Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
38.739
Cevap
271
Favori
1.045.913
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      10230 Mesaj
      05 Ocak 2018 10:32:26
      Norton. Ama şunu belirtmek isterim şimdi çıkıp Norton kullanma başka kullan diyen olacaktır fakat ben diğerlerine daha az güveniyorum. Telefonda bilmem ama pc de diğer yazılımları kullanan insanlardan dosya filan aldığımda hep virüs çıkıyor.

20 yıldır bilgisayar kullanırım ve bunun %80'in de Norton kullanmışımdır ve bir gün bile virüs sebebi ile format atmak zorunda kalmadım. Norton'un tek sıkıntısı fazla sistem kullanmasıdır ki bu genelde lisansız kullananların yaşadığı bir sorundur.

Bu son güncelleme sonrası Norton ile tekrar tarattım Sistem Danışmanı kırmızı renkten yeşile döndü. Son güncelleme öncesi Risk bulundu diyor ve Krack açığı var diyordu. 200 kusur MB'lık Android güncellemesi sonrası Sistem Danışmanı yeşile döndü ve Krack güvenlik açığı algılanmadı diyor.

EDİT: Arkadaşlar son güncelleme sonrası s6 edge telefonun şarj olma süresi mi uzadı. Elimde sağlam bir şarj kablosu var %15 den %100 1 saat 26 dakika da filan şarj ediyordu ama son güncelleme sonrası süre uzadı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 5 Ocak 2018; 10:34:46 >

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      05 Ocak 2018 12:03:56
      Evet ben de farkettim en az 15 - 20 dk geç dolmaya başladi. Güncelleme gerekliydi ama ona takilmiyorum pili korumak icin yapmislardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      05 Ocak 2018 15:51:11
      Duvar kağıtları paylaşan varmı?

|
      |

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      05 Ocak 2018 18:04:01
      arkadaslar duz ekran s6ya kirilmaz takılıyormu acaba yoksa o da edgeler gibimi kirilmaz cam konusunda sıkıntılımı

• Yarbay
      10230 Mesaj
      05 Ocak 2018 18:15:25
      s6 modelini çok rahat takılır. Düzgün taktıktan sonra sıkıntı olmaz. s6 edge de tek sıkıntı tam uyumlu cam bulmak sorundu. Ben benim s6 edge taktırmıştım sonradan ekran ile arasına toz girdi ondan dolayı söktüm. Onun dışında sıkıntı yoktu. O toz nasıl girmişti onu hala çözebilmiş değilim. Kenarlardan girmiş olamaz çünkü kenarları baya iyi yapışmıştı.

Benim telefonun ekranında şuan normal jelatin var ama telefon 7-8 defa yere düşmesine rağmen zarar görmedi. Genel de evin içinde yere düştü. Bazen yatakta telefon elimde uyuya kalıyorum uyanınca farkında olmadan telefon yere düşüyor.

Yalnız bir defa spor salonunda bisiklet vardı onun şu şişesi konan yerine telefonu koymak istedim meğer altı açıkmış telefon üzeri çok ince halı kaplı olan mermer zemine düşmüştü. 1.5 metre filan yüksekten.
      |
      |

• Yüzbaşı
      562 Mesaj
      05 Ocak 2018 20:26:15

Arkadaşlar ekranın üst kısmında siyahlaşma var bende ama sadece ana ekran ve ekran koruyucuda belli oluyor sanki. Özellikle siyah arkaplan koyarsam dikkatli bakınca çizgi şeklinde gözüküyor!!!

Bu ekran yanması mı ? Yoksa sizlerin ekranlardamı böyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_blacksea -- 5 Ocak 2018; 20:29:32 >

• Çavuş
      45 Mesaj
      05 Ocak 2018 20:44:35
      Benim ekrandada aynı şey var üstlerin rengi değişik duruyor

|
      |

• Teğmen
      213 Mesaj
      05 Ocak 2018 21:50:24
      Teşekkür ederim kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      10230 Mesaj
      06 Ocak 2018 01:02:23
      Rica ederim yalnız ne marka ve model cam alacağınız önemli. Her markanın ürünü aynı kalitede olmuyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      583 Mesaj
      06 Ocak 2018 12:37:44
      krack açığı nedir?bunu nasıl anlamıştın?
      |
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      06 Ocak 2018 22:06:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Arkadaşlar ekranın üst kısmında siyahlaşma var bende ama sadece ana ekran ve ekran koruyucuda belli oluyor sanki. Özellikle siyah arkaplan koyarsam dikkatli bakınca çizgi şeklinde gözüküyor!!!

Bu ekran yanması mı ? Yoksa sizlerin ekranlardamı böyle...

burn in olabilir mi ?

|
      |

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      06 Ocak 2018 22:14:02
      Geçenlerde arkadaş iphone 6 kullanıcısı geldi telefonları karşılaştırdı bende al dedim. Size net söylüyorum arada dağlar var arkadaşlar ya s6 ip 6 ya gore çok hızlı ya da ip 6 yavaş bi cihaz kesinlikle s6 çok seri arkadaşım resmen ezildi karşımda ve bu telefon çok hızlı dedi s6 için. Daha önce s8i olan arkadaşımda karşılaştırdı s6 ona da kafa tutuyor hatta bazı app ları daha hızlı açtı ilginç bir cihaz s6 cidden hızlı ama s8in bi fark yapması gerekirdi 2 sene sonra ki telefon sonuçta

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Ocak 2018 00:00:04
      Aynı testi bende yaptım sıfır bi iphone 6 ile benim s6 yağ gibi kayıyo iphone 6 çöp iyiki almamışım

|
      |

• Binbaşı
      1059 Mesaj
      07 Ocak 2018 00:48:58
      ben de iphone 7 ile kıyasladım, kameradan tuttun da tüm app leri benim s6 daha hızlı açıyor. arkadaş dedi ki bende 4.5g kapalı ondandır, dedim ki alakası yok ama bende de kapalı :D

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      07 Ocak 2018 01:00:34
      Ya geçsinler 4.5 g ile uzaktan yakından alakası yok :D iyiki almışım çok seri cihaz arkadaşlar s6 nin farklı bi durumu var s7 den daha hızlı ilginç

• Çavuş
      45 Mesaj
      07 Ocak 2018 10:17:38
      Şuan 7 ile denedim s6 çok hızlı arkadaş üzüldü dershanede &#128514;&#128514;&#128514;

|
      |

• Yüzbaşı
      743 Mesaj
      07 Ocak 2018 22:51:56
      Merhaba arkadaşlar. İlk mesaja baktım ama bulamadım. Elimde amerika'dan gelme s6 var. Bunu Türkçe room atarak Türkçeye çevirebilir miyim? Detaylı anlatımı olan bir link var mıdır? Teşekkürler.

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      08 Ocak 2018 00:21:03
      Gerek yok rom atmaya dilini türkçe yap istersen illede istersen tabi mümkün

|
      |

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      08 Ocak 2018 20:44:17
      Arkadaşlar size pil kullanımı mi atacağım yorumlarınızı yazarsanız sevinirim size göre durum iyi mi kötü mu

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
SEO
paykasa
modasor
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,169
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.