Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18911892189318941895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    300e vereydin ya 1000 çok. Ya kusura bakma da ben bu telefonu 1000 liraya satmaya kalkmam ha 1000 ya istiyorlarsa eyvallah derim evde birine veririm ki öyle yapacam ama hala kullanıyorum ve devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim :)

geçenlerde telefona Samsung Tool PRO programı ile s6 edge SM-925I model android 7 yüklü telefonuma imei atmaya çalışırken efsi sıfırladım ve sıfırlama sonucunda telefonda mevcut bulunan parmak izi ve desen tuş kilitleri devre dışı kaldı. hiçbir şekilde çalışmadı. yedeklenen efsyi geri yükledim tuş kili çalıştı. bu defa tuş kilidini sildim (kaydırarak yaptım) aynı şekilde parmak izini kaldırdım. efs işlemlerini tekrar yaptım sonunda imei dahi atamadım. bu defa hiçbir şekilde tuş kilidi veya parmak izi yapamıyorum sürekli hata veriyor "Ayarlar Duruduldu. Uyg yn bşlt" şeklinde hata veriyor.

odin ile orjinal rom yükledim durum aynı
    bir kaç farklı rom yükledim (s8 portlu romlar) sonuç gene aynı

ne yapabiliriz tavsiyesi olan var mı?
  • MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Geliştirici şuanki 1.4.2 sürümünde düzeltilmiş diyor fakat ben bir değişiklik göremedim.
    Yüklemek için önceki yüklediğin her iki dosyanın önbelleğini ve verisini de temizle ardından her ikisini de kaldır sonra sadece bunu yükle:
    https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4357690&d=1512985095
  • WaxKitten kullanıcısına yanıt
    Son attığın düzgün çalışıyor mu

Dün 1.4 ü indirince feedback bırakıp mail atmıştım geliştiriciye tuşlar çalışmıyor diye neladar sürede güncelleme geliyor herg0n yenüsüni ündürmeyelüm :D

Gekiştiriciye bir mail daha attım

the back key is only burnt when we press the home key and the power key. We do not want the back key lights to light when you touch

Anlatmak istedigim orijinal s7 de geri tuşu ışıkları sadece home butonuna basımca yanıyor benüm bildigim ama bunda tuşlara dokununcada yanıyor

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Şarjım azken denemiştim 1.4.2 sürümünü tuş aydınlatmaları çalışmıyordu. Şarj edip tekrar denedim şimdi sorunsuz çalışıyor. Ama dediğin gibi geliştirici bunu düzeltse iyi olur.
    Bizim kullandığımız "ışık yakmak" mecaz anlamda. burnt ü görünce error vermiştir

Doğru kullanım bildiğim kadarıyla lighting up
    Doğrudur birde bildirimlerde aksaklıklar oluyor onuda feedback yaptım bakalım düzelte bilirse kullanırız yoksa şart değil :D

• s6edge plus var son 2 haftadır batarya %20 geldiği zaman hemen 0 oluyor önceden en azından bi 30dk gidiyordu şimdi şarja takmaya gidene kadar telefon kapanıyor batarya mı ölmüş yoksa format falan ile batarya düzelir mi

2. sorunda hata raporu çıkıyor bunu winrar olarak kayıt ediyor ama bu hata raporunu ne yapacagım hiç bilgim yok yolla diyorum bana mail olarak geliyor
    bunu kullanabilmek için rootlu cihaz gerekiyor değil mi ?
  • Hızlı şarj özelliği bozuk cihaz var alınır mı? Normal şarj edio

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefon kendi kendine geri tusuna basip duruyor.Yarim saat once olmaya basladi.Kendi kendine basiyo basiyo duzeliyo tekrar basiyo.Kudurdum cozumu bilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

bunu kullanabilmek için rootlu cihaz gerekiyor değil mi ?

hayır gerekmiyor ve kuracaksan arada bir xda daki ana konuyu takip et güncellik açısından
  • Merhaba ,

Telefonumu güncellemekten biraz çekiniyorum 190 mb. civarında bir güncelleme geldi bu nedir yapayım mı? bundan önce 460 mb.lık bir şey gelmişti yanlışlıkla yükledim sorun yaşamadım.
    Her şey güzel de şarjı içiyor bu ya

• S6 ya andorid 9.0 gelicekmi

• kankatree kullanıcısına yanıt
    Android 8 i verirse şükredelim bence....

• s6 edge için bugün gelen 15.37 MB güncelleme nedir?
  • Herkese merhabalar,annemde Samsung S6 düz model vardı,bugün saate bakmak için cebinden çıkardığında ekranın simsiyah olduğunu görmüş,eve geldiğinde baktım odinden bağladım telefon gözüküyordu yeni yazılım yükledim fakat ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyor.Bildirim ışığı mavi olarak sabit yanıyor açmaya çalıştığımızda ekranın sol tarafından flaş ışığı gibi ışık gidip geliyor,acaba iç ekranda bir sorun mu var ?
    Eğer sorun var ise servisle nereden iletişim kurabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaNr -- 14 Aralık 2017; 1:16:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Hızlı şarj özelliği bozuk cihaz var alınır mı? Normal şarj edio

Ayarlardan açıksa ve hızlı şarj aleti kullandığınız halde etmiyorsa kabloda sorun olma ihtimali yüksek.

Kabloda içten kopuklar olduğu için gereken amperi veremiyor ve yavaş şarj ediyor.

• 
Sayfa: önceki 18911892189318941895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.