Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
38.728
Cevap
271
Favori
1.045.413
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      1919 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      prodent

21 Kasım 2017 18:59:36
      Arkadaşlar vodafone kullanan varmı.

Ttden vodafoneye geçtim. Şarj resmen gitmiyor. 2 saatde kendiliğinden %20 gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Galaxy S6
      Hyundai Getz
    • Çavuş
      58 Mesaj
      21 Kasım 2017 23:46:34
      Ayarlar > Ekran > Ana ekran > Uygulamari gizle

|
      |

• Binbaşı
      1072 Mesaj
      22 Kasım 2017 17:16:40
      Beyler bi bakar mısınız? Cihazımın zaten süre itibari ile garantisi bitmişti bende bi ara rootlamıştım bi işlem için. Az önce 4 dosyalı eylül ayına ait stock TR rom kurdum odin üzerinden (pit dosyası dahil). Stock şu an cihaz root falan yok herşey sıfır. Yalnız güvenli klasör kullanamıyorum "cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden güvenli klasör oluşturulamıyor" hatasını veriyor. Knox sayacı arttırıldığından dolayı oluyormuş sanırım bu olay. Peki geri dönüş şansım yok mu? Kesinlikle yok diyorsanızda buna benzer uygulama önerebilir misiniz? Uygulama şifreleyebileceğim/gizleyebileceğim

• Yüzbaşı
      539 Mesaj
      22 Kasım 2017 18:15:52
      Gündüz çekimlerinde s7 ve s8 ile denedim, sensörlerini eline verir onların s6.
      Daha keskin ve daha parlak çekiyor;)
      |
      |

Yasamak ! bir agac gibi tek ve hur ve bir orman gibi kardescesine.
    • Yüzbaşı
      539 Mesaj
      22 Kasım 2017 18:17:59
      Gündüz çekimlerinde s7 ve s8 ile denedim, sensörlerini eline verir onların s6.
      Daha keskin ve daha parlak çekiyor;) demiştim, arkasındayım sözümün buyrun deneyin ...
      |
      |

Yasamak ! bir agac gibi tek ve hur ve bir orman gibi kardescesine.
    • Binbaşı
      1072 Mesaj
      22 Kasım 2017 19:50:13
      Beyler aranızda reminder uygulamasını kullanan var mı? Önceden kurduğumda uygulamalara simgesi gelmişti. Şimdi 3 farklı sürüm kurdum ama simgesi gelmiyor...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      915 Mesaj
      23 Kasım 2017 14:28:22
      quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

sıkıştırılmış piksel sayesinde 20 mp gibi çekiyor.. ayrıca daha fazla ışık alarak loş ortamda daha aydınlık fotoğraf çekiyor.. netlemeyi daha hızlı ve anında yapıyor.. tamam kalite olarak s6 iyi fakat s7 ve s8 birkaç tık daha ilerde..s7 zaten kamerasıyla note 8'e de ilham olmuştur

sıkıştırılmış piksel olayı yalan.ikisinide kullandım. s6 kesinlikle daha güzel çekiyor.

citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)
    • Teğmen
      242 Mesaj
      24 Kasım 2017 14:33:56
      Samsung, S6 ya Android Oreo (Android 8) güncellemesi verecekmiş. Haber kaynağı 'Shifdelete'

https://shiftdelete.net/galaxy-s6-android-oreo-alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 24 Kasım 2017; 14:34:52 >

Samsung Galaxy S6
      Sony Nex F3
      Ford Fiesta TDCİ
    • Binbaşı
      1383 Mesaj
      24 Kasım 2017 17:38:23
      Verirlersede kesin 7.0 da yaptıkları gibi bomboş verirler oreoyuda note5 e gelen hiç bir özellik gelmedi s6 lara samsung experience 8.1 bile gelmedi j serisinde bile var.
      |
      |

• Binbaşı
      1011 Mesaj
      25 Kasım 2017 00:41:51
      Galaxy S6 buyuk ihtimal oreo guncellemesini alacak.

https://www.google.com.tr/amp/s/amp.reddit.com/r/Android/comments/7f255j/the_galaxy_s6_will_likely_be_receiving_android/

S7 kullanicilarida heyecanlanabilir onlarda buyuk olasilik Anroid P yi gorecekler

|
      |

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      25 Kasım 2017 07:21:22
      Vermezler müşteri temsilcisi ne bilsin böyle şeyleri onlar her şeye evet diyor

Verseler bile 2019 a falan gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Razor -- 25 Kasım 2017; 7:22:4 >
      |
      |

• Yarbay
      4316 Mesaj
      25 Kasım 2017 08:24:52
      Ben s6'dan S7 ye geçtiğinde pişman olmuştum kamera yüzünden ve boyut yüzünden. Fakat daha sonra S8 kullandım hala kullanıyorum En iyisi bu fakat s7 den gerçekten s6nin kamerası daha iyi.

|
      |

Türkiye'nin geleceği, çocukların tecavüzlerinin araştırılması, şiddetin sorgulanması, işkencecileri sorgulamak için HDP meclise, İnce Başkanlığa.
    • Yüzbaşı
      262 Mesaj
      25 Kasım 2017 18:58:34
      Daha 2 gün önce bir arkadaşımın düz s7si vardı benimki de düz s6 çocuk dedi kanka senin kinin tasarımı niye bu kadar güzel falan filan. Ve bu ilk değil herkes alıyor benim teli eline kılıfı çıkarıp çok hoş diyorlar bilmiyorum neden böyle ama bu tepkiyi çok alıyorum

|
      |

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      25 Kasım 2017 19:00:41
      Bu arada s6ya oreo gelecek diye hep soyluyodum ama inanmadan s6 hep ilklerin telefonu oldu eğer gelirse bu çok iyi olacak çünkü s6 güçlü bir cihaz hafıza kartı girisi olmaması da s7 den daha hızlı olduğu anlamına gelir

|
      |

• Yüzbaşı
      472 Mesaj
      25 Kasım 2017 20:51:57
      Gerçekten Oreo gelirse çok güzel olur.

5.0.2 ile başlayan macera 5.1.1 Ara sürüm güncellemesiyle devam etmişti. Sonra da 6.0 ve 7.0 sürümlerini alarak tam 2 Ana güncelleme almıştı. 3. de gelirse bu Samsung'un güncelleme politikasının değiştiğine kanıttır. Gayet de yerinde bir karar olur bence.

2.5 ghz 8 çekirdekli 3 gb ram'e sahip bir telefonun ömrü henüz bitmemeli zaten.

• Binbaşı
      1011 Mesaj
      26 Kasım 2017 04:39:06
      quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

Gerçekten Oreo gelirse çok güzel olur.

5.0.2 ile başlayan macera 5.1.1 Ara sürüm güncellemesiyle devam etmişti. Sonra da 6.0 ve 7.0 sürümlerini alarak tam 2 Ana güncelleme almıştı. 3. de gelirse bu Samsung'un güncelleme politikasının değiştiğine kanıttır. Gayet de yerinde bir karar olur bence.

2.5 ghz 8 çekirdekli 3 gb ram'e sahip bir telefonun ömrü henüz bitmemeli zaten.

Alicaz müdür bunun sebebi de note 7 faciasi sonrasi müsteri memnuniyetini tekrar saglamak

|
      |

• Yarbay
      2092 Mesaj
      26 Kasım 2017 16:22:24
      Şarjın az gitmesi,bildirim çubuğu izi ve kendiliğinden geri tuşuna basması gibi şikayetlerden telefonu servise verdim.

Ekran,ön cam,batarya,home tuşu ve usb girişini değiştirmişler telefon tertemiz geldi.

Android 8 de gelirse 2 sene daha götürür inşallah.

• Binbaşı
      1072 Mesaj
      26 Kasım 2017 17:36:50
      Yardımcı olabilecek var mı? Telefonun garantisi bitti. Son bikaç gündür fark ettimki kulaklık girişi genişlemiş gibi. Kulaklık çalışıyor ama tık edip oturmuyor girişe. Cebe falan koyarken çıkıyor. Az önce başka telefonla karşılaştırdık tak diye oturuyor aynı kulaklık. Telefoncu yapar mı bunu ? Yaparsa ne kadar alır sizce ?

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      26 Kasım 2017 19:32:39
      samsung türkiye garantili 15 aylık s6 edge sahibiyim. benimkinin de şarjı çok çabuk bitiyor.bildirim çubuğu izi dediğin amoled yanması mı? ben oyun oynadıktan sonra ana ekranda bir süre oyuna ait izler kalıyor.servise yollasam ekranı değiştiriler mi? hangi servise yolladın?

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
türksohbet.net
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,747
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.