Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1885. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni guncellemeyle degisti. S6 edge Türkiye

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesoyama -- 9 Kasım 2017; 15:42:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    ne değişti
  • Evaluna13 kullanıcısına yanıt
    Hava durumu Widgeti

• Arkadaşlar birisi yazılım bilgilerinden dün gelen güncellemenin csc kodunu ve diğer ikisini ekran fotoğrafı alıp paylaşabilir mi? Aciliyetli istek
  • Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Her güncellemeyle daha iyi gitti. Valla tebrikler

• Beyler android 6.0 veya 6.1 e geçme ihtimalimiz varmı varsa nasıl yapabilirim sağolun
  • sony1234 S kullanıcısına yanıt
    var hocam. odin programıyla normal room yükleyerek geçiyorsun istediğin sürüme. ben 4-5 ay önce geçtim tekrar 6.1 e ve çok memnunum. 7 tam bi salak sürüm.
  • slm arkadaslar ben s6 aldim 3 aylik bir telefon italya mediamark faturali pasaport kayitli sorunum şuki geri tuşu çalismiyor markatten program indirdim oyle kullaniyorum acaba bu telefonun uluslar arasi garantisi burda varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: serci07

Merhaba arkadaşlar. Ön cam çatladı. Ekranda birşey yok ama. Nerede değiştirebilirim. Yçuygun fiyata yapan bir yer varmı acaba ?

Hasanpaşa da gsm iletişim var 100 veya 200 tl en fazla cam değişimi yapıyor samsung bile anlayamaz. Kargo ile de iş yapıyor sanırım. Yorumları okuyun hakkında. Ben s4 cam değişimini 2 kez yaptırdım 100 tl aldılar her seferinde.

• Uc sorum olacak arkadaslar
    1. Bu kişilere nasil renk atiyoruz edge nougatta
    2. Kilit ekraninda watsappda gelenler gorunmuyor yazilar nasil acarim
    3. Marsmallowa doneyim dedim duzgun bi link bulamadım s6edge turkiye 6.01 rom linki varmi googledrive yada mega gibi hizli bi siteden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

var hocam. odin programıyla normal room yükleyerek geçiyorsun istediğin sürüme. ben 4-5 ay önce geçtim tekrar 6.1 e ve çok memnunum. 7 tam bi salak sürüm.

usta denedim (sw rev check fail device 5 binary 3) hatası veriyor telefon modeli sm 925fq
  • topalsolucan01 kullanıcısına yanıt
    6.1 çıkmamıştı ki

• Eşimin telefonu 920fq sürüm 7 .telefon donuyo bazen nette okuduğum kadariyla animasyonları kapatinca donma olmuyormus. Hangi ayarlardan kapatılıyor bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: adam_ıssız

quote:

Orijinalden alıntı: serci07

Merhaba arkadaşlar. Ön cam çatladı. Ekranda birşey yok ama. Nerede değiştirebilirim. Yçuygun fiyata yapan bir yer varmı acaba ?

Hasanpaşa da gsm iletişim var 100 veya 200 tl en fazla cam değişimi yapıyor samsung bile anlayamaz. Kargo ile de iş yapıyor sanırım. Yorumları okuyun hakkında. Ben s4 cam değişimini 2 kez yaptırdım 100 tl aldılar her seferinde.

İletişim bilgileri varmı acaba ?

• serci07 S kullanıcısına yanıt
    Bende kayıtlı değil ama google dan baktım. 0216 5504060

Edit. Web sitesinden baktım şimdi ön cam değişimi 300 tl yazıyor. Telefonun fiyatı ile orantılı diğer fiyatlara da baktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam_ıssız -- 14 Kasım 2017; 9:14:34 >
  • S8 uygulamalarının çoğunu yüklemek isteyenler ilk Nougat sürümünü yükleyip güncelleme yapmamalı, yeni S8 Apkları çatır çatır yükleniyor yalnız şimdi de şöyle bir sorun var en güncel halinde sorunsuz çalışan yeni internet ve galeri uygulamaları ilk sürümde sorun çıkarıyor bir öncekini yükledim bende.

Klavye donuyor derseniz keyboard 2.02.57 sürümünü indirip kurun o da düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Kasım 2017; 16:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

S8 uygulamalarının çoğunu yüklemek isteyenler ilk Nougat sürümünü yükleyip güncelleme yapmamalı, yeni S8 Apkları çatır çatır yükleniyor yalnız şimdi de şöyle bir sorun var en güncel halinde sorunsuz çalışan yeni internet ve galeri uygulamaları ilk sürümde sorun çıkarıyor bir öncekini yükledim bende.

Klavye donuyor derseniz keyboard 2.02.57 sürümünü indirip kurun o da düzelir.

Murat hocam marsmalow a geri donus oluyormu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    Oluyor diyenler var ama çoğu yorum olmuyor tarzında özel bir yöntemi falan olabilir veya rootla dönülebilir ben dönme gereği duymadım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bende 2.0.02.72 var gene de donuyor bu klavye buna bi çözüm yok mu

• 
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.