Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18761877187818791880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    120Hz ekranlı ipad kullanıyorum, inanın S6'da hiç laga rastlamadım. Gayet akıcı. Son güncellemeyle kullanıyorum. O dediğiniz şeyler de muhtemelen animasyon sıkıntıları, yani cihaz teklemiyor. Gayet hızlı cihaz var elinizde zaten. Biraz daha param olsa S7 alacaktım, fakat yine de S6'nın eğimsiz arka ve ön ekranı daha hoş duruyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400 liraya 1 yil garantili yenilenmis s6 aldim.

Sadece cihaz var aksesur yok yani.

Garantisi de cakma garanti.

Siparisi iptal etme sansim var ama daha uyguna bulamadim.

Onerebileceginiz baska yer varmi?

• SENUZULME S kullanıcısına yanıt
    1 yıl önce telefon fiyatlarıyla şimdiki telefon fiyatları aynı mı ki geçen yılla karşılaştırıyorsun. Telefonlara zam geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın arkadaşlar, telefon çok ısındı diyerek şarj almıyor. Ekrana kırmızı termometre işareti çıkıyor. Halbuki telefon buz gibi. Isındı diyerek kendini kapatıyor, şarj etmediği içinde bu sefer teli açamıyorum. Güncel dijital firmasının garantisi var. Garantiye gönderme konusunda şüphelerim var, tırsıyorum. Ne yapmalıyım, samsung servisinde pil değiştirsem düzelir mi? problem nerede olabilir? lütfen yardım edin

• muratgurler M kullanıcısına yanıt
    Güncel dijitalin sorunu sana yıkıp yüklü para talep edeceğini düşünüyorum bence hiç yollama

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Lag tan kastım animasyon problemleri zaten. O zaman de lag kelimesini yanlış şekilde kullandım ben. Alışmışız herşeye lag diyoruz. Telefonun çatır çatır işlem yapıyor ve hissettiriyor lakin animasyonlarda göze batan problemler olunca insanın keyfi kaçıyor. Animasyon problemleri samsunglarda kronik. İnan 3 farklı mağazada samsung s8 kurcaladım onda bile animasyon problemleri var hala.

• Satılık S6 Samsung Türkiye + Vatanbilgisayar ürünü
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128664456

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Ekim 2017; 13:13:3 >
  • Arkadaslar eski bir s6 edge kullanicisi olarak aranizdan ayriliyorum uzun suredir cihaz degisimiyle ugrasiyordum bugun s6 edge gold renk telefonumun yerine s7 edge mavi renk sifir cihaz elime ulasti.

Hepinize iyi forumlar dilerim hoscakalin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

1400 liraya 1 yil garantili yenilenmis s6 aldim.

600 tl ye migrostan mi4 al daha iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

quote:

Kardesim tutturdu s6 diye yoksa bende baska markalara yonelcektim hocam.

Siparisi iptal ettim birazdan 1 sene samsung garantili ikinci el alcam bakalim.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de distribitörü olmayan hiçbir markayı alma.en ufak bir arızada telefon parası kadar para verirsin.onu da düzgün yapmazlar uğraşır durursun.yedek parça sıkıntı,aksesuar sıkıntı,ikinci el piyasası düşük vb. birkaç yüz lira fazla olsun küresel markaların ürünlerini al.
  • triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    sonunda değiştirmeyi başardın demek
  • quote:

quote:

quote:

İkinciel temiz olursa daha mantikli ama herhangi bir sorun olursa fatura sana ait olmadigi icin tuketici hakem heyetine basvuramazsin fatura sahibini istiyorlar buda aklinda olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İkinciel temiz olursa daha mantikli ama herhangi bir sorun olursa fatura sana ait olmadigi icin tuketici hakem heyetine basvuramazsin fatura sahibini istiyorlar buda aklinda olsun.

İkinci eli aldim hocam 13 ay garantili 1100 lira.

Yalniz titresimi artirinca cizirti geliyor. Alirken kisik oldugu icin cizirti gelmiyordu. Eve gelince kurcalarken uyandim.

Mecburen garantiye yollucaz artik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

sonunda değiştirmeyi başardın demek

Aynen kardesim cok ugrastim nasip oldu aldik yenisini

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    süreci biraz anlatır mısın? aynı durumu yaşayanlar olursa onlara yol göstermiş olursun.kimi aradın,kaç kere aradın ne dedin de kabul ettiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

süreci biraz anlatır mısın? aynı durumu yaşayanlar olursa onlara yol göstermiş olursun.kimi aradın,kaç kere aradın ne dedin de kabul ettiler?

Tabi anlatayim.

Samsung'un garanti sartlari su sekilde isliyor.

İlk bir yil icerisinde 3 kez mekanik parca degisimi yapilirsa 4. kez mekanik parca degisimine karar verildiginde cihaz degisimi.

Veya iki yil icerisinde 5 kez mekanik parca degisimi yapilirsa 6. da cihaz degisimi.

Bu arada arizalarin cihaz kaynakli olmasi gerekiyor.

Servise bir gidiste birden fazla mekanik parca degisimi yapilirsa bu tek parca olarak kabul ediliyor.

Bu sartlari saglayanlar servisten degisim talep edebilirler telefonu servise gonderirken daha onceki servis tamir fislerinin fotokopilerini garanti belgesinin fotokipisini telefon kutu ve aparatlarini degisim taleplerini belirten yazili bir notla birlikte gondermeleri gerekiyor isterlerse kutu ve aparatlari degisim karari cikinca sonradan da gonderebilirler şuna cok dikkat edin servisler fevri hareket edebiliyor ben cihaz degisimi istedigim halde tamir ettiler tam üç gun boyunca samsung musteri hizmetlerini gunde en az 10 kez arayarak hayatlarindan bezdirdim kufur haricinde ne hakaret varsa ettim taki beni arayip ilgilenene kadar ve tamiri iptal ettirip degisim surecini baslattilar bu surecle ilgilenen birim samsung cozum merkezi 21 is gunu icerisinde once degisimi onaylanip sonra telefonu servise gonderiyorlar sonrasinda oradan gidip alabilirsiniz yada kargoyla gonderdiyseniz geri gonderirler ayni modelden stoklarinda yoksa bir ust model gonderiyorlar normalde fiyat farki istemeleri gerekirdi ama benden almadilar bastan fark vermem diye pazarlik yaptim etkisi olmusmudur bilmiyorum.

Birde şu yol var telefon ilk bir yil icerisinde birdefa ariza yapar ve serviste mekanik parca degisimi yapilirsa fatura sahibi tuketici hakem heyetine basvurup para iadesi alabilme imkani var mahkeme 6 ay civari suruyor.

• gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Mercek oynuyor zaten ois bu demek:)

Stabilizasyonu sağlıyor kamerayı kullanırken hafif hafif oynayıp içindeki mercek. Muazzam özelliktir 👍

• b0t27 kullanıcısına yanıt
    Veri kullanımından kısıtlamayı açmanı öneririm arka plandakilerin net kullanımını engekkemek için. Orada whatsapp ve internet tarayıcısı hariç olarak ayarla.

Telefonun ısınması ise büyük ihtimalle sinyalin az çektiği bir yerde olduğundandır. 3g yetiyor ise lte yerine 3gde ayarla bağlantıyı. İstanbulda ısınmayan cihaz memlekette şu an aşırı ısınıyor bende de güç tuşu tarafı çerçevede özellikle.

Geri tuşu için bi fikrim yok.

• Xda foruma bakmanı öneririm. Uzunca anlatılmış.

• 
Sayfa: önceki 18761877187818791880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.