Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada telefonu Rootlu olanlar şu yöntem ile S8 uygulamalarını yüklemeyi deneyebilirler. (çakışma hatasına karşı)

-Lucky patcher uygulamasını yükleyin.

-Araçlar >> Androidi Yamala >> ilk 3 seçeneği (imza doğrulaması) seçip aşağıdaki Uygula butonuna basın.

Bitince hata veren uygulamaları deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Ağustos 2017; 12:38:50 >
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam proğramla hallediliyordu değil mi ? Proğram kullanmadan yapmak isterim.Arkada proğram çalışmasını istemem.
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    4 32 liği olsa takasla derdim. Kamerası google pixel ile aynı kamera. Mi5s ten bahsediyoruz. Cihaz güzel. 3 gb ram ile devam ederim dersen ram ve ekran hariç her yönüyle daha iyi. Buna kamerası da dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Buna ek bir yöntem olarak advanced apk tool veya jbart ile hangi uygulamayı yükleyeceklerse onu imzalasınlar (sign). Yazılımla da oynamamış olurlar. Rootlamayanlar için daha iyi bir yöntem. Çalışacağını düşünüyorum önceden böyle yapıyorduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Razor

Buna ek bir yöntem olarak advanced apk tool veya jbart ile hangi uygulamayı yükleyeceklerse onu imzalasınlar (sign). Yazılımla da oynamamış olurlar. Rootlamayanlar için daha iyi bir yöntem. Çalışacağını düşünüyorum önceden böyle yapıyorduk.

Öyle yaparak sadece uygulamadaki imzayı değiştirmiş olursunuz. Bu sefer yüklü olan uygulama ile kurmak istediğiniz apk arasında imza uyumsuzluğu olur yine kurulmaz.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Mantıklı geldi haklısınız. Paket adıyla da oynamak gerekir. Onu da açacak apk tool ve sdk lazım. Olsa bile farklı bir uygulama gibi yükleyecek. Kaçış yok lucky patcher devam

• yahel06 kullanıcısına yanıt
    package disabler pro ile yapabildim, yerleşik sayıyorum olmazsa olmaz çünkü bu program
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    eyvallah,sağolasın
  • Selamlar

Klavye ciddi anlamda yavaşladı hızlı yazarken harfler sürekli karışıyor.Hızlı ve samsung klavyeye benzer ne önerirsiniz?

• Şuan kesin kararımı vermedim ama link buradan arayan bakabilir

SATILIK SAMSUNG GALAXY S6 GOLD | FULL KUTULU | VATANBİLGİSAYAR FATURALI | GARANTİLİ | SORUNSUZ
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-samsung-galaxy-s6-gold-full-kutulu-vatanbilgisayar-faturali-garantili-sorunsuz--128664456
    S8 e mi geçiş yapacaksınız?

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    Düşünüyorum şimdilik ama o zor o paralar beni aşıyor.
    Peki Xiaomi falan düşünebilirsiniz aslında.

• Arkadaşlar dün telefonumu şarja taktım ve sarjdayken instagramda geziyordum. Bir anda altta telefon şarja takılınca çıkan işaret belirdi ve kayboldu normal bir şekilde, sonrasında instagramda sayfayı aşağıya doğru kaydirirken beni bir anda en üste atmaya başladı ve telefona ara ara bir ses eşliğinde siyah ekran gelmeye başladı üstte x tuşu var oraya basıp kapattım bende , bu arada telefonun şarj olmadığını gördüm. Şarj aletini çıkarıp taktım, başka şarj aletiyle denedim filan ama şarj etmiyor . Ve telefon şarjda şarj etmemesine rağmen ekran açılıp kapanıyor bende yazılımsal olduğunu düşünerek telefonu fabrika ayarına cevirdim ama ise yaramadı bu arada köyde olduğum için voltajdandir filan diyede düşündüm ama telefondada anormallikler olmaya başladı. Sizin fikriniz nedir bu konu hakkında ?
    Bu arada telefonu laptop tan şarj etmeyi denedim şarj oluyor böyle yani sorun şarj soketinden değil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih_1461 -- 31 Ağustos 2017; 11:37:12 >
  • Arkadaşlar bugün telefona hard reset attım telefon bugün prizde hiç şarj olmamaya başladı dün prizde temassizlik yapıyordu gelip gidiyordu filan bugün sadece bilgisayarda şarj edebiliyorum . Telefonda dün anlattığım anormallikler gitmiş bulunmakta . Bayram sonrasi servise vereceğim.

Sorunun çözümünü veya aklınıza gelen sorunları yazarsanız sevinirim . Teşekkürler .

• Fatih_1461 F kullanıcısına yanıt
    Anakart sorunu olabilir cunku format atmissiniz duzelmemis. *#0228# yapip quick start yapip sarja takin belki olur.

• Beyler s8 uygulamalarini yuklemek icin guzel yontem buldum ama root sart rootliyoruz build prop editor yukluyoruz sonra sm yazip 920f olan yaziyi sm 950f olarak degisiyoruz ayarlardan cihaz adini s8 yapip sonra galayx apptan istedigimiz gibi guncelliyoruz

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Anakart sorunu olsa telefon sıkıntısız çalışır mı? Bilgisayarda şarj oluyor sıkıntısız ama uzun sürüyor tabi . 2 amper güce karşı sokette bir sıkıntı olabilirmi bilgisayar daha düşük akımda elektrik veriyor sonuçta. Dediğinizi yaptım ama düzelme olmadı ne yazıkki .

• Son sürüm launcher yüklenebilir olmuş. Yağ gibi akıyor tavsiye ederim

• Fatih_1461 F kullanıcısına yanıt
    Şarj aletiniz bozulmuştur. Başka şarj aletiyle deneyin. Sorun devam ederse soketteki ac yollarında bozukluk olabilir. Garantiye yollarsınız. Anakart değişmiyor soket hoparlör ve kulaklık girişi ayrı bir kartta.

• 
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.