Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır gerçekten hiç bi şey yüklemedim harici olarak önceden touchwiz güncellemesi nerden yapabilirim çok alışmıştım bu aşağı çekme yukarı itme işine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Hayır gerçekten hiç bi şey yüklemedim harici olarak önceden touchwiz güncellemesi nerden yapabilirim çok alışmıştım bu aşağı çekme yukarı itme işine

https://forum.donanimhaber.com/s8-uygulamalari-05-08-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-ipuclari-rom-linkleri-mm--114503536

Buradan S8 Uygulamaları kısmında Samsung Touchwiz'i indirip yüklemeyi deneyin.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Murat bey indirdim fakat yüklerken yüklenmiyor.Paket aynı ada sahip falan diyor.Zahmet olmazsa bi link apkmirrordan link atabilirmisiniz?

Tamamdır mühendis bey hallettim eski sürüm yüklemem gerekiyormuş

• arkadaşlar merhaba.. ikinci el bir s6 aldım, smg920f olan model, yurtdışı orjinal pasaport kayıtlı cihaz.. içinde hala android 6 var, şimdi ben 7 ye geçmek istiyorum hangi ülkenin romunu yüklemem daha mantıklı olacaktır yardımcı olabilirmisiniz. sammobileden baktım en son ağustosta gelen güncellemeler hep operatör destekli olanlar open olanlar temmuz ayı güncellemeleri bunlardan hangisini yüklemem konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Hangi ülkeden alındı ? phone info samsung programıyla CSC ülkesine bakıp onu yükleyebilirsiniz.
    CAU özbekistan/central asia diyor.. diğer konu başlığı altında dediğiniz şekilde dlobal bir seri olduguna göre fransa romu yüklemeyi tercih edecegim. bir sıkıntı çıkartmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

CAU özbekistan/central asia diyor.. diğer konu başlığı altında dediğiniz şekilde dlobal bir seri olduguna göre fransa romu yüklemeyi tercih edecegim. bir sıkıntı çıkartmaz değil mi?

Hayır çıkartmaz sadece imei konusunda sonradan kayıtlı olduğu için bazen bir üst sürüm yazılım yükleyince sıkıntı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Ağustos 2017; 16:57:24 >
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Buda bugün aldığım ekran süresi 40 dakika kadar clash of clans gerisi sosyal medya, mesajlaşma uygulamaları ve youtube full wifide parlaklık 50 de güç tasarrufu kapalı.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir sonuç, gerçi Youtube pek şarj harcatmıyor telefona ama. 5 saati geçmiş olması yine de bence güzel bir şey. Hayırlı olsun 1-2 yıl daha bu telefon götürür bu halde.
  • arkadaşlar merhaba.sözde orijinal hızlı şarj almıştım hb dan ama gün geçtikçe pc bağlantısında sorun olmaya başladı ve şuan telefonu pc ye bağlıyorum bir görüyor bir görmüyor transfer yapıyorum ortada kesiliyor.sorun anladığım kadarıyla kabloda.

http://www.hepsiburada.com/anker-powerline-micro-usb-kablo-2-mt-gri-p-HBV000005XPQZ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=EAIaIQobChMI_cGZyffK1QIVT54bCh0NlQtCEAQYBCABEgLryPD_BwE

şu kabloyu herkes önermiş acaba alsam sıkıntı yaşarmıyım.hızlı şarj ediyomudur ve pc bağlantısında sorun çıkarır mı
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    Evet çok yeterli bir sonuç şuan güç tasarrufu modunu açıp 1-2 gereksiz uygulamayı sildim parlaklık 30da %75 şarj var 1 saat 23 dakika ekran süresi verdi 0 youtube 15 dk kadar clash of clans gerisi face instagram falan çok iyi gidiyor eskisine göre çok memnunum dediğiniz gibi bir 2 yıl daha götürür oda yeter bana zaten
  • casperadam40 C kullanıcısına yanıt
    Anker sağlamdır ama 2mt uzun gibi biraz.
  • Merhaba arkadaşlar elimde lg g5 var 9 ay garantili arkadaşımda da s6 edge var garantisi 2 ay önce bitmiş sizce takas etmem mantıklı mı?

• sefaslar kullanıcısına yanıt
    G5 daha yeni olmasına rağmen boyut, ağırlık bakımından daha takoz, S6 Edge daha kibar.

Edge'in Super Amoled ekranı IPS LCD'den çok daha önde. (+daha canlı 544 vs 577 ppi)

Yazılımda da Samsung daha iyi arayüze sahip.

G5'in artıları belki kamera (denemedim), çıkarılabilir batarya, FM radio.
  • sefaslar kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle et daha rahat

• Rootsuz ekran çözünürlüğünü düşürme işine denk geldim youtubeda izledim biraz deneyip 1080p çözünürlüğe düşürdüm. Malum 7.0 la gelen özelliği bize vermemişlerdi.

Animasyonlar akıcı oldu sarja etkisini gozlemlerim daha bakmadim ona. Kayda deger bir iyilesme gordum ama.

• S6 almak için bildiğiniz en düzgün ve uygun fiyatlı site neresi acaba?

• MadDog1 M kullanıcısına yanıt
    Şuan üretimi yok, bu saatten sonra Samsung Türkiye telefonunu zor bulursun, sıfır almanı da asla önermem.

S7 veya 2.el temiz S6 bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Şuan üretimi yok, bu saatten sonra Samsung Türkiye telefonunu zor bulursun, sıfır almanı da asla önermem.

S7 veya 2.el temiz S6 bakın.

Hediye olarak alınacak, çift hatlı olması istenmiş onun için de sanırım J7'ye kaymak gerek fakat onda da Prime isminde bir model var, mevzu çok karışıyor sözkonusu Samsung olunca...

• 
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.