Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18221823182418251826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güncelleme bölümüne gelip güncellemeleri denetle deyin sonra çıkan yükle bölümünde SONRA'ya basın. kayboluyor ama ayarlar sekmesinde en üstte çıkıyor en azından bildirim çubuğundan gidiyor.
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Hocam ben orjinal samsung kablo almak istiyorum ama bulamadım sağolun yinede bakıcam.
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    Eyw saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jumprig kullanıcısına yanıt
    Samsung larin orj kabloları en fazla 8-9 ay dayanıyor. Asla samsung kablo almam. Bir çok kişi şikayetçi ve başka markaya yöneliyor. Forumu biraz okuyun derim.

• thekodz kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfırdan rom kurun odin ile.Muhendis muratın konusunda mevcut nasıl kurulacağı.Yine düzelmezse telefon sıkıntılıdır sonuçta 2 senelik falan bir telefon.Satan kişinin ayıbı söylememesi.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Hocam peki sony marka kablo nasıldır fikriniz var mı?

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam Aliexpress standart shipping methodu seçmiştim, takip edilebilir oluyor o yöntem uçuşa verildikten sonra.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Fransız sürümü 428 mb aldı güncellemeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkaytunali -- 10 Haziran 2017; 0:25:13 >
  • Bu cihazı aldığımda "biraz kafam rahat telefon kullanmak istiyorum" demiştim ve sözüme sadık kalmaya çalışıyorum.
    Java, Symbian, Bada, Android derken her türlü hack, ROM vs. uğraşmaktan telefonlarımı düzenli kullanamaz olmuştum. Eğer bu tip modifikasyonlara giriliyorsa bazı şeylerden feragat etmek gerekir. Hem karın tok hem çörek bütün olmuyor maalesef, güncellemeler gibi.
  • Öncelikle iyi günler/akşamlar hepinize

Sizce s6 edge'den xiaomi mi5s plus 'a geçilir mi geçilirse buna değer mi

Ve sizce bu linkteki telefon güvenilir mi karar veremedim

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5s-plus-64gb-hafiza-4gb-ram-siyah-renk-cep-telefonu-288049072?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

• quote:

Orijinalden alıntı: burock76

Merhabalar,

Arkadaşlar uçuş modu ikonunu ekrana sabitlemeye çalışıyorum,bir yolunu bilen varmıdır acaba?Demek o ki telefonda ne açarsam açayım(oyun,video,uygulama) uçuş modu ikonu ekranda gözükür durumda olsun istiyorum.Bir yolunu yöntemini bilen varmıdır acaba ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yokmu bir bilen ?

• Hızlı şarj geri geldi. Gözümüz aydın.

• sarp0726 S kullanıcısına yanıt
    Kamerası hariç geçilebilir. Kamerada mi5s daha iyi diyorlar. Düz modelinde pixel ile aynı sensör var. Plus ın çift kamerasını öveni görmedim

• fransa romu en iyisi bence, başından beri hep onu yüklüyorum, sıfırdan falan da hiç kurmadım,5-6-7 hepsini üstüne kurdum, en ufak takılma vs yok, halen akıcı telefon,pili bi tık daha iyi olsa tadından yenmezmiş...
  • Arkadaşlar iPhone 6 kullanıyorum parmak izi çalışmıyor ve çiziği var bir sürü 1100 TL civarına satıp 1250 TL ye beyaz 2 ay garantisi kalmış çiziksiz faturalı bir s6 edge var onu almayı planlıyorum. Ne dersiniz? Sıkıntı yaşar mıyım s6 edge de? Fiyatı iyi mi ? Şu ana kadar hep iOS kullandım. Hapisten kurtulmak istiyorum açıkçası.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]b

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzmusa -- 10 Haziran 2017; 16:40:34 >

• yavuzmusa Y kullanıcısına yanıt
    Samsung Türkiye garantili değil sanırım ama sonuçta 100 lira falan verip telefon alacaksınız bence mantıklı

Samsung Türkiye garantili olmadığını nerden anladınız?

Edit: Hocam adama sordum Vatan'dan alınmış. Samsung Türkiye Garantili olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzmusa -- 10 Haziran 2017; 18:34:40 >
  • yavuzmusa Y kullanıcısına yanıt
    Iki turlu de satis yapiliyor hem samsung turkiye hem ithalatci garantili seklinde.

Eger samsung turkiye garantisi varsa arka kapakta imei yazar. foto biraz silik sanirim yanlis gordum var gibi imei yazisi.

• Benim gibi batarya sorunu (kısa sürede bitme) yaşayanlar, batarya kalibrasyonu yapsınlar.
    Aynen foto silik biraz. Ama arka kapakta yazılar var belirli.

• 
Sayfa: önceki 18221823182418251826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.