Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galeri uygulaması bariz bug lı. Yakınlaştırma yaptığım zaman çözünürlüğü anında veremiyor kare kare oluyor sonra netleşiyor. Başka sürüm deneyeceğim.

Edit: bir önceki sürüme döndüm. Her şey sorunsuz. Simge s8 değil. Yenisini bekelemek gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 9 Mayıs 2017; 14:56:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s6 için marsmallow 6.01 nereden indirebilirim ?

SM-G920FQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

s6 için marsmallow 6.01 nereden indirebilirim ?

SM-G920FQ

İmzamdaki Nougat Rehberinden.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yalnız nordic olan var. link ölü gözüküyor.

Birde sizi yakalamışken bir sorum var. s6 şarj ediyor ama hızlı şarj çalışmıyor birde pc e data bağlantısı yapmıyor. servis anakart 1000 TL dedi yaptırmadım. O nedenle 6.0.1 e dönmek istiyorum. Sizin bilginiz var mıdır?

Teşekkürler
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kablosuz şarj kullanıyordunuz değil mi ? İş yerinde kullanmak için alacağım da siz öyle bir şeyden bahsettiniz diye hatırlıyorum. Orjinalleri 100 tl civarında HB de felan 45 tl ye var birkaç ürün. Varmı tavsiye edebileceğiniz acaba.
  • mb2007 M kullanıcısına yanıt
    Link olarak bakmayacaksınız güncel Türkiye ROM'unun yazılım bilgileri verildi onlarla Samfirm programı üzerinden indireceksiniz bu kadar çok detaylı ROM bilgisi başka yerde yok TR'de sadece dikkatli bakın.

Başka şarj aletiyle deneyin.

Başka bilgisayar ile deneyin.

Hala aynıysa telde sıkıntı var diyebiliriz de bunun için direkt hemen anakart mı değişir bilemiyorum moda oldu artık en ufak şeyde anakart değiştirmek o para zaten verilmez de başka servise veya telefonculara da danışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Mayıs 2017; 13:5:39 >
  • arkadaşlar merhaba samsung s6 edge plus mm lazım 6.0.1 yardım edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazymuham

arkadaşlar merhaba samsung s6 edge plus mm lazım 6.0.1 yardım edermisiniz.

https://forum.donanimhaber.com/s8-uygulamalari-guncel-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-ipuclari-rom-linkleri-mm--114503536
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Hocam siz kablosuz şarj kullanıyordunuz değil mi ? İş yerinde kullanmak için alacağım da siz öyle bir şeyden bahsettiniz diye hatırlıyorum. Orjinalleri 100 tl civarında HB de felan 45 tl ye var birkaç ürün. Varmı tavsiye edebileceğiniz acaba.

Kablosuz şark kullanıyorum ama normal şarjın 2-3 katı sürede şarj ediyor. Hızlı destekli olanları daha kısa sürede ediyor deniyor ama HB de satılanların Hızlı destekli olanları orijinal mi bilmiyorum. Ben de normal hızda şarj eden var.

Bundan var bende.

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-beyaz-ep-pg920iwegww-p-TELSARJSMS6WIREB

Buda siyah renk olanı;

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-siyah-ep-pg920ibegww-p-TELSARJSMS6WIRES

Hızlı şarj desteği yok.

Bu hızlı şarj destekli olanı ama orijinal mi bilemedim. Fiyatının diğerinden sadece 5 TL farklı olması soru işareti

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPBGFSTBYZ

• s6 edgelere nougat guncellemesi geldi mi arkadaslar?? yükelyeniniz var m?
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj olmasına gerek yok açıkçası. İş yerindeki arkadaşım S7 edge için kullanıyor hediye gelmiş kendisine. Hızlı şarj ibaresi yok cihazda. 0 dan full şarj 2 saat 50 dakika felan gösteriyor ki bence gayet iyi sonuç. Diğer yandan bu parayı verip sadece kablosuz yerine powerbank mi alsam diye düşünmüyor da değilim.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    powerbank daha mantikli bende var kablosuz sirkette calismiyorsaniz cok gereksiz.

• 2 ay oldu çıkalı.

• Arkadaşlar bi sorum olacak. 6.0 dayken bir fotoğraf falan paylaşacağım zaman WhatsApp daki sık kullandığım kişiler ve gruplar paylaşma seçeneklerinde direk bulunurdu. 7.0 da bu özellik yok. İlla WhatsAppa girip ordan seçmem gerekiyor kime atacağımı. Bunun bir ayarı var mı?

• topalsolucan01 kullanıcısına yanıt
    Gelismis seceneklerde dogrudan paylasimi açın olur.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Sanirim tutmuyormus bir yerde okumustum. Cabuk cikiyormus ufak bir harekette.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Kaliteli bir kablo arayan varsa ugreen markasını tavsiye ederim 5 6 aydır kullanıyorum çok kaliteli. aliexpressden almıştım ben. kabloda soyulma falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaykiraz

Kaliteli bir kablo arayan varsa ugreen markasını tavsiye ederim 5 6 aydır kullanıyorum çok kaliteli. aliexpressden almıştım ben. kabloda soyulma falan yok.

Kablo arıyordum kaliteli, sipariş ettim bundan bir tane. Tavsiye için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

powerbank daha mantikli bende var kablosuz sirkette calismiyorsaniz cok gereksiz.

Powerbank daha mantıklı aslında ama gittiğim yerlerde unutup gelme ihtimalim yüksek. O konuda biraz galesizim açıkçası. Ama dışarıda lazım oldugu zaman da powerbank iş görüyor, kablosuz şarj güç kaynağı olmadan şarj etse aslında çok performans ürünü olurdu ama :D
  • 
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.