Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Knox sayacım 1 olduğu için s health çalışmıyor samsung pay apk indirdim ınadada yetkisiz birşeyler diyor şuan root yok bunu nasıl aşabiliriz knox sayacını sıfırlamanın yolu varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Knox sayacım 1 olduğu için s health çalışmıyor samsung pay apk indirdim ınadada yetkisiz birşeyler diyor şuan root yok bunu nasıl aşabiliriz knox sayacını sıfırlamanın yolu varmı?

Knox sayacını sıfırlamanın yolu yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

Arkadaşlar 7.0'a hataların düzeltildiği herhangi bir güncelleme geldi mi hiç? ben odinle fransa romu kurduğum için saçma sapan bi şekilde illegal yükleme yaptınız diyor ve güncellemeleri denetlemiyor. o nedenle gelen gideni göremiyorum :S

Daha 1 ay olmadı, 15 Mart gibi yama güncellemesi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Ekranı kilitledikten 10-15 dk sonra whatsapptan mesaj gelsede bildirim gelmiyor. Kilidi açınca bildirim geliyor bu neden oluyor ?

Whatsapp'ın serverlarından kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Ekranı kilitledikten 10-15 dk sonra whatsapptan mesaj gelsede bildirim gelmiyor. Kilidi açınca bildirim geliyor bu neden oluyor ?

Whatsapp'ın serverlarından kaynaklı.

Yalnız dikkat ettim tam ekran kilidini açtığımda wifi bağlı olmuyor kilit açılınca bağlanıyor.

Wifi ayarlarından gelişmiş ayarlarda uykudayken açık tut her zaman seçili olmasına rağmen bunu yapıyordu.

Tekrar asla yapıp geri her zamanı seçtim şimdi düzeldi gibi.

Yani asıl sorunum ekran kilidi aktif olduktan 15 dk sonra wifi bağlantısının kesilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 28 Mart 2017; 22:43:3 >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Kullanamıcakmıyım şimdi ben bu uygulamaları sinirlendim ama şimdi diğer şirketler böyle bir engel koymuyor samsungda neden böyle zaten şarjı öldü bana tiner döküp yaktıracaklar telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Evet böyle bir sorun var tek yaşayan sen değilsin, ekranı kapatınca sanki bağlantı kesilmiş gibi açınca messenger tekrar bağlandı falan yazıyor wp mesajları geç geliyor vs. Herhalde bu ayarı algılayamıyor tekrar yapmakta fayda var dediğin gibi.
  • Ben güncellemeyi henüz yüklemedim.
    Her şey oturmuş ve stabil durumda.
    Bahsettiğiniz sorunlar bir süre sonra düzelecektir.
  • Wi-fi de sorun yaşayan var mı süreli kopmalar oluyor

• Bugün 18.00 de galaxy s8 tanitilacak.

• Adamlar süper cihaz yapmış. Ve Home button yine orada. Bu sefer ekranın altında. Budur!!!!
  • efsane ortaya çıktı s6 dan güle güle

21'inde çıkması benim için artık S8'e geçiçek olmam kesinleşti

Daha 4 ay oncesinden ucak biletim hazirdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 29 Mart 2017; 21:3:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8 cıktı süper ama s6mi hala birakmam

• quote:

Orijinalden alıntı: egeterzi

Wi-fi de sorun yaşayan var mı süreli kopmalar oluyor

Android 7 sürümünde WiFi sıkıntılı malesef, yama güncellemesi ile düzelir umarım.
  • egeterzi E kullanıcısına yanıt
    Var..Wifi stabil değil sürekli atıyor,bağlanamıyor,sayfaları açıyyor resimleri açamor vs vs vs.. o yüzden sürekli mobil veriyi açmak zorunda kalıyorum paket yetmiyor ek paket almak zorunda kalıyorum..Acilen yama vermeleri gerekiyor
  • Yav şu klavye kasma sorununa bi çözüm yok mu. Swift key kullanıyorum ona rağmen akıcı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

7.0 geçtikten sonra sarj olma süresi uzayan oldu mu?

Benimde bi 15 dk kadar uzadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Wipe denen işlemi yapmadan telefonu sorunsuz çalışan galiba bir tek ben varım. Tamam benim telefonda da klavye kısmi olarak sorunlu ama Wipe yapanlarda da zaten aynı sorun var.

Ama aklıma şu geldi. 7.0 öncesi s6 edge çıkan son bir güncelleme vardı hani Turkcell hatlı telefonların sürekli açılıp kapanmasına neden olan sorun. O olduğunda telefona format atmıştım belki onun etkisi vardır diyeceğim ama bilemiyorum.

Bende wipe yapmadım telefonda klavye disinda hiç sorun yok. Ama şu klavyenin akıcı olmaması çok sinir bozucu. Hızlı yazan biriyim sürekli bişeyleri silip düzeltmek zorunda kalkıyorum yazarken

• Batarya değiştirmiş olan var mı? Telefondaki ölçüme göre batarya durumu iyi diyor ama değil tabii ki ve parası neyse değiştirmek istiyorum. Yetkili servis ne kadara yapıyor bilen var mı?
  • Samsung pay konusunda ilerleme kat eden var mı? Uygulamayı indirdim ama servis hata veriyor

• 
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.