Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Münkün ama verileri kurtarana kadar kullanmaman yani üzerine sonradan bir veri yazmamam lazım. Yoksa sildiklerinin bir kısmı direk gider. RescuePRO Deluxe tarzı bir programla yapabilirsin. Ama ücretsiz sürümünü bulman gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 25 Mart 2017; 22:0:20 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    şuan takılı değil zaten. hiçbişey yüklemedim. denicem yazdığını bakalım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske android 6 da kalsaydim. Buna rootsuz dnmek mumkun mu ?

• Dün akşam bir ara içim gitti. Spor salonunda spor yaparken telefon 4 sefer yere düştü. Bu defa cebimden. Mekik aleti vardı ve onlar mekik yaparken cepten yere düştü düşerken demir ayak kısmına da hafif temas etti sanırım. Yer de mermer ama üzeri çok ince bir halıyla kaplı. Şansı yine bir şey olmadı telefona. Ama daha dikkatli olmam lazım çünkü 5 de sanırım kurtuluş olmaz. Bir tane spor yaparken telefonları kola takmaya yarayan bir şey alsam iyi olacak.
  • benim s6 bugün 7 güncellemesi aldı, tabi eskisine alışınca biraz yabancılık çekiyorum
  • Benim S6 ya da dün geldi güncelleme.
    Bir süre yüklemeyi düşümmüyorum.
  • Telefon değiştirirken numaralae gitti nasıl bulurum?(Google hesabında tamamı yok)

• Beyler antutu benchmarkta cihaz performansi dusuk cikiyor. Ama 64 bit destekli bechmark yaptigimda iyi performans veriyor. Ama google playdeki oyunlar 64 bit destekli degil galiba. Dream soccer, strike of kings , dungeon hunter felan kasma yapiyor. Ne yapmak lazim son guncellemeyi daha kurmadim duzeltmisler mi?
    Rootla felan duzelirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizkhalifa1903 -- 26 Mart 2017; 0:54:1 >
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum ki s6 kamerası daha iyi. Defalarca denedim, bilgisayara attığımdaki sonucu söylemiyorum bile.
    s7'nin tek öne geçtiği nokta 1.7 diyafram ile karanlıkta daha başarılı olması.Bence hiç önemli değil.Düşük ışıkta fotoğraf çektiğimi hiç hatırlamıyorum ya siz ? :)

Ayrıca buraya yazmıştım çok önceden s7'ye geçsem mi diye.s7 daha basit duruyor bence ve s6 varken s7'ye geçmek hafıza konusu dışında gereksiz.Ki s6 işlemci yonga seti daha serin çalışıyor.Sadece çok sıcak havalarda ısınabiliyor ki s7 yanıyor aynı havada aynı kullanımlarda:) karar sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: anguldurva

Ben de diyorum ki s6 kamerası daha iyi. Defalarca denedim, bilgisayara attığımdaki sonucu söylemiyorum bile.
    s7'nin tek öne geçtiği nokta 1.7 diyafram ile karanlıkta daha başarılı olması.Bence hiç önemli değil.Düşük ışıkta fotoğraf çektiğimi hiç hatırlamıyorum ya siz ? :)

Ayrıca buraya yazmıştım çok önceden s7'ye geçsem mi diye.s7 daha basit duruyor bence ve s6 varken s7'ye geçmek hafıza konusu dışında gereksiz.Ki s6 işlemci yonga seti daha serin çalışıyor.Sadece çok sıcak havalarda ısınabiliyor ki s7 yanıyor aynı havada aynı kullanımlarda:) karar sizin

Malzeme kalitesi olarak S6 S7 den çok daha iyi bencede. S6 da tek hoşuma gitmeyen şey kamera çıkıntısı. S7 de bu konuda sıkıntı yok.

• S6edge satan varsa pm atabilir. İyi pazarlar

• Arkadaşlar İnstagrama video atabilen var mı? Dünden beri video ekleyemiyorum. Yükleme işlemi başlıyor en fazla yarısına kadar geliyor sonra artacağı yerde gerileyip tekrar yarısına geliyor. Dün baya uğraştım ve bu günde aynı. Sorun ne olabilir.

İnstagramı sildim tekrar kurdum sorun devam ediyor. Video kaynaklıdır diyerek daha önce yüklediğim bir videoyu denedim onda da yükleme barının büyük kısmı doluyor sonra yarıya iniyor. Defalarca aynı şeyi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Mart 2017; 14:43:54 >
  • Arkadaşlar knox sorunum var kendi kendini sifirliyor yardım edin

• Telefona geçenler de nemesis adında bi uygulama yükledim ondan sonra cihaz saçmalamaya başladı sıfırladım arkadaşlar ben ne ise yaradigini bilmiyorum bilen varsa beni aydinlatirmi telefona kötü bişey olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan5

Telefona geçenler de nemesis adında bi uygulama yükledim ondan sonra cihaz saçmalamaya başladı sıfırladım arkadaşlar ben ne ise yaradigini bilmiyorum bilen varsa beni aydinlatirmi telefona kötü bişey olur mu

Ne işe yaradığını bilmediği bir uygulamayı insan niye yükler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattmurdock

Android 7 ile gelen samsung browser da DH forumu , mobil sürüm de kullandığımda youtube videoları açılmıyor ve resimdeki hatayı veriyor. Tablet sürümünde ise problem yok. Burada yapmadığım bir ayar mı var yoksa herkeste olan bir durummu acaba?
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Forumdaki bir sorundan kaynaklanıyor.

• Cahillik diyelim vu telefonu köklü sıfırlama yöntemi var mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

Keske android 6 da kalsaydim. Buna rootsuz dnmek mumkun mu ?

Mümkün;

Aşağıdan indirebilirsiniz, içerisinde gerekli olan program mevcut, nasıl yükleneceği de yazıyor içerisinde.

Fakat dikkat edin, telefonu tamamen formatlıyor bu işlem;

https://docs.google.com/uc?id=0B9kRL0V7tZc9bThfYWxtRFZzTGM&export=download
  • Arkadaş wipe formattan daha güçlü bi sıfırlama var mi ben telefonu tamamen sıfirliyorum orjinal duvar kağıdı yerine benim daha önceden koyduğum duvar kağıdı cikiyo telefon tamamen sıfırlanmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wizkhalifa1903

Beyler antutu benchmarkta cihaz performansi dusuk cikiyor. Ama 64 bit destekli bechmark yaptigimda iyi performans veriyor. Ama google playdeki oyunlar 64 bit destekli degil galiba. Dream soccer, strike of kings , dungeon hunter felan kasma yapiyor. Ne yapmak lazim son guncellemeyi daha kurmadim duzeltmisler mi?
    Rootla felan duzelirmi ?

Sorun telefonda. Exynos 7420 nedense oyunlarda tam performans veremiyor. 64 bit ile alakası yok onun malesef.

Yapabileceğiniz tek şey Galaxy Store'dan Game Tuner indirip modu "Dengeli güç tasarrufu" moduna almak.
  • 
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.