Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
38.728
Cevap
271
Favori
1.045.414
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      67 Mesaj
      22 Mart 2017 17:22:50
      quote:

Orijinalden alıntı: coskunsaglam

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Nasil dusurdun?

Geri 6 sürümüne dönmek isteyenler !

6 subat 2017 güncellemesini yani 6 sürümü icin son güncellemeyi indiriyorsunuz, odinle yazılım atıyorsunuz. Yalnız dikkat edin rom 4 parcalı olduğu için bütün verileriniz silinir. Özel mesaj atın rom linkini atayım. Benim gibi 7den nefret edenlere bi yardımım dokunsun.

Tarif etseniz de yapamam. Sorunsuz 6 ya dönmek için ücretli de olsa nereye muracat etmeliyim? Servis? Telefoncu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      80 Mesaj
      22 Mart 2017 17:28:11
      Evet oyunlar için işe yarayan bi uygulama.Teşekkürler.

|
      |

• Yüzbaşı
      284 Mesaj
      22 Mart 2017 18:19:39
      quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

quote:

Orijinalden alıntı: coskunsaglam

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Nasil dusurdun?

Geri 6 sürümüne dönmek isteyenler !

6 subat 2017 güncellemesini yani 6 sürümü icin son güncellemeyi indiriyorsunuz, odinle yazılım atıyorsunuz. Yalnız dikkat edin rom 4 parcalı olduğu için bütün verileriniz silinir. Özel mesaj atın rom linkini atayım. Benim gibi 7den nefret edenlere bi yardımım dokunsun.

Tarif etseniz de yapamam. Sorunsuz 6 ya dönmek için ücretli de olsa nereye muracat etmeliyim? Servis? Telefoncu?

Bilgisayariniz varsa kendiniz yaparsiniz. Odin programini bilgisayarinizda aciyosunuz. Gerekli dosyalari gerekli yerden seciyosunuz. Telefonu download moda aliyosunuz , telefon kapaliyken ses kısme home acma tusuna ayni anda basiyosunuz. Turkuaz renkli ekran geldiginde ses acma tusuna basiyosunuz. Sonra telefonu bilgisayara bagliyosunuz starta basiyosunuz. Telefoncu belki zorlanir.6 subat yalns yazmisim 20 subat 2017 surumunu bulmasi falan. Bilgisayariniz varsa yaparsiniz

|
      |

• Teğmen
      146 Mesaj
      22 Mart 2017 21:06:41
      quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Son birkaç gündür geceleri Google felaket şarj sömürüyor, gecelik %20 civarı, yok mu buna çözüm?

Full wipe + odinle kurulum denenmeli.

bendede ayni şey oldu

google yi devre dışı bıraktım.

• Binbaşı
      1104 Mesaj
      22 Mart 2017 21:33:15
      Telefonu yakın zamanda garantiye göndermeye karar verdim.Sorunları şunlar:

1)Bataryasından memnun değilim.Geceden sabaha 6saat civarı bi sürede yüzde 10-12şarj gidiyor(bazen 25e çıktığı bile oluyor)

2)Kasası resmen eridi.Önce küçük küçük pas gibi oldu sonra erimeye başladı.

3)Ekranın en üstünde saatin falan olduğu çizgiyle alt taraf arasında renk farkı oluştu.Sanki en üst tarafın parlaklığı yüzde 100 alt taraf yüzde 60gibi.

4)Belki tüm telefonlarda olan bişeydir ama beni anlatamayacağım derecede rahatsız eden otomatik parlaklık ayarlaması...Otomatik parlaklık ayarı kapalı olduğu halde ışık biraz kısılınca kendiliğinden ekran parlaklığı düşüyor.Sırf bu yüzden telefonu satıp başka telefon almayı çok düşündüm.

5)Yeni yeni başlayan problem var bide.Ekranda dokunduğum yere dokunmuyor.Asağıda biyere dokunsamda gidiyo en üstten bi yere dokunuyor.(Dokunmaktan kasıt etkileşmekmi diyim ne diyim bilemedim )

Yani şuanlık aklıma gelen bunlar.İleri zamana ata ata büyük ihtimal 3 4 ay içinde gönderirim telefonu

Ayrıca gönderip geri geldikten sonra aynı şikayetten tekrar muzdarip olursam ne olur ? Değişim falan mı yapacaklar ne gibi haklarım var?

Çevremde 2 3kez aynı sebepten gönderen arkadaşlarım var ama hiç biri işin peşine düşmemiş.

Şimdiden teşekkürler

• Teğmen
      178 Mesaj
      22 Mart 2017 22:46:30
      mavi ekran filtresi hakkaten bi ise yarıyor mu? ekran sararıyor sadece gözün daha az yorulmasına etkisi olur mu sizce ?

• Yarbay
      10230 Mesaj
      22 Mart 2017 22:46:37
      Arkadaşlar İnstagram konusunda yardım lazım.

İki hesabım var ama birini pek kullanmazdım. Bu gün ikinci hesabımı da kullanmaya karar verdim. Uygulama içerisinde ekle dedim ve aynı anda iki hesabımda açık. Buraya kadar her şey güzel fakat iki hesabım ile de takip ettiğim kişiler var. Ancak takip ettiğim kişilerin bazılarının neleri ve kimlerin paylaşımlarını beğendiklerini gösteren kısımda sıkıntı başladı.

İki hesabımda da takip ettiğim bazı kişilerin beğenilerini esas hesabımda göremezken ikinci hesabımda görebiliyorum. Mesela ikinci hesabımda X kişi 1 saat önce Y kişisinin paylaşımı beğendi yazıyor. Esas hesabıma bakınca ise X kişi Y kişisinin paylaşımını beğenmiş gözükmüyor. Eskiden böyle bir sorun yoktu.

Sorun ne olabilir. İki hesabımda da takip ettiğim her kişide böyle olmuyor. Esas hesabınız engellemiştir diyen olabilir fakat engellenince malum takip ettiğiniz kişinin sayfasına bile giremezsiniz böyle bir sorun söz konusu değil.

İkinci hesaptan çıkıp esas hesaptan bakınca da sorun düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Mart 2017; 22:47:44 >
      |
      |

• Teğmen
      178 Mesaj
      22 Mart 2017 23:31:05
      uygulamalara ayrı ayrı şifre koyma olayı geldi mi nougat ile? kurdum nougat ama varsa öyle bisi bulamadım. bu arada nougat gördüğüm tek fark mavi ışık filtresi ve klavyenin içine edilmesi. Eskisi gibi tahmin de edemiyor cümle silerken de takılıyor. Hayırlısı bakalım

• Teğmen
      242 Mesaj
      22 Mart 2017 23:31:19
      Aradığınız kişinin rehberdeki profil resmi öncelikli olarak belirliyor.

|
      |

Samsung Galaxy S6
      Sony Nex F3
      Ford Fiesta TDCİ
    • Yarbay
      10230 Mesaj
      23 Mart 2017 00:18:57
      Ben genel olarak beğendim fakat klavye olayı dışında s6 edge ekranındaki bir özelliği de iptal etmişler ona sinir olmadım değil. Telefon ters dururken biri aradığında şayet Edge kişilerine eklemiş olduğun biriyse ve atadığın renkten biriyse atadığın renkte kenarlarda ışık yanardı 7.0 öncesi. Şimdi o ekrana birini atadığında renk seçeneği yok ve kim ararsa arasın ekran yeşil yanıyor.

O özelliği iptal etmeleri kötü oldu çünkü ekranı çevirmeden renge göre kimin aradığını anlayıp onda göre davranma şansın vardır. Mesela öğle bir ortamda olursun ki renk atamadığın biri aradığında kenarlar beyaz renkte yanarsa cevap vermemeyi tercih edebilirdin şimdi illa ekrana bakmak zorundasın.
      |
      |

• Yarbay
      71947 Mesaj
      23 Mart 2017 00:20:39
      quote:

Orijinalden alıntı: hellowen334

quote:

quote:

Son birkaç gündür geceleri Google felaket şarj sömürüyor, gecelik %20 civarı, yok mu buna çözüm?

bendede ayni şey oldu

Ohoo ben telefonu ilk aldığımdan beri kapalı onlar, en az 20+ uygulama devre dışı bende.

• Yüzbaşı
      539 Mesaj
      23 Mart 2017 00:58:28
      Nougat için acele etmeye gerek yok. Ki hiç yüklemeyecek gibiler de az değil benim gibi:) hele para vermek nedir sakın ha yazık etmeyin
      |
      |

Yasamak ! bir agac gibi tek ve hur ve bir orman gibi kardescesine.
    • Yüzbaşı
      539 Mesaj
      23 Mart 2017 01:00:30
      karanlık ortamda işe yarıyor gerçekten.screen filter kullanıyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      539 Mesaj
      23 Mart 2017 01:02:34
      google virüsünü telefonu ilk aldığınız gün tamamen disable pro ile kapatmanızı öneririm.ona ilişkin kulanmadığınız ne varsa kapatın, facebook dahil
      |
      |

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      23 Mart 2017 07:36:42
      Garaninin ilk bir yilinda 4 kez servise gonderip her seferinde en az bir mekanik oarca degisimi olursa yeni telefon veriyorlar bilgin olsun

• Teğmen
      146 Mesaj
      23 Mart 2017 07:53:46
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hellowen334

quote:

quote:

bendede ayni şey oldu

Ohoo ben telefonu ilk aldığımdan beri kapalı onlar, en az 20+ uygulama devre dışı bende.

bendede devre dışı

biraz daha bekleyip xda daki özel romlardan birini yükleyecem sistemi hafifletiyorlar.

|
      |

• Binbaşı
      1104 Mesaj
      23 Mart 2017 08:04:16
      Her seferinde bi sorun içün göndereyim

|
      |

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      23 Mart 2017 08:42:38
      Aehir disina garantiye gonderirsen en az uc hafta da gelir ona gore hesap et ayrica her seferinde mekanik parca degismesi lazim yoksa cektigin cileye degmez ben sadece bilgilendirmek istedim &#128512;

• Yarbay
      10230 Mesaj
      23 Mart 2017 11:04:25
      Mekanik parça değişmesi gerekmiyor. Öyle bir madde yok. Servislerin söylediklerine bakmayın. Her arızada illa parça değişmez. Ayrıca 4 defa dediğiniz kural tamda öyle değil. Farklı sebeple 4 defa servise giderse değişim olur ama aynı sebeple 2 den fazla defa servise giderse de değişim olur.

Öyle bir yazılım kaynaklı arıza olur ki firma yazılım güncellemesi yapmaz o vakit o cihazı ömür boyu öylemi kullanacaksın. Yazılım kaynaklı arızalarda giderilemezse değişim sebebidir. Servislerin lafıyla hareket edip mekanik parça değişimi sadece değişime sebeptir demeyin. Dediğim gibi illa mekanik arıza olması şart değil.

Yazılımsal arıza sebebiyle vakti zamanında Sony Ericsson T65 model bir telefonu 1 ay içerisinde 4 defa servise verdim. Yani illa mekanik arıza olması şart değil.

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      23 Mart 2017 14:31:18
      Nougattan sonra özel modu açmaya çalıştığımda 'özel mod etkinleştirilemiyor. Tekrar deneyin' uyarısı alıyorum. Çözümü nedir acaba?

HızlıCevap

Reklamlar
SEO
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.