Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bysozdemir

hocam Phone info programindan baktim Rootlu gorunmuyor.

Root edildikten sonra unroot edilmiş hocam o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    nasil oluyor ki bende cogu kisi gibi samfirm ile indirip odin ile kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: bysozdemir

nasil oluyor ki bende cogu kisi gibi samfirm ile indirip odin ile kurdum

İlla root olması şart değil, TWRP de kurulmuş olabilir ama kesin bir müdahale söz konusu cihaza.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Son birkaç gündür geceleri Google felaket şarj sömürüyor, gecelik %20 civarı, yok mu buna çözüm?

• 0benik kullanıcısına yanıt
    whatsappta için istediğin şekilde bir çözümü yok. Tek çözüm var onu yapınca da hiç bildirim uyarısı alamıyorsun.
  • Arkadaşlar telefonda Geliştirici seçeneklerinde herhangi bir ayarı değiştirdiğim zaman ekranın tamamını kaplayan kırmızı renkte bir şey yanıp sönmeye başlıyor. Ayarı eski haline de alsam devam ediyor ancak telefonu kapatıp açarsam düzeliyor. Neden böyle ki üstelik değiştirdiğim ayarlar dokunulmaması gereken ayarlarda değil.
  • Spotify'dan şarkı dinlerken oyun açınca ses kısılıyor, oyunun sesini kapattığım halde. Çözümü nedir?

• s6 telefonuma andorid 7.0 güncellemesi geldi. ilk farkettiğim şey ultra güç tasarruf modu yok olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Son birkaç gündür geceleri Google felaket şarj sömürüyor, gecelik %20 civarı, yok mu buna çözüm?

Full wipe + odinle kurulum denenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

s6 telefonuma andorid 7.0 güncellemesi geldi. ilk farkettiğim şey ultra güç tasarruf modu yok olmuş.

Güç tasarrufu > Max güç tasarrufu

İyi bari rengi soldurmamışlar bu sefer neydi o öyle ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Mart 2017; 12:48:21 >
  • Arkadaşlar bunu nasıl yapabiliriz

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Çok büyük saçmalık olmuş. Oyun falan oynarken sürekli bişeyler iniyor yukardan. İnşallah düzeltirler yakın zamanda.

• 0benik kullanıcısına yanıt
    Game Tools bildirimleri oyunlarda engelliyor hatta aramalari bile cok kucuk sekilde gosteriyor onu kullanin.

• quote:

Orijinalden alıntı: coskunsaglam

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Nasil dusurdun?

Geri 6 sürümüne dönmek isteyenler !

6 subat 2017 güncellemesini yani 6 sürümü icin son güncellemeyi indiriyorsunuz, odinle yazılım atıyorsunuz. Yalnız dikkat edin rom 4 parcalı olduğu için bütün verileriniz silinir. Özel mesaj atın rom linkini atayım. Benim gibi 7den nefret edenlere bi yardımım dokunsun.

Tarif etseniz de yapamam. Sorunsuz 6 ya dönmek için ücretli de olsa nereye muracat etmeliyim? Servis? Telefoncu?

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Evet oyunlar için işe yarayan bi uygulama.Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

quote:

Orijinalden alıntı: coskunsaglam

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Nasil dusurdun?

Geri 6 sürümüne dönmek isteyenler !

6 subat 2017 güncellemesini yani 6 sürümü icin son güncellemeyi indiriyorsunuz, odinle yazılım atıyorsunuz. Yalnız dikkat edin rom 4 parcalı olduğu için bütün verileriniz silinir. Özel mesaj atın rom linkini atayım. Benim gibi 7den nefret edenlere bi yardımım dokunsun.

Tarif etseniz de yapamam. Sorunsuz 6 ya dönmek için ücretli de olsa nereye muracat etmeliyim? Servis? Telefoncu?

Bilgisayariniz varsa kendiniz yaparsiniz. Odin programini bilgisayarinizda aciyosunuz. Gerekli dosyalari gerekli yerden seciyosunuz. Telefonu download moda aliyosunuz , telefon kapaliyken ses kısme home acma tusuna ayni anda basiyosunuz. Turkuaz renkli ekran geldiginde ses acma tusuna basiyosunuz. Sonra telefonu bilgisayara bagliyosunuz starta basiyosunuz. Telefoncu belki zorlanir.6 subat yalns yazmisim 20 subat 2017 surumunu bulmasi falan. Bilgisayariniz varsa yaparsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Full wipe + odinle kurulum denenmeli.

bendede ayni şey oldu

google yi devre dışı bıraktım.

• Telefonu yakın zamanda garantiye göndermeye karar verdim.Sorunları şunlar:

1)Bataryasından memnun değilim.Geceden sabaha 6saat civarı bi sürede yüzde 10-12şarj gidiyor(bazen 25e çıktığı bile oluyor)

2)Kasası resmen eridi.Önce küçük küçük pas gibi oldu sonra erimeye başladı.

3)Ekranın en üstünde saatin falan olduğu çizgiyle alt taraf arasında renk farkı oluştu.Sanki en üst tarafın parlaklığı yüzde 100 alt taraf yüzde 60gibi.

4)Belki tüm telefonlarda olan bişeydir ama beni anlatamayacağım derecede rahatsız eden otomatik parlaklık ayarlaması...Otomatik parlaklık ayarı kapalı olduğu halde ışık biraz kısılınca kendiliğinden ekran parlaklığı düşüyor.Sırf bu yüzden telefonu satıp başka telefon almayı çok düşündüm.

5)Yeni yeni başlayan problem var bide.Ekranda dokunduğum yere dokunmuyor.Asağıda biyere dokunsamda gidiyo en üstten bi yere dokunuyor.(Dokunmaktan kasıt etkileşmekmi diyim ne diyim bilemedim )

Yani şuanlık aklıma gelen bunlar.İleri zamana ata ata büyük ihtimal 3 4 ay içinde gönderirim telefonu

Ayrıca gönderip geri geldikten sonra aynı şikayetten tekrar muzdarip olursam ne olur ? Değişim falan mı yapacaklar ne gibi haklarım var?

Çevremde 2 3kez aynı sebepten gönderen arkadaşlarım var ama hiç biri işin peşine düşmemiş.

Şimdiden teşekkürler

• mavi ekran filtresi hakkaten bi ise yarıyor mu? ekran sararıyor sadece gözün daha az yorulmasına etkisi olur mu sizce ?

• Arkadaşlar İnstagram konusunda yardım lazım.

İki hesabım var ama birini pek kullanmazdım. Bu gün ikinci hesabımı da kullanmaya karar verdim. Uygulama içerisinde ekle dedim ve aynı anda iki hesabımda açık. Buraya kadar her şey güzel fakat iki hesabım ile de takip ettiğim kişiler var. Ancak takip ettiğim kişilerin bazılarının neleri ve kimlerin paylaşımlarını beğendiklerini gösteren kısımda sıkıntı başladı.

İki hesabımda da takip ettiğim bazı kişilerin beğenilerini esas hesabımda göremezken ikinci hesabımda görebiliyorum. Mesela ikinci hesabımda X kişi 1 saat önce Y kişisinin paylaşımı beğendi yazıyor. Esas hesabıma bakınca ise X kişi Y kişisinin paylaşımını beğenmiş gözükmüyor. Eskiden böyle bir sorun yoktu.

Sorun ne olabilir. İki hesabımda da takip ettiğim her kişide böyle olmuyor. Esas hesabınız engellemiştir diyen olabilir fakat engellenince malum takip ettiğiniz kişinin sayfasına bile giremezsiniz böyle bir sorun söz konusu değil.

İkinci hesaptan çıkıp esas hesaptan bakınca da sorun düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Mart 2017; 22:47:44 >

• 
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.