Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samfirmden 4 parcalı rom olarak mi indirdiniz? Eğer öyle de düzelmediyse uygun bir PIT dosyasi bulmaniz gerek ve odinde pit bolumune ekleyip 4 parcali rom ile birlikte kurmaniz gerekli. Hosgeldiniz ekraninda da kapatip wipe yaparsaniz duzelir diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hiç ölçmedim ama sensorler aktif oldugu icin biraz batarya dusmani diye dusunuyorum siz deneyip bilgi verin.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    2 gündür kullanıyorum, hakkaten biraz pil düşmanı.Normalden biraz daha hızlı tükeniyor şarjı ama buna değer :)
  • Tema magazasindan klavyesi guzel tema onerebilirmisiniz tek tek bakmak zor oluyor

Resimdeki bl,ap adreslerini manuel olarak girdim ve bana tek zip dosyası olarak geldi.Gelen zip dosyasındakini odin ile download ekranında yükledim açıldı cihaz.Şuan hiçbir sıkıntı yok fakat ne istediğime erişebildim nede başka birşey yapabildim.Açıkcası ne yapmam gerekir onuda bilmiyorum.İnternette birçok farklı bilgi kirliliği var ve bunlardan hangisinin doğru olduğunu sezemiyorum.Zaten bu mesajı yazmamın sebebide bilgili birilerinin doğru yönlendirmesi ile işlemimi tamamlamam.Yorumun içinde teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caneo1907 -- 20 Mart 2017; 15:15:16 >
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Nasıl indirecegiz?

• arkadaşlar s7 edgeye bir hafta önce geçmiştim.bilgi vermek adına bi kıyasslama yapayım. s6 android 6 da da 7 de de s7 edgeden daha hızı ve seri çalışıyor.ne yaptırırsanız anlık yapıyor. s7 eddge az bişi hantal.bununla ilğili bi hız karşılaşırma videosu da izlemiştim s6 önde idi.geçmek isteyenlere duyurulur :)
  • Caneo1907 kullanıcısına yanıt
    Binary Nature secili olsun. zipten cikan 4 parcali romu. bide pit dosyasi lazm sizinki kac gb 32 mi? ben bulaym pit dosyasini ona gore

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    S8 e geceriz ins

Hayır, Türkiye rom'u denemedim, kullananların şikayetlerini dikkate alarak fransa romuna geçin diyorum, bizzat Türk romunu tecrübe etmiş değilim hocam

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Emin mısın neden yola çıktın

• Neo_1 kullanıcısına yanıt
    Türkiye Rom kullanan biri olarak yazıyorum klavye sorunu dışında ben bir sorun göremedim. Klavye de var olan sorunda silme hızının yavaş olması ve yazarken çok fazla yazım hatası yapılıyor olması. Bunlar dışında ben bir sorun göremedim. Telefonun kendi içerisinden güncellemiş biri olarak bunu diyebilirim.
  • Bugün telefon kendiliğinden kapanıp samsung yazısında takılı kaldı,güvenli modda açıp telefonu çalıştırdım nedeni nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumprig -- 20 Mart 2017; 18:33:25 >
  • telefonu 6 sürümüne düşürdüm geri telefon açılır açılmaz güncellemeyi indirmeye başladı bende iptal ettim ama ekr çubugunda indirme duraklatıldı gitmiyo. o bildirimi nasıl sileriz ordan. bildirim ayarlarını da kurcaladm yapamadm yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumprig

Bugün telefon kendiliğinden kapanıp samsung yazısında takılı kaldı,güvenli modda açıp telefonu çalıştırdım nedeni nedir acaba?

Bunun cevabını incelemeden Samsung Teknik servisi bile veremez kardeş burası kullanıcılar kulübü sadece.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam belki nougat dan kaynaklı bi sorundur diye sordum çünkü nougat dan sonra bariz takımalar oluşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jumprig

Hocam belki nougat dan kaynaklı bi sorundur diye sordum çünkü nougat dan sonra bariz takımalar oluşuyor.

Full wipe + odinden yüklemeyi deneyin.

• Google app + google play servislerini beta programina katilip guncelleyin, telefonun dilini amerikan ingilizcesi secince google asistan aktif oluyor. Az once denedim. Baya sohbet ediyoruz google la, eglenceli. Denemek isteyen olursa bilginize...

Not: guncelledikten snr her 2 apk nin cache dosyasini silin ayarlardan

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam odinden baştan kurulum yapmak daha sağlıklı olur mu sizce değer mi ?

• İmei atılmış cihazımımı güncelledim şimdi ağda kayıtlı değil hatası alıyorum imeisi değişmedi ama cihaz s6 edge

• 
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.