Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
38.736
Cevap
271
Favori
1.044.560
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      1011 Mesaj
      18 Mart 2017 14:21:27
      Galaxy S8'in yeni ara yuzu cok tatli olmus, uygulama simgeleri fln hoş duruyor. Denemenizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      114 Mesaj
      18 Mart 2017 14:33:40
      quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Galaxy S8'in yeni ara yuzu cok tatli olmus, uygulama simgeleri fln hoş duruyor. Denemenizi tavsiye ederim

hangi tema bu ?

• 18 Mart 2017 14:44:22
      zar zor halettim sarj olmadıgından usb cek bagla yapılmıyordu :D odine bagladım en son samfirmden 4 parçalı rom indirip kurdum ama bazıları re partition ile bootloader uptadeyi şeçin yazmıslar secmeden attım seçsem ne gibi farklar olur
      |
      |

112 PARAMEDİK
      SAĞLIĞINIZ ÖNCE ALLAH’A SONRA BİZLERE EMANET
    • 18 Mart 2017 14:48:28
      smart switcden yazılım atarken %95 de kaldı sarj bitti sonra telefonu sarja takınca an error has occurred ekranında kaldı cektiğimde kapanıyordu şarj olmadıgından şarj almadı o ekran geldiğinden dowland moda aldım gene şarj almadı en son samfirmden 4 parcalı rom indirdim odinle flasladım sonra sarj edebildim
      |
      |

112 PARAMEDİK
    • Teğmen
      178 Mesaj
      18 Mart 2017 15:18:59
      Google Chrome ve stock tarayıca da şu an foruma atılan resimleri göremiyorum. sebebi ne olabilir acaba ?

|
      |

• Yüzbaşı
      975 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      talha733

18 Mart 2017 16:09:13
      Arka plan uygulama sayısını 4 yapinca telefonun isleyisinde sorun oluyor mu?

Mesela ben muzik dinlerken oyunayan biriyim ama biri mesaj atinca oyuna alta alıp mesaja cevap verirsem oyun kapanır mı

• Yarbay
      10230 Mesaj
      18 Mart 2017 16:25:51
      O ayar şu an çalışmıyor gibi. Dün denedim. 2 uygulama açtım ve kesinlikle kapatmıyor. Arkaplan da uygulama yok seçeneğini seçtim ama arka planda hala uygulamalar çalıştı.
      |
      |

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      18 Mart 2017 16:49:50
      Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Not:mobilden yazdim hatalar affola

• Binbaşı
      1920 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      prodent

18 Mart 2017 17:13:23
      https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale

Bu programı dene. Root istiyor olabilir. Hatırlamıyorum tam. Eskiden kullanyorduk.

|
      |

Galaxy S6
      Hyundai Getz
    • 18 Mart 2017 18:25:35
      http://www.mediafire.com/file/s7a35b46jwdo63w/Galaxy+S8+_Icon_N.apk

burda buldum ama Simgelerin tam sürümünü edinmek için maalesef cihazınız rootlu olmak zorunda. Çünkü bu simge paketini satın almak isteseniz bile henüz ülkemizde aktif olmadığı için satın alamazsınız. Ancak dediğim gibi cihazınız rootlu ile simgeleri tam sürüme çevirebilirsiniz. boyle bir yazıda var :D
      |
      |

112 PARAMEDİK
    • Binbaşı
      1011 Mesaj
      18 Mart 2017 18:31:44
      quote:

Orijinalden alıntı: recepix

quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

hangi tema bu ?

https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4076006&d=1489603294

Cihaz rootluysa sorun yok kullanabilirsin, root yoksa package disabler pro dan temaları devre dışı bırakman gerek.

• Onbaşı
      29 Mesaj
      18 Mart 2017 18:52:45
      Disabler den temaları devre dışı bırakmak artık çalışmıyor diye biliyorum. Devre dışı bıraksana süre bitince eski haline dönüyor bende. Siz yapabiliyorsanız nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

• Yüzbaşı
      975 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      talha733

18 Mart 2017 19:00:28
      Ordan devre dışı bıraktıktan sonra ayarlara gir geliştirici seceneklerine gir orda çalışan servisleri bul orada temaları durdur

|
      |

• Yarbay
      10230 Mesaj
      18 Mart 2017 19:45:07
      Hayır hala çalışıyor sadece bazı arkadaşlar o işi yapamadıkları için işe yaramadığını sanıp sağda solda artık çalışmıyor diye yazıyorlar.

Disabler den Temalar ve Samsung Themes uygulamalarını buluyorsun. İsimleri üzerine tıklayınca bir pencere çıkıyor. Devre Dışı bırak dedikten sonra altta Verileri Temizle yazan yer var oraya tıklayıp verileri de temizliyorsun. Bu işlemden sonra eski haline dönme olmuyor ama telefonu nadiren de olsa kapatıp açıyorsanız bu adamları tekrar etmeniz gerekiyor. Eskiden telefonu kapatıp açınca bu işlemi tekrar etmek gerekmiyordu.
      |
      |

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      18 Mart 2017 20:19:36
      quote:

Orijinalden alıntı: DoctorTango

Benim gibi aldığı ekra süresi değişmeyen var mı.

Hep 3 saat oluyor. 6 saat kullananlar telefon ne zaman alındı acaba?

2016 Aralık'ta alınan S6 Edge kullanıyorum. Rootsuz stock Nougat ile 3 saat alıyorum genelde. Kullanım alışkanlıklarıyla alakalı sanırım.

Üstelik LTE, volte, vowifi, konum geçmişi gibi bir çok ayar da kapalı.

All natural and technological processes proceed in such a way that the availability of the remaining energy decreases. In all energy exchanges, if no energy enters or leaves an isolated system the entropy of that system increases.
      Energy continuously flows from being concentrated to becoming dispersed, spread out, wasted and useless. New energy cannot be created and high-grade energy is being destroyed. An economy based on endless growth is unsustainable.
      The fundamental laws of thermodynamics will place fixed limits on technological innovation and human advancement. In an isolated system, the entropy can only increase. A species set on endless growth is unsustainable.
    • Yarbay
      10230 Mesaj
      18 Mart 2017 21:02:07
      Arkadaşlar İnstagram da ayarlar kısmında ki anında ilet bildirimlerine girince neden donuyor program bilen var mı?

• Çavuş
      46 Mesaj
      18 Mart 2017 21:30:29
      Bende konum kapalı diğerleri açık.

Diğerlerinde her şey açık ama 6 saat çok garip
      |
      |

• Yarbay
      2560 Mesaj
      18 Mart 2017 22:31:53
      3 saat ekran süresi civarı alıyorum bende, aldıgımdan bu zamana bu değerler. Full güç tasarrufu ve 4.5 yerine wifi kullansam 4 saat civarı olur sanırım. android 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNF0RGIVEN -- 18 Mart 2017; 22:32:39 >
      |
      |

• Yarbay
      13889 Mesaj
      18 Mart 2017 23:01:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar İnstagram da ayarlar kısmında ki anında ilet bildirimlerine girince neden donuyor program bilen var mı?

Bende herhangi bir problem yok.

Bilgisayar: Dell Inspiron 7567 - Intel i7-7700HQ - 16GB 2400MHz DDR4 RAM - Nvidia GeForce GTX1050Ti - 1TB HDD - 128 GB Sandisk X400 M.2 SSD
      Oyun: Xbox 360 Elite RGH/JTAG - Nintendo Wii - PSP 3004
      Telefon: Samsung Galaxy S6 - Xiaomi Mi 6 - Lenovo K5 - LG G3 - Sony Xperia Z2 - LG G2 - Turkcell T50 - Samsung Galaxy SIII - Samsung Galaxy Ace 2 - Huawei Ideos X5 - Nokia 5230 - Samsung Omnia - Nokia N70
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      18 Mart 2017 23:16:03
      Beyler Almanyadan gelme S6 edge kullanıyorum. Nougat orada da burada da yayınlandı benim cihaz da tık yok. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır. Yardım rica ediyorum.

HızlıCevap

Reklamlar
paykasa
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.