Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17401741174217431744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Not:mobilden yazdim hatalar affola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilbilen kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale

Bu programı dene. Root istiyor olabilir. Hatırlamıyorum tam. Eskiden kullanyorduk.

• recepix kullanıcısına yanıt
    http://www.mediafire.com/file/s7a35b46jwdo63w/Galaxy+S8+_Icon_N.apk

burda buldum ama Simgelerin tam sürümünü edinmek için maalesef cihazınız rootlu olmak zorunda. Çünkü bu simge paketini satın almak isteseniz bile henüz ülkemizde aktif olmadığı için satın alamazsınız. Ancak dediğim gibi cihazınız rootlu ile simgeleri tam sürüme çevirebilirsiniz. boyle bir yazıda var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepix

quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Galaxy S8'in yeni ara yuzu cok tatli olmus, uygulama simgeleri fln hoş duruyor. Denemenizi tavsiye ederim

hangi tema bu ?

https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4076006&d=1489603294

Cihaz rootluysa sorun yok kullanabilirsin, root yoksa package disabler pro dan temaları devre dışı bırakman gerek.

• evo_tr kullanıcısına yanıt
    Disabler den temaları devre dışı bırakmak artık çalışmıyor diye biliyorum. Devre dışı bıraksana süre bitince eski haline dönüyor bende. Siz yapabiliyorsanız nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

• Doğan... kullanıcısına yanıt
    Ordan devre dışı bıraktıktan sonra ayarlara gir geliştirici seceneklerine gir orda çalışan servisleri bul orada temaları durdur

• Doğan... kullanıcısına yanıt
    Hayır hala çalışıyor sadece bazı arkadaşlar o işi yapamadıkları için işe yaramadığını sanıp sağda solda artık çalışmıyor diye yazıyorlar.

Disabler den Temalar ve Samsung Themes uygulamalarını buluyorsun. İsimleri üzerine tıklayınca bir pencere çıkıyor. Devre Dışı bırak dedikten sonra altta Verileri Temizle yazan yer var oraya tıklayıp verileri de temizliyorsun. Bu işlemden sonra eski haline dönme olmuyor ama telefonu nadiren de olsa kapatıp açıyorsanız bu adamları tekrar etmeniz gerekiyor. Eskiden telefonu kapatıp açınca bu işlemi tekrar etmek gerekmiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorTango

Benim gibi aldığı ekra süresi değişmeyen var mı.

Hep 3 saat oluyor. 6 saat kullananlar telefon ne zaman alındı acaba?

2016 Aralık'ta alınan S6 Edge kullanıyorum. Rootsuz stock Nougat ile 3 saat alıyorum genelde. Kullanım alışkanlıklarıyla alakalı sanırım.

Üstelik LTE, volte, vowifi, konum geçmişi gibi bir çok ayar da kapalı.

• Arkadaşlar İnstagram da ayarlar kısmında ki anında ilet bildirimlerine girince neden donuyor program bilen var mı?
  • Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    Bende konum kapalı diğerleri açık.

Diğerlerinde her şey açık ama 6 saat çok garip
  • 3 saat ekran süresi civarı alıyorum bende, aldıgımdan bu zamana bu değerler. Full güç tasarrufu ve 4.5 yerine wifi kullansam 4 saat civarı olur sanırım. android 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNF0RGIVEN -- 18 Mart 2017; 22:32:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar İnstagram da ayarlar kısmında ki anında ilet bildirimlerine girince neden donuyor program bilen var mı?

Bende herhangi bir problem yok.

• Beyler Almanyadan gelme S6 edge kullanıyorum. Nougat orada da burada da yayınlandı benim cihaz da tık yok. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır. Yardım rica ediyorum.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Anladım. Benim telefonda o kısım nedense donuyor. Boş bir sayfa çıkıyor ve önceki sayfaya dönme simgesine tıklasam da dönmüyor.
  • mrtaksy kullanıcısına yanıt
    samfirm'den turkiye romunu indirip 4 parcali olarak kurun. Yedekleme yapin once bilgiler silinir cunku.

• mobilde forumdaki fotoları görme sorunu sizde de var mı?

• Cevapsız aramalarda eskiden bildirim olurdu örneğin 1 tane Cevapsız arama varsa 1 yazardı telefon simgesinde. Artık olmuyor sizde de böyle mi acaba

• ARKADAŞLAR TELEFONU GÜÇ VEYA HOME TUŞU İLE UYANDIRMAK BIKTIRIYOR !! ÇÖZÜMÜ, ÖNERİSİ OLAN VAR MI ? Teşekkürler ...
  • android 7 ile birlikte samsung cloud diye bişey gelmiş..bugün fark ettim ki tüm herşeyimi yedeklemiş bile..hadi tamam anladık bi bulut sistemi yapmışssın da daha uygulaması bile yok bu nasıl iş...yedekliyor ama yedeklenen dosyalarımı görecek program yok..bu konu hakkında bilgisi olan..?
  • Simgeleri değiştirince gelen bildiri sayısı simge üzerinde görünmüyor. Eskiden görünüyordu :(

• 
Sayfa: önceki 17401741174217431744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.