Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar S6 edge telefonum bugün itibariyle hızlı ve normal şarj özelliğini yitirdi. Kablo şarjı modunda sürekli şarj etmeye çalışıyor.Prizde takılıyken usb den şarj oluyormuş gibi görüyor.(tam dolum için 6 saat zaman belirtiyor)
    3 farklı şarj cihazı ile denedim sorun aynı şekilde devam ediyor. Ayarlarda hızlı şarj özelliği açık.
    Sorunun sebebi nedir bilginiz var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justbelieve -- 15 Mart 2017; 20:51:55 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bana da oldu, kulaklık takip müzik açtım, samsung music edge indirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justbelieve

Merhaba arkadaşlar S6 edge telefonum bugün itibariyle hızlı ve normal şarj özelliğini yitirdi. Kablo şarjı modunda sürekli şarj etmeye çalışıyor.Prizde takılıyken usb den şarj oluyormuş gibi görüyor.(tam dolum için 6 saat zaman belirtiyor)
    3 farklı şarj cihazı ile denedim sorun aynı şekilde devam ediyor. Ayarlarda hızlı şarj özelliği açık.
    Sorunun sebebi nedir bilginiz var mı acaba?

Başka kablo denediniz mi ?

• Ben Android 7den son marsmellowa geri donmek istiyorum nasil yapabilirim android subat guncellemeli olan haline 920fQ modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Bana da oldu, kulaklık takip müzik açtım, samsung music edge indirdi

Peki sizin telefonda Galaxy Apps uygulaması Package Disabler Pro ile devre dışı bırakılmış durumda mı?. Ben de Package Disabler Pro+ Samsung yüklü ve onunla Galaxy Apps devre dışı bırakılmış durumda. Galaxy Apps devre dışıyken music edge'nin inmesi çok tuhaf bir durum çünkü telefon sen kendin ilgili yerden eklenti indirmek istersen Galaxy Apps açar.
    Ben de devre dışı değil. Sizin mesajınızı okurken şey düşündüm, video geliştirici ve performans modu gibi telefonda önceden vardır ama gizlidir kulaklığı takıp, müzik dinleyince görünür olmuştur?

• Garantisi varsa garanti kapsamında ekran değişimi yapılır. Servise göndermenizi öneririm.
  • Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    Garantisi var yarın götüreyim madem, teşekkür ederim.
  • kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Bende bir ara düşündüm de ama telefonla dünde kulaklıkla muzik dinledim böyle yapmamıştı. Bugün yapması şaşırttı.
  • Arkadaşlar 2 3 gündür instagramdan video izleyemiyorum.Apk ile önceki sürümlere döndüm işe yaramadı.Ne yapmam lazım?

Şuan cevapsız kaldım😂 Ben 1 kere taktım onda da geldi, MühendisMurat'a sormak lazım o bilir

• Samsung'un önceki modellerinde *#0011# yapıp Back > Key Inputa girip Q0000 yazınca ayrı bir menü açılıyor ve şebekede istediğimiz frekanları seçebiliyoruz ama ben bunu s6 da bir türlü yapamadım hem bu yöntem hemde shortcut master ile *#2263# yede giremedim deliricem buna girmenin bir yolu yokmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircav

Ben Android 7den son marsmellowa geri donmek istiyorum nasil yapabilirim android subat guncellemeli olan haline 920fQ modeli

Yapamazsın, deneyenler olmadığını bildirdi.
  • Ekranında pembe ve yeşil bölgeler olan kullanıcılar var mı?

• Nougat sonrasi mavi oldu demissiniz wipe lari i sorunsuz yaptim ama bende pembe bir ekran karsiliyor burda 😀😀 nasil duzelticez stock tema kullaniyorum.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Şuanda sorunum batarya noguattan önce 3 4 saat ekran süresi alıyordu hele son hafta 4.30 saatleri falam görüyodu lakin şuanda 2 2 bucuk saat gidiyor wipeları yaptım nasıl önüne geceriz

• Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    Hocam imkanınız varsa fotoğraf atabilir misiniz? Ekranda yeşillenme yaşıyorum merak ettim aynı şekilde mi diye...

Bu yüzden yarın servise veriyorum bir aksilik çıkmazsa

• Bu arama ekranının rengini değiştirebiliyor muyuz

• Merhabalar. Telefonu değiştirmeye karar verdim fakat modelde kararsız kaldım. S7 edge çok hoşuma gitti fakat bir telefona 2bin den fazla da vermek istemiyorum açıkçası. S6 veya s6 edge için yorumunuz ne olurdu acaba.

• Güncellemeden sonra whatsapp a girmeden mesajlar düşmez oldu var mı sebebini bilen...

• 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.