Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz ciddi misiniz? Güncellemenin ne önemi var ki? Bu zamana kadar güncelleme ile ne değişti? Telefonla 3 saat ekranı geçemedim daha. Güncelleme gelince 5 saat olmayacak ekran süresi. Bunu alırken göze aldık. Telefon pil haricinde bence rakipsizdi s7'ler çıkana kadar. Yapmayın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

Samsungdan onay için Avrupa Vodafoneden bekliyormuş. başka firmanın onayında ne alakası var ki ? bilen biri çıksın olayı.

Tüm ülkelerde test edildikten sonra yazılım yayınlanıyor. Herhangi bir ülkenin testi sırasında sorun çıkarsa tüm testler en baştan yapılıyormuş. Şu an ingiltere testin de sıkıntı çıkmış gözüküyor. Bu da şuan tüm Avrupayı etkiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunalara patladımda kendileri bile enin değil valla vay halimize

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Evaluna13

Bunalara patladımda kendileri bile enin değil valla vay halimize

Canli destek nerden bilsin hocam bizden daha bilgisizlerdir

Sammobile a baksaniza ertelendi iste sorup sorup durmayin hele samsung turkiyeye hic sormayin :D

Fazla kasmayin bu kadar iskembeden guncelleme alt tarafi birsey degismeyecek ek ozellik gelmeyecek hepsinde boyle ha ios 11 mis ha android 9.0 hepsi sacma aslinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evaluna13 kullanıcısına yanıt
    Kardeş ne güncelleme aşkıymış bu sende ki de karşında ki kişinin bir insan olduğunu unutup kırıcı bir şekilde konuşuyorsun. Birinci samsung seninle dalga geçmemiş sana insan gibi davranıp durumu anlatmış. İkincisi samsungun sitesinde yer alan haber ve duyurular kısmında verilen tablonun alt kısmında ki maddelerde 1 hafta erken veya geç gelebilir diye madde var. Bence sen birisine direk yüklenmeden önce olayı tam kavra ona göre konuş. Saygılarımla.
  • Niye biz para verip markanın telefonunu alıyoz adam gibi hizmet verecek karşılarında çocuk varmış gibi dalga geçmeyecekler zaten susarsan insanı tam keriz yerine koyarlar

• quote:

Niye biz para verip markanın telefonunu alıyoz adam gibi hizmet verecek karşılarında çocuk varmış gibi dalga geçmeyecekler zaten susarsan insanı tam keriz yerine koyarlar

Hocam burdaki herkez para verdi illa anında gelcek diyorsanız apple alacaktınız bunları bilerek android alıyorsunuz siz forumlarda geziyorsunuz araştırıyorsun belli sonuçta buraya yazıyorsunuz,android ile ios farkını biliyorsunuz.

Android güncellemelerinin allaha emanet olduğunuda bilirsiniz :)

Size söyle bir link bırakayım arada kontrol edin çıktığında hberiniz olur yüklersiniz.

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-G920F

• quote:

Niye biz para verip markanın telefonunu alıyoz adam gibi hizmet verecek karşılarında çocuk varmış gibi dalga geçmeyecekler zaten susarsan insanı tam keriz yerine koyarlar

Haklısın bir miktar para verip alıyoruz. Biliyorum parada kolay kazanılmıyor. Fakat para verip bir ürünü almamız ürünü aldığımız şirketin veya markanın çalışanına kırıcı şekilde konuşmamızı haklı göstermeyeceği kanaatindeyim. İşine gelmezse, aldığın firmanın güncelleme politikasından memnun kalmazsan farklı firmaların ürünlerini tercih edebilirsin diye düşünüyorum.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sammobile de paylaşılan tweetler 1 hafta öncesine ait yani eski haber

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

Sammobile de paylaşılan tweetler 1 hafta öncesine ait yani eski haber

Dogru xda da okumustum pardon

• quote:

Bunalara patladımda kendileri bile enin değil valla vay halimize

ahahahahaqh hocam okurken çıldırdım :D

• Valla arkadaşlar bana samsungu savunmayın ilk samsung telefonum s6 oldu düzelmezse ileri doğru kolay kolay samsung cihaz almam bu herkesin hakkı kendi adıma konuşmuyom deseler ayın 10 da onunda gelsin yok hata çıktı yok cart curt oldu bu kimseyi bağlamaz dünkü firma değil bunu hesap etmeleri lazımki ona insanlara net bişey vermeleri lazım böyle o gün diyip bugün diyip ancak insanların firmaya olan güvencesi ve itibarını kaybeder...

• Siz kafayı yemişsiniz. Bi güncelleme ertelendi diye yok paramla rezil oluyorum vs. Şu an telefonda ne yapamıyorsun da Nougat la yapabileceksin sanki? Az bi dur adamlar son anda büyük bi bug bulmuş belli ki onu düzeltiyorlar ne bu. Bide müşteri temsilcisine atar yapıyor Allahım. Gerçekten forum kanser dolu.
  • Bi yazılım sıkıntı olsa eyvallah servise veriyon serviste sıkıntılı telefonu çöp edip veriyorlar yani anlayacağın tek yazılım değil

• quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

Siz kafayı yemişsiniz. Bi güncelleme ertelendi diye yok paramla rezil oluyorum vs. Şu an telefonda ne yapamıyorsun da Nougat la yapabileceksin sanki? Az bi dur adamlar son anda büyük bi bug bulmuş belli ki onu düzeltiyorlar ne bu. Bide müşteri temsilcisine atar yapıyor Allahım. Gerçekten forum kanser dolu.

aynen katılıyorum
  • O kadar dunya ulkesi varken ilk Turkiye'ye verilecek güncelleme oyle mi ? İnsanin inanasi gelmiyor :)

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Neler neler var ya. Başka bi forumda çocuk "Sabahtan beri ders çalışamıyorum gelecekse gelsin artık yeter." yazmış. Ağzım açık kaldı.
  • Bende gelsin diye bekliyorum ama bu kadar saplantı haline gelmedi çok şükür. Telefon yine aynı değişecek çok bir şey yok.

S4 ten S6 ya geçtiğimde bile bazen kendimi sorguladım 1500 tl fark vermeye değermiydi diye. En çok malzeme kalitesi beni teselli etti. Geri kalan şeylerde aman aman fark yok bence. Yada benim kullanım tarzımla bu kadarını farkettim diyelim. Teknoloji artık kendinin esiri yapıyor bizi inşallah bu telefon bozulana kadar kullanmak istiyorum.

Yeni alacağım telefon beni uzaya çıkarmayacak sonuçta.

• Tekrar sordum, artık adam bıkmış noktalama felan umrunda bile değil, ndjeksmwks.

Çarşambaya kadar gelir dedi, ama paylaşma dedi paylaşayım mı diye sorduğumda.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleme gelebilirse inanın buna.🤔

• 
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.