Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
39.372
Cevap
233
Favori
1.172.811
Tıklama
Giriş
    499 Mesaj

battarya iyice gitti ekran suresi 3.5-4 saate dustu derken hocam? s6 zaten o kadar ekran suresi verebiliyordu aktif kullanimla siz nasil kullaninca o sureyi veriyor ekran kisikta hafif kullanimla mi? bendeki note 5 s6 dan batarya performansi olarak daha iyi ayni ozelliklerde 400mah daha cok pil var benim aktif kullanimda 3.5-4 saat hafif kullanimda 5-5.5 saat ekran suresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ahmet3976 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/general/android-7-0-release-date-thread-t3568028

Su yoruma cok guldum

Now we have to and see if Samsung Turkey do as promised today

looks like argentina got it...

"E" should be Nougat (G925IDVU3 E PL6)

Argentina (Personal) Galaxy S6 edge update G925IDVU3EPL6/G925IPSN3EPL1

False alarm The G925I actually is on E for Marshmallow

Buda Bonus 7.0 Nemessis Romu isteyen beklemeden 7.0 a gecebilir bende kisitli net olmasa yuklerdim ama kisitli internetim var deneyemiyorum :D

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/development/rom-nemesis-nougat-stable-s7e-port-v2-5-t3564741

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

battarya iyice gitti ekran suresi 3.5-4 saate dustu derken hocam? s6 zaten o kadar ekran suresi verebiliyordu aktif kullanimla siz nasil kullaninca o sureyi veriyor ekran kisikta hafif kullanimla mi? bendeki note 5 s6 dan batarya performansi olarak daha iyi ayni ozelliklerde 400mah daha cok pil var benim aktif kullanimda 3.5-4 saat hafif kullanimda 5-5.5 saat ekran suresi

İlk sıralar 5 saatleri görüyordum hocam ben.

*Ekran parlaklığı otomatikte.
    *Gereksiz programlar devre dışı.
    *Sürekli Wifi kullanımı.

Oyun oynamıyorum genelde forumda gezerim + sosyal medya bunun 1 saate yakını da youtube da video izlemek.

5 saatten 3,5 saate düşmek bence sorun.

yükledikten sonra programa girip ayarlama yapmalısınız. benim telefon o kadar hızlı ki hızdan ısınıyor.

|
    |

hiç uğraşmadım hocam bide ingilizce zaten.
    |
    |
    ömerelif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Haydaaaa ortalık karışmış, ah Samsung ben sana ne diyeyim insanlarla dalga geçiyorsun resmen, kaliteymiş imei sorunuymuş alayını geç, dünya çapında bir firmaya yakışmıyor bu bahaneler uzatabildiği kadar uzatmaya çalışıyor.
    |
    |

Nasıl ayarlıyoruz hocam

|
    |
    obsesif misiniz?

acil nougat mi lazim? acil update mi lazim? su anda telefonunuz calismiyo mu?
    dun gelse ne degisecekti hayatinizda 1 hafta sonra gelse ne degisecek?

begenmiyosaniz da almayin bi daha. hayret bisey ya

Ben de oyun oynamiyorum gereksiz programlar vs ugrasmam hic wifi da internet kullanimi- whatsapp- sosyal aglar kullanirken yani standart bir kullanimla ve evde otomatik parlaklikta genelde yari ve alti parlaklikta guc tasarrufu da surekli kapaliyken kisacasi pil uzun gitsin diye ugrasmazken su an %5 pil kaldi 1 gun 12 saat bekleme 4 saat 5 dakika ekran suresi. Hadi guc tasarrufu actim gereksiz uygulamalari kapattim parlaklik manuelde kisik kaldi diyelim 5-5.5 saat gorurum. Siz eger bu sekilde ugrasarak 3.5-4 saat evde ekran suresi aliyorsaniz normal diye dusunuyorum belki normalin biraz altinda. ama telefonunuzun kac yillik oldugu da onemli benimkisi 6-7 aylik.

Bu arada tema magazasinda tamamen siyah agirlikli birkac tema var onlari kullanirken 6 saat ekran suresi alabiliyordum. Amoled ekran %100 siyah rengi verebilmek icin diger paneller gibi koyu gri yakmak yerine tamamen led yakmayarak tam siyah rengi veriyor belki biliyorsunuzdur. Koyu gri detil de tam siyah agirlikta tema kullanabilirsiniz

|
    |

• Çavuş
    42 Mesaj
    O halde tarih verip insanları ümitlendirmesinler hocam . 10 Nisan desinler o tarihte versinler eyvallah ama 27 Şubat yok erteledik 6 Mart yok bugün de olmaz yarın vs olursa olmaz

|
    |

ayarlama sayfasını geçtim ama üstten alta doğru sırayla söylenileni yaptım.2 saatlik kullanim sonucu fazlası ortada

|
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    610 reklam engellemiş. 109 saniye kazandırmış.65 mb interneti korumuş.

|
    |
    bunlarda engellediği içerikler ve sağda hangi program olduğu

|
    |

Bunlar bende de çıkıyor Tapatalkta reklamı engellediği yazıyor ama Tapatalka giriyorum yine reklam var
    |
    |

|
    |

bende reklam çıkan programların hiç birinde reklam çıkmıyor. belki ayarlarda gereken izinleri vermemişsinizdir

|
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Reklam Engelleme işini Seven Ad Block isimli uygulama ile halledebilirsiniz. Google dan arayıp bulun. Uzun zamandır kullandığım bir program. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Reklam engelleme programları marketlerde engelli o yüzden kendi sitesinden indirmeniz gerekiyor. Birde ekranın sol üst köşesinde sürekli duran bir anahtar sembolü ekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireMaN -- 6 Mart 2017; 13:13:32 >

nemesis romu kesinlikle önermiyorum. çok fazla kasıyor telefonu 1 gün bile tahammül edemedim.
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Ben de oyun oynamiyorum gereksiz programlar vs ugrasmam hic wifi da internet kullanimi- whatsapp- sosyal aglar kullanirken yani standart bir kullanimla ve evde otomatik parlaklikta genelde yari ve alti parlaklikta guc tasarrufu da surekli kapaliyken kisacasi pil uzun gitsin diye ugrasmazken su an %5 pil kaldi 1 gun 12 saat bekleme 4 saat 5 dakika ekran suresi. Hadi guc tasarrufu actim gereksiz uygulamalari kapattim parlaklik manuelde kisik kaldi diyelim 5-5.5 saat gorurum. Siz eger bu sekilde ugrasarak 3.5-4 saat evde ekran suresi aliyorsaniz normal diye dusunuyorum belki normalin biraz altinda. ama telefonunuzun kac yillik oldugu da onemli benimkisi 6-7 aylik.

Bu arada tema magazasinda tamamen siyah agirlikli birkac tema var onlari kullanirken 6 saat ekran suresi alabiliyordum. Amoled ekran %100 siyah rengi verebilmek icin diger paneller gibi koyu gri yakmak yerine tamamen led yakmayarak tam siyah rengi veriyor belki biliyorsunuzdur. Koyu gri detil de tam siyah agirlikta tema kullanabilirsiniz

Telefon 14 aylık hocam. Daha önce 4 saate düşmesini bile sorun olarak görüp yazmıştım yine iyi demişlerdi.

Cihazı ilk aldığımda Android 5.1.1 ile gelmişti belki onun etkisi vardır diyecem ama tam ne zaman 6 ya geçtik onuda hatırlamıyorum. Son birkaç aydır zaten gözle görülür şekilde düştü orası kesin.

Geceleri kablosuz sarj ile şarj ediyorum. Sabaha kadar duruyor dolunca çekmekle uğraşmıyorum. Gündüzleri kablo ile şarj ediyorum Hızlı şarjı son zamanlarda kapattım zaten 15-20 dakika fark ediyor galiba. Tema kendi temalarını kullanıyorum.

• Yüzbaşı
    995 Mesaj

kardeş ad Block sadece internet tarayıcı reklamlarını engelliyor bu program telefona yüklü programların gösterdiği reklamları engelliyor.mesela klavye olarak tauch pal kullanıyorum. klavyenin üstünde sürekli bi reklam barı bulunurdu. yada zaman zaman video gibi reklamlar açılırdı şimdi yoklar ve telefon sanki uçuyor.

|
    |
    ireMaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.