Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim
  • Arkadaşlar çok palı olmayan ama s6 edge ile uyumlu kol bandı önerebilecek var mı? Kol bandı derken telefonun içine konduğu ve telefonu kolda taşımaya yarayan kılıflardan söz ediyorum. Spor salonuna gitmeye başladım da. Lazım olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

Ne kadara aldiniz hocam?

Bende yeni aldim da sarji hakkaten cok fenaa yiyor

Daha once lenovo p1 pro kullaniyordum onun sarji nerdeyse 2 gunu deviriyordu yogun kullanimda 5000 mah olunca cihaza diyecek laf yok ama 2600 mah batarya hic olmamis...

1550 liraya 2. El aldım hocam 2 aylık, İnternette gezinirken denk geldim daha kulaklığı bile kullanılmamış hiç , iyi denk geldi açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar S6 edge şarj kablosu lazım. orjinal uygun fiyat bildiğiniz bir site var mı?
  • 343 mb lık güncelleme gelmiş haberiniz var mı fransa romu s6 ya

• Arkadaşlar ben telefonu alalı bir sene oluyor orta tuş evdeki diğer S6 ya göre biraz gevşek gibi sanki servise versem düzelir mi yoksa bekleyip garantinin bitmesine yakın hem batarya için hemde bunun için mi vereyim

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    böyle ufak şeyler için telefonunu açtırma zarar vermeden geri vermiyorlar ha pil ölürse olur

• mrsoyalp M kullanıcısına yanıt
    Çalışmasında falan bi sorın uok öyle ck büyük bişeyde değilde diğerine göre yumusak geldi biraz o zaman bi sene daha kullanıp garanti bitmesine yakın yaptırıyım

Aman derim benim kutusundan ciktiktan 1 ay sonra bikdigin oraya ait degilmis gibi oynamaya başladı sonra 1 gün yetkili servisin (ankara) önünden geçerken hadi dedim vereyim canını okudular çerçeveyi çizdiler camda hava bıraktılar ve bunlarin hiç birini kabul etmediler hayir jsin en kotusu taktiklari tusta oynuyordu ve bunun normal oldugunu soylediler ee koca markanin servisini mallara emanet edersen bu olur. il hakem heyetine verdim 8 ay bekledim sonuç hiç bir şey aslında beni haklı buldular ama önceki hali kanitlanamadigi için dosyayı kapattılar. O gün bu gündür telede markaya da soğudum hakkımı arayamadım bu beni daha gıcık etti samsung koreye bile gönderdim (orasi daha komik zaten). Etrafimda apple kullananlar var tusu oynasa bir yeri acilsa sifiri ile degistiriyorlar bide benim cektigime bakin. Ha tuş deli gibi oynamaya devam ediyor ama bir daha verirsem nasıl alırım korkusundan veremiyorum.

• Appleda çok pahalı ustad ben bi defa kamera değişikliği için etlik samsunga elden verdüm 2 cihazı bi a7 2016 bi s6 ikisinide sorunsuz değiştirüp verdiler şükür pahalı olmasa bende apple düşünürüm ama ortada fiyatlar bu yüzden bir iki sene daha kullanmayı planlıyoru gittiği yere kadar

• Hepsi buradadan spigen bumper aldım neo hybrid ex arkası boş bakalım bu gün sipariş geçtim yarın kargolanacak cumartesi yada pazartesi gelir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Aman derim benim kutusundan ciktiktan 1 ay sonra bikdigin oraya ait degilmis gibi oynamaya başladı sonra 1 gün yetkili servisin (ankara) önünden geçerken hadi dedim vereyim canını okudular çerçeveyi çizdiler camda hava bıraktılar ve bunlarin hiç birini kabul etmediler hayir jsin en kotusu taktiklari tusta oynuyordu ve bunun normal oldugunu soylediler ee koca markanin servisini mallara emanet edersen bu olur. il hakem heyetine verdim 8 ay bekledim sonuç hiç bir şey aslında beni haklı buldular ama önceki hali kanitlanamadigi için dosyayı kapattılar. O gün bu gündür telede markaya da soğudum hakkımı arayamadım bu beni daha gıcık etti samsung koreye bile gönderdim (orasi daha komik zaten). Etrafimda apple kullananlar var tusu oynasa bir yeri acilsa sifiri ile degistiriyorlar bide benim cektigime bakin. Ha tuş deli gibi oynamaya devam ediyor ama bir daha verirsem nasıl alırım korkusundan veremiyorum.

Ben boyle oldugunu bildigimden servise vermiyorum. Ici acilan telefon daha kendini toparlayamaz. Hem kasada cizikler olusur. Hem iyi yerlestiremedikleri icin anten yeri oynuyor. Cekmiyor sonra telefon. Yekpare kasalar bataryasi acilmayan telefonlar boyle. Hassas cihazlar. Apple da zaten kucuk bir hasar meydana gelse adam icini acmiyor bile direk degisim oluyor. O yuzden degisim oluyor yani. Insan eli otomatik makineden daha iyi yerlestiremez telin icini. Cok hassas ve milimetrik yerlestiriliyor ici kismi.

Hayırlı olsun, izlenimlerinizi bekliyoruz.
  • Merhaba,

Öncelikle önceden sorulup sorulmadığını bilmiyorum ama biraz araştırdım ve bulamadım. Tekrar soruluyorsa özür diliyorum.

Telefonumda bikaç hafta önceye kadar ekran görüntülerini alabiliyordum ama şu an özellik ayarlardan açık olmasına rağmen elimi ekran üzerinde kaydırarak ekran görüntüsü alamıyorum. Kılıf kullandığım için tuş kombinasyonu ile ekran görüntüsü almak zor oluyor.

Telefona format atmadan çözme yönetimi var mı?

Bu arada telefonum Galaxy S6. Edge değil 😊

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abo3621 -- 3 Şubat 2017; 12:58:3 >
  • abo3621 kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan açip bir daha kapatın yani kapattiktan sonra telefonu kapatip acin sonra ozelligi acip bir daha kapatin acin gelişmiş özellikler kısmındaydı sanırım ayar. Böylece düzelir bence.

• desx kullanıcısına yanıt
    Bakalım resimleri atarım kargoya verildi diyor gece 5 te

• Arkadaşlar ben s6 yı 2016 ocakta almıştım 1 sene oluyor o zaman 1800 e almıştım şimdi ben bir iki sene daha kullanmayı planlıyorum bu doğrultud S6 yı iphone 6 ile falan takaslamalımıyım yoksa götürür mü beni

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Maalesef olmadı. 😞

Var mı başka fikri olan?

• abo3621 kullanıcısına yanıt
    Sıfırlamadan biraz zor, bug oldu herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadEagle06

Arkadaşlar ben s6 yı 2016 ocakta almıştım 1 sene oluyor o zaman 1800 e almıştım şimdi ben bir iki sene daha kullanmayı planlıyorum bu doğrultud S6 yı iphone 6 ile falan takaslamalımıyım yoksa götürür mü beni

s6 dan ip6 ya gecilmez 6s deseniz belki derdim ama s6 dan ip6 ya gecmek asiri mantiksiz s6 her turlu 6 da iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.