Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj hariç ben çok memnunum özellikle kamerasi diğer telefonlari geçecek düzeyde. Hızı da cok iyi kafanıza yattıysa bence alınır.

Almadan s6 edge plus 'a da bi bakın belki fiyati düşmüştür. Hiç bilmiyorum piyasasini ama bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    hocam kayseride hicbir teklonoji marketinde yok suan...

telefoncuda sifir kapali kutu samsung Türkiye garantili gold rengi var fiyati 1900 tl

hepsiburada da siyah rengi var 2150 tl

cihaz cok kafama yatti benimde cok hosuma gitti kasasi malzeme kalitesi ama gold rengi kullanilir mi onu düşünüyorum :))) kulakligi nasil ses kalitesi vs.

• -shadow-- kullanıcısına yanıt
    valla benimki gold modeli şık ve asil duruyor öyle parlamıyor kötü şekilde yani :))

Kulaklikta ve hoparlorde Ses çıkışı çok iyi zaten uhq gibi ses zenginleştiriciler var ayarlarda. Bu konularda pişman olmazsiniz. 10 üzerinden 9 verilir telefona korkmadan alın.

hocam iyiki konusmusum sizinle kafamdaki soru isaretleri gitti sayenizde gece gece ugrastirdim sizleri de cok tesekkur ederim yarin gidip alacagim insallah :-)

Al gitsin gold. Siyah hali s4 gibi duruyor.

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Değerleri rakamları oku diye fotoğraf attık onu da okumayıp sallamışsın.

Yapmayın öyle şey arkadaşlar.Risk almayın.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123571884

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 30 Ocak 2017; 4:19:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

cümleten iyi akşamlar forumdaşlar...
    bugün sizlerden de onay alırsam eğer s6 edge modelini almayı planlıyorum...birçok cihaza baktım lg g5-v10 vs. vs. hatta galaxy a7 ye bile baktım en son almaya karar verdim...
    benim için en önemlisi kamera performansı vede internet performansı çok önemli...
    hepsiburada da cihazın fiyatı 2150 civarında daha uyguna bulunabilir mi?
    son olarak cihazı önerir misiniz acil cevaplarınızı bekliyorum.kronik sorunu vs. si var mı acaba?

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-edge-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS6ED-S?magaza=Ucuzcep

Hepsiburada'dan UZAK DUR!!!

Ayrıca s6 güncel bir telefon olsa da o para verilmez yazık.

s7'de; kamera üstün, tasarım su geçirmezlik üstün, arttırılabilir hafıza, batarya daha yüksek, ram daha yüksek, 1 yıl daha güncel.

İkinci el de bakabilirsin güveilir yerlerden ama s7 almanı öneririm.

Hepsiburada'dan asla telefon alma.Orada kutusu açılmış ve arızalı olan telefonlar satılabiliyor.Bizzat başıma geldi çok uğraştım. SAKIN AMAN UZAK OLSUN DİYİM !!!

• expressimo kullanıcısına yanıt
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    hocam gönül ister ki s7 olsun lakin arada fiyat farki ucurum var maalesef ...

2. ele pek güvenemiyorum alacagim yer en fazla telefoncular oluyor onlara da pek guvenilmiyor.

hepsiburadayi kimse onermiyor kayseride bi telefoncu buldum s7 edge e 1900 tl diyor kapali kutu gold rengi samsung Türkiye garantili

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Değerleri rakamları oku diye fotoğraf attık onu da okumayıp sallamışsın.

Yapmayın öyle şey arkadaşlar.Risk almayın.

Okudum hocam rahat ol o batarya s7 edge bataryası ve daha büyük. Sığmadığını yazdım. S7 bataryası ise tamamen aynı boyutta ve 3000mah.

Kaldı ki yanancı fprumlarda s7 edge bataryası takıp da kullanan da var sorunsuz. Bir bataryanın kapasitesinin büyük olması kullanımda zatar verecwği anlamına gelmez hatta alakası yoktur. Çnemli olan voltaj ve bağlantı yerleri. Harici 10 000 mah batarya takıp kullanıyoruz sorun mu oluyor??? Eski telefonlar için oldukça yaygın bir yöntem. S2 de Samsung bunu kendi yaptı...

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Ben forumların yalancısıyım. Zaten dediğim gibi,eli yatkın olmayan yapmasın. Forumlarda da yazanlar bu işi dikkatli yapmayı öneriyor. Amacım kimsenin hayatını riske atmak değil. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 30 Ocak 2017; 11:41:23 >
  • telefonum G920F sammobile dan fransa romu indirip kuruyorum ama telefon yeniden başlamış gibi oluyo hiçbir şey değişmiyor bunu nasıl çözebilirim ve bana türkiye romunu nereden bulacağımı söylermisiniz şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmirMutluturk

telefonum G920F sammobile dan fransa romu indirip kuruyorum ama telefon yeniden başlamış gibi oluyo hiçbir şey değişmiyor bunu nasıl çözebilirim ve bana türkiye romunu nereden bulacağımı söylermisiniz şimdiden teşekkürler

İki sorunuzun da detaylı cevabı burada.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-nougat-gecis-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-marshmallow--114503536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Ocak 2017; 15:56:49 >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam gold rengini aldim 2000 tl ye kayseride bulana kadar göbeğim çatladı

Hayirli olsun :) kilif alin mutlaka dustu mu bozuluyor hemen

Allah razi olsun Çoook daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

Suan en ciplak haliyle kullaniyorum hocam kilif almaya firsat bulamadim... hangilerinden onerirsiniz??

• aliexpressteki HSABAT marka 4050 mah'lık batarya var s6 için peki bunu s6 ya taksak bi sıkıntı yaratırmı nasıl bir markadır çünkü benim cihazın pil ömrü mahvoldu şarjı çok çabuk bitiyor artık garantiye versem bataryasını yenilerlermi bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

Allah razi olsun Çoook daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

Suan en ciplak haliyle kullaniyorum hocam kilif almaya firsat bulamadim... hangilerinden onerirsiniz??

Kalite arıyorsanız;

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S6,LA_162-2.html#labels=162-2
    veya
    http://www.veruscase.com.tr/urunler/galaxy-s6.html

• arkadaslar benim size bi sorum var.2 hafta once galaxy a5 2016 aldim dun kibleyi bulmak icin bi uygulama yukledim telefona ve pusula sensoru olmadigi icin telefon ile kibleyi bulamiyacagima dair bi mesaj aldim altaki resimlerde gordugunuz gibi.Moralim gercekten bozuldu bu kadar para verip basit bi sensoru koymiyarak ayip etmis samsung malesef bu ozellik benim icin cok onemli ve yarin yeni telefon alip bu telefonumu saticam size sorum s6 edge'de pusula sensoru varmi,sizce ayni sorun ile karsilasirmiyim eger s6 edge alsam.SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar aranızda İstanbul Avcılar samsung servisine telefon veren oldu mu? Servis kalitesi nasıldır ?S6 mın home tuşu bozuldu (basılı kalıyor) ve bataryası öldü.Bu sorunlar yüzünden garantiye vericem.Cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.