Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu nougat güncellemesini s7 de oldugu gibi kırpmadan getirseler iyi olacak, zaten tepe modele bile 2 güncelleme veriyor samsung.
    Yoksa güzel bir tasarımla gelirse iphone'u tercih edicem
  • UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    iphone'a yürümeni öneririm.

işini şansa bırakacağına al rahat et arkana yaslan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNF0RGIVEN

Şu nougat güncellemesini s7 de oldugu gibi kırpmadan getirseler iyi olacak, zaten tepe modele bile 2 güncelleme veriyor samsung.
    Yoksa güzel bir tasarımla gelirse iphone'u tercih edicem

Zaten cihaz kusursuz calisiyor 7.0 ile bir kac sey daha gelse yeterli zaten 8 9 guncelleme vermesine gerek yok zaten stabil calisiyorsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Benim geçenler de başıma geldi. Mesaj geldi evmanya.com diye bir yerden 8.5000 TL alışveriş yapılmaya çalışıldığına dahil. Hemen bankayı aradık kartınız kopyalanmış olabilir isterseniz iptal edelim dediler öyle yaptım. Artık sanal kart kullanacağım çünkü anlaşılan güvenli sitelere bile sızıp oralardan bilgilerimizi alabiliyorlar.

En guzeli sanal kart. Alisveris yapacagin zaman sanal karta aldigin tutar kadar limitini yaziyorsun. Alis verisini yaptiktan sonra limiti 1tl yap artik o karttan birsey cekemez.

Zaten ana kartida kullansan internet alisverislerine ve telefon ile arama ödeme alisverislerine kapat secenegi var. Onu kapattigin taktirde hic bir sanal magazadan alisveris yapilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Şarja etkisini görmek lazım ki 2k gereksiz tamamen.

2K size gore gereksiz VR var artik 2K bile yetmiyor 4K olmasi lazim ekranlarin eskimis teknolojilere gerek yok 2K gereksiz diye birsey yok islemci gpu yetiyorsa sorun yoktur isterse 8K olsun

• Şarj sıkıntısından dolayı verdim telefonu bakalım servise bataryayı değiştirmeyecekler diye değil de telefonun başka bi yerine bişey olacak diye korkuyorum inşallah korktuğum başıma gelmez

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Vr denedim hiç sevemedim ki gözlere etkisini de unutmamak gerek.

4k olsun tabi hatta 8k olsun o da yetmez :D

Gözlerde mikroskop taşıyorsan tabi ki 10k olsun sana çok iyi gelir.

Gözler bu kadar küçük bir ekranda kaç piksellik çözünürlüğü algılıyor bir araştır derim :D

• Arkadaşlar telefonun hızı , aldığınız zamandan beri olumsuz fark etti mi

• Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Hocam ben internetten ikinci el almaktan hep korkmuşumdur. Gerekirse xiaomi mi5s alırım ama sıfır alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Hocam ben internetten ikinci el almaktan hep korkmuşumdur. Gerekirse xiaomi mi5s alırım ama sıfır alırım

Letgo'dan buldum hocam görüp öyle alırım zaten alacak olursam

• Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sen işini bilirsin hayırlısı olsun

• quote:

Vr denedim hiç sevemedim ki gözlere etkisini de unutmamak gerek.

4k olsun tabi hatta 8k olsun o da yetmez :D

Gözlerde mikroskop taşıyorsan tabi ki 10k olsun sana çok iyi gelir.

Gözler bu kadar küçük bir ekranda kaç piksellik çözünürlüğü algılıyor bir araştır derim :D

Apple in dedigi gibi 312 mi oyle birseydi retina uydurmasi :D

Dedigim gibi ben vr icin istiyorum apple yapamadigi seye her zamanki gibi gereksiz dedigi icin :))))

Ayfoncu değilim olmayı da hiç düşünmüyorum ama kargalar güler bu dediğine apple yapamaz mı 2k yani :D

yine forumda yaş göz önüne alınarak cevap yazılması gerektiğini gösterdiğin için teşekkürler .
  • Temayı ayarlar-tema-samsung account vs. kullanmadan yapabilen var mı ?? Ya da arka plan rengini mesela mesajlarda değiştirme imkanı?
  • quote:

Ayfoncu değilim olmayı da hiç düşünmüyorum ama kargalar güler bu dediğine apple yapamaz mı 2k yani :D

yine forumda yaş göz önüne alınarak cevap yazılması gerektiğini gösterdiğin için teşekkürler .

Tabiki yapabilir ama VR olmadiktan sonra gerek var mi 2K ya :)

Benim anlatmak istedigim ortada bir VR var iyi kotu orasi tartisilir ama bu teknolojinin anlamli olabilmesi icin yuksek cozunurluklu ekranlara ihtiyac var.

1080 ile 2K arasindaki farki zaten normal sartlarda anlamanin imkani yok

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Hemde nasıl! 7.0 nugat gelsin komple formatlıyıp öyle kurucam ve en çok kullandığım uygulamaları teker teker kurarak gözlemliycem,nugat'lı 2 ay kullanımdan sonra s6 ile devam edip etmeyeceğime karar vereceğim..
  • Neo_1 kullanıcısına yanıt
    Bilinçli yapıyorlar demekki. Mümkünse ilk yazılımla kullanmak en iyisi sanırım

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Keşke 5.1'e dönebilseydik, o zaman hiç güncelleme falan peşinde olmazdım

Bunun adı telefon.Ve kendine has görevleri birçok ekstra ile beraber yerine getiriyor.Vr henüz çok yeni ve çok fazla geliştirilmeye ihtiyacı var.

Gözlerini seven kullanmasın.

İlla vr diyorsan da bunun için avm'lerde olduğu gibi sadece bunun üzerine çalışılmış başarılı platformlar var.

Bırakın telefonu telefon olarak kalsın şu an için
  • Bu telefonda andorid 5.0 a donme ihtimali yokmu odinle fln kabul mu etmiyo

• 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.