Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hesoyama

Sizinki de Türk romu ve 1 Ekim mi son güncelleme?

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzil kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda Türk Romlu ve 1 Ekim'e ait güncelleme var bende öyle bir uyarı hiç çıkmadı. Gerçi oto güncelleme kapalı ama çok önemli güncellemeler olduğunda oto güncelleme kapalıda olsa telefon kendisi güncelleme uyarısı veriyor ama böyle bir güncelleme vermedi. Büyük olasılıkla sizin telefonda şu an sıkıntılı bir durum var. O güncellemeyi kesinlikle yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Benim telefonda Türk Romlu ve 1 Ekim'e ait güncelleme var bende öyle bir uyarı hiç çıkmadı. Gerçi oto güncelleme kapalı ama çok önemli güncellemeler olduğunda oto güncelleme kapalıda olsa telefon kendisi güncelleme uyarısı veriyor ama böyle bir güncelleme vermedi. Büyük olasılıkla sizin telefonda şu an sıkıntılı bir durum var. O güncellemeyi kesinlikle yapmayın.

Bende de oto güncelleme kapalı... Beni şüpheye düşüren acil diye, tabir i caizse sokak ağzı ile yazması... Dünden beri 2 oldu bu bende guncellemiyorum. Acaba Telefondan sıkıntı mı var

• İyi günler. Telefonum garantili. Garantisinin dolmasına 6 ay var. 4.5 g ile 10-12 saat kullanımda 2.5-3 saat arası ekran süresi alıyorum. Pil değiştirmek için garantiye vermeli miyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

İyi günler. Telefonum garantili. Garantisinin dolmasına 6 ay var. 4.5 g ile 10-12 saat kullanımda 2.5-3 saat arası ekran süresi alıyorum. Pil değiştirmek için garantiye vermeli miyim sizce?

En çok pil tüketenleri kontrol edin ayarlardan. Normalin cok az altinda. pek iyi degil zaten pili

• quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bende de oto güncelleme kapalı... Beni şüpheye düşüren acil diye, tabir i caizse sokak ağzı ile yazması... Dünden beri 2 oldu bu bende guncellemiyorum. Acaba Telefondan sıkıntı mı var

Sorun yok yukarida yazdim guncelleme yapabilirsiniz.

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Tabi ki dolaylı olarak şarj konusuna değinirsek haklısınız, ben ekran çözünürlüğü açısından ele aldım konuyu ☺

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Konum, yüksek doğruluk

Senkronizasyon, açık

Hareket halindeyken (konum değişken olduğundan) 4,5 G ile 1,5 - 2 saat ekran süresi alıyorum, o zaman ben vereyim servise

Cihaz eskiden de buna yakın değerler veriyordu

Wifi bağlantısında neredeyse 2 katına çıkıyor.

Sizin ayarlarınız ne şekilde?

• desx kullanıcısına yanıt
    Benim konum kapalı sevmem acik olmasini :) 4.5g açık bende 4 - 4.30 saat ekran suresi aliyorum ama bende hem sadece whatsapp yuklu hem de ekran isigi otomatikte ve en solda. bir buçuk gune yakin da bekleme oluyor cok kullanmazsam..

Siz yine de bi bakin en cok pil tuketenlere ona gore verin servise. genelde degistiriyorlar ama cok bir performans beklemeyin degisince de. benimki degismisti maksimum geldigi bu

• Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman geliyor diyenler, şubatın 3. haftası gelecek. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 18 Ocak 2017; 5:2:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

Benim konum kapalı sevmem acik olmasini :) 4.5g açık bende 4 - 4.30 saat ekran suresi aliyorum ama bende hem sadece whatsapp yuklu hem de ekran isigi otomatikte ve en solda. bir buçuk gune yakin da bekleme oluyor cok kullanmazsam..

Siz yine de bi bakin en cok pil tuketenlere ona gore verin servise. genelde degistiriyorlar ama cok bir performans beklemeyin degisince de. benimki degismisti maksimum geldigi bu

Usta bin yaşa da sadece whatsapp kullanmak için uygun bir telefon alsaydın olmaz mıydı? :)

Cevap için teşekkürler :)

Yaz aylarından itibaren gelen güncellemeler sonrası bir iki hafta sonra Android OS çok pil yemeye başlar oldu. 2 gün önce telefona 2. kez wipe reset yaptım, daha önce de bu sebeple 1 kez yapmıştım. Sonuç çok da etkili değil ama bende uygulama sayısı fazla galiba biraz. Bi de Nougat güncellemesini gözlemleyelim nasipse, daha garantisi var cihazın, olmazsa servise vereceğim

Düzenleme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 18 Ocak 2017; 9:23:59 >
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    Güldüm valla güzel fikir Internete de giriyorum ama yavaş olmasını sevmem belki ondan

• desx kullanıcısına yanıt
    Yakında cihaz arama diye bi ayar var onu kapatın. Bluetooth gps nfc ne kadar radyo yayini varsa kapatin gitsin onların hepsi android os'nin içinde sayılıyor :)

• Daha önce tema mağazasında yer alan music temasını bulamıyorum,bulabileceğim bir yer varmıdır?
    Teşekkürler
    O ayarım kapalı halde, bir de bu gün yeniden *#0228# kodunu kullandım, kapanana kadar kullandım, kapalı halde tam şarj yaptım, 1 saat evvel şarjdan aldım, bakalım bu da sorunu çözmezse, servis yolu taşlıdır :D
  • Suanda Griffin 14.5 Graxe UX ile o kadar stabil calisiyor ki 7.0 mis 9.0 hicbirsey gelmesine bile gerek yok :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    7.0 gelene kadar onu kullanalım bari :)

• Merhaba arkadaslar. Telefonumun sarji %50-60lardayken birdenbire kapaniyordu sonra actigimda %5 sarji kalmis oluyordu. Sonlara dogru iyice sapitti kapandiktan sonra acilmamaya basladi. Baska sorunlari da vardi zaten. Ben de garanti kapsaminda servise verdim. 18. İs gunu bugun, muhtemelen 20 is gunu icerisinde tamir edilmeyecek. Para iadesi isteyecegim. İzlemem gereken yollar neler? Kimlerle irtibata gecmeliyim? Tecrubesi olan varsa ve paylasabilirse memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: skylineGT-R

Merhaba arkadaslar. Telefonumun sarji %50-60lardayken birdenbire kapaniyordu sonra actigimda %5 sarji kalmis oluyordu. Sonlara dogru iyice sapitti kapandiktan sonra acilmamaya basladi. Baska sorunlari da vardi zaten. Ben de garanti kapsaminda servise verdim. 18. İs gunu bugun, muhtemelen 20 is gunu icerisinde tamir edilmeyecek. Para iadesi isteyecegim. İzlemem gereken yollar neler? Kimlerle irtibata gecmeliyim? Tecrubesi olan varsa ve paylasabilirse memnun olurum.

tüketici hakem heyetine gidip şikayetçi olacaksın servisten verilen kağıtla git 20 iş gününü geçtiğine dair ispat için bu arada cumartesi iş günüdür ve dilekçede para istediğini belirt sana orda yardımcı olacaklardır zaten. 1 ay kadar sonra karar çıkar karar eline ulaşınca 10 gün itiraz süresi var ama 10 iş günü mü bilmiyorum 10 gün sonra icra dairesine git elinde ki kararla işleme koydur icra dairesine giderken pul alman gerekiyor ama kaç paralık pul hatırlamıyorum o yüzden google dan bi arat derim

• 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.