Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hesoyama

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Sorun düzeldi, tahmin ettiğiim gibi benim bilgisayardan kaynaklı imiş başka bir bilgisayarda kabloyu bağlayıp driverların yüklenmesi tamamlandıktan sonra telefon eski haline geldi.

edit: güvenli çıkar yaptım tekrar taktım yine çalışmıyor başak geçiyor telefon benle heralde

Hiç çalışmıyor da olabilirdi hala bir ümit var Bence telefon formatı hakediyor

şuan çalışıyor, çalışıyor iken dataları alayımda format atarım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

quote:

Orijinalden alıntı: uzil

Az önce acil güvenlik yazılımı güncellemesi geldi. 16 mb kadar... Fakat bildirim olarak geldiği için güvenmedim, kabul etmedim. Size de geldi mi, nedir bu

Bana gelmedi gelirse kontrol ederim buyuk ohtimal guwenlik guncellemesidir

Yalnız şu da var. İptal ettikten sonra yazılım güncelleme den kontrol ettim. En son güncelleme zaten yüklendi diyor. Yani güncelleme çıkmıyor.

Dediğim gibi ekran üstüne değil tıpkı mesaj bildirimi gibi sadece bildirim ekranında çıktı. Ve "acil yazılım güncellemesi" yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uzil kullanıcısına yanıt
    Senin yazından sonra baktım benim telefonda bulamadı. O bildirim büyük olasılıkla hatalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 16 Ocak 2017; 21:48:15 >
  • gokhan0607 G kullanıcısına yanıt
    Klavye ilk acildiğında o siyahlı bende de geliyordu klavyedeki v9sluk tuşunu kaldıracak dili değiştir sonra eski Türkçeye geri geçir duzeliyor

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Uygulama yöneticisinde touchwizi bulamıyorum. O kısmı ss atabilir misin

Edit: Tamam buldum gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananeolm1 -- 16 Ocak 2017; 23:22:58 >
  • Hocam teşekkür ederim forumu uzun zamandır takip edemediğim için kaçırmışım. Bugün arayıp volte iptali istedim ve sorun çözüldü.

• S7 icin android 7 dağıtımı başlamış İngiltere ve çinde

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

S7 icin android 7 dağıtımı başlamış İngiltere ve çinde

Böyle bir tarih vermişlerdi geçen ay sanki. Ona sadık kalmaları güzel. Bize de gelir inşallah şubat gibi.

• Kırılmaz cam filmi markası önerecek varmı yoksa hepsi aynımı 10 TL yede var 20 TL yede arka tarafınada almayı düşünüyorum s6 için istiyorum

• HAYATİ DERECEDE ÖNEMLİ

Arkadaşlar malum 2k ekran çok fazla pil tüketiyor ve insan gözünün 2K - HD farkını farketmediğini gösteren çalışmalar izledim, okudum.

Ekranı 1080 HD yapmak mümkün.

Bunu deneyen oldu mu ? * Tecrübelerini sadece denemiş olanlar yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 17 Ocak 2017; 17:12:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06H@RUN

Kırılmaz cam filmi markası önerecek varmı yoksa hepsi aynımı 10 TL yede var 20 TL yede arka tarafınada almayı düşünüyorum s6 için istiyorum

Telefonu alır almaz Vodafone bayinde 25 TL'ye yaptırdım. Kalitesi çok da iyi değildi, normal diyelim. Yapan arkadaş da sağ olsun uğraştı ama sol üst köşede kısa süre sonra küçük bi kabarcık oldu, sonra büyüdü, ben de çıkarttım kaplamayı, Gittigidiyor'dan sipariş ettim, 12-15 TL arsıydı fiyatı, satın aldıklarım kısmında göremiyorum şu anda. Çabucak geldi, kendim yapıştırdım, maaşallahı var, kalite olarak da birebir, belki de daha bile iyi. Yani GG'den 10-15 TL'ye satılan ve satıcısı iyi yorumlar almış bir yerden sipariş edip kendiniz de yapabilirsiniz. Zaten sert malzeme olduğu için direk yerine oturur, inceler gibi uğraştırmıyor. Arka cam için de set olarak satılanlar var bildiğim kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

HAYATİ DERECEDE ÖNEMLİ

Arkadaşlar malum 2k ekran çok fazla pil tüketiyor ve insan gözünün 2K - HD farkını farketmediğini gösteren çalışmalar izledim, okudum.

Ekranı 1080 HD yapmak mümkün.

Bunu deneyen oldu mu ? * Tecrübelerini sadece denemiş olanlar yazarsa sevinirim.

Hayati derecede önemli mi bilemedim ama bu dediğiniz özelliği Android Nougat güncellemesine Samsung ekledi. Şubat ayı içerisinde bekliyoruz forumcak Bu özellik sayesinde 1920x1080 ve 1280x720 çözünürlük seçmeniz mümkün olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0607

Klavyede üstte çıkan kelime önerileri çıkmıyor whatsappta siyah bi boşluk oluyor sms uygulamasında hiç çıkmıyor bunun hakkında bi fikriniz var mı ?

şimdi kontrol ettim, bendede boyle. güncellemeyi kaldırdım bende
  • Bluetooth acik cok sarj yiyor cihaz beklemede Gear S2 ile surekli BT ile esli 8-9 saatte 15-30 arasi sarj tuketimi var cok fazla acikcasi cozum yoluda yok sanirim :(

Su telefonun en buyuk eksigi pil,bu arada Griffin 14.5 romu ile yag gibi akiyor telefon :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nougat Alacak Cihazlar! eklendi, hangi cihazın ne zaman alacağına dair bir bilgi bulununca anında paylaşılacak takipte kalınız.

Nougat Geçiş Rehberi

Ayrıca güncelleme gelince her konuda tekrar tekrar yazılacak olan ; bu güncellemeyi nereden indiririm, nasıl yüklerim, wipe nasıl yapılır ? gibi soruların cevabı attığım başlıkta olacak yani her sorana ayrı ayrı cevaplamak yerine bu linki attığınızda sorduğu sorulara resimli olarak cevap bulacak, aklınızda olsun.
  • http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=comimageillust.facebook.httpswww.SB&SITE_CODE=tr

Tema önerimdir. Siyah bir tema şarja pozitif etkisi var. Aç kapa yapanlar için şiddetle öneririm

• desx kullanıcısına yanıt
    Şarj hayati bir öneme sahip bazı insanların iş ve yaşam şartları doğrultusunda.

Ayrıca kontrol ettim hakkaten varmış öyle bir seçenek 7'de. harikaymış çünkü dpi, komut vs. ile uğraşmayı göze alamazdım.

Buyursunlar android 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Senin yazından sonra baktım benim telefonda bulamadı. O bildirim büyük olasılıkla hatalı.

Az önce yine geldi...

• uzil kullanıcısına yanıt
    Sizinki de Türk romu ve 1 Ekim mi son güncelleme?

• Ben çözdüm bunu. Cihaz yazılım güncellemesi değil bu. PEOPLE EDGE dediği feshedilen ONCIRCLE yerine gelen şey. Edge'de güvenlik açığı var demek ki.

• 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.