Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun çözümü varmı arkadaşlar mail adresimi açamıyorum sürekli böyle diyor 5 dk yakın bekledim tık yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 06H@RUN

Bunun çözümü varmı arkadaşlar mail adresimi açamıyorum sürekli böyle diyor 5 dk yakın bekledim tık yok

Apkmirror'da epostanin ocak guncellemesi vardi onu kurup deneyin bide
  • Telefonu durduk yere kapanan varmı acaba? Bazen normal kullanımdayken telefon aniden kendini yeniden başlatıyor.
    Bazen oyun oynarken veya menüler arasında gezerken aniden takılıp, telefon kendini kilitliyor, tekrar açmak zorunda kalıyorum. Daha önceden böyle bir problem yoktu, anakartı değiştikten sonra telefon bi sapıtmaya başladı.
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Yeni hocam simkart uyumlu 4g ye Vodafone da böyle bir sorun yaşayan yok mu arkadaşlar. 4.5 g de İnterneti kapanması sorunu yaşıyorum. Uzun zamandır
  • russell3687 R kullanıcısına yanıt
    Uyumlu olmasına rağmen sim kartı bozuk olabilir. Ben onu demek istedim. İmkan varsa sim kartını başka emsal cihazda deneyin. Ve de sizin telefonda başka vodafone sim kartı deneyin. Testin sonucuna göre.tekrar bakarız.
  • Gençler bugün nedense telefondan data aktarımı yapamaz oldum. şarj çalışıyor ancak usb girişinden hiçbir data aktarımı yapamıyorum hem pc ye hemde miniusb li flash a aktarım yapamıyorum flashı da görmüyor.

İnternette bakındım

geliştirici moduan alıp 1-2 bişe denedim olmadı

*#0808# den mtp yi falan seçiyorum yine düzelmiyor

sorun nerede olabilir?
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Şarj soketi değiştirirler kesin. bilgisayarı farklı bir kabloyla dene bence olmazsa google fotogrflara yedek atip format atin
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    farklı kablo ile de denedim, hiçbir şekilde kullanamıyorum en son 1 gün önce dosya aktarımı yaptım sonrasında sabah şarj ettim kendi kablosunu kullanıyorum, düşünüyorum acaba bilgisayardan çekip çıkarttığımda mı birşey oldu. olmadı yedek alıp format atacağım
  • ARKADASLAR ALLAH RIZASI ICIN SIFIR S6 EDGE PLUS GOLD ARIYORUM SAMSUNG GARANTILI SATAN YER BILIYORMUSUNUZ.
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Her sey olabilir tabi cok ayrintili bilemeyiz. Formattan sonra da olmazsa sanirim yapacak bir sey yok servis tek care gibi
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    aynen öyle herşey olabilir elektronik mal sonuçta, yarın formattan sonra olup olmadığını yazarım.

sağolasın
  • russell3687 R kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda konuşulmuştu hemen hemen bütün vodafone hat kullananlarda var bu sorun.

Çözüm ise Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp Volte'yi kapattırmak.

Eğer Volte özelliğini kapatmak istemiyorsanız ayarlardan 3g ye alıp tekrar 4g ye geçin internet bir saniyeliğine gelip tekrar kesilecek sonra tekrar 3g ye geçin yine 4g ye geçin sorun geçici olarak düzelmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exent4246o -- 15 Ocak 2017; 23:48:36 >
  • Sorun düzeldi, tahmin ettiğiim gibi benim bilgisayardan kaynaklı imiş başka bir bilgisayarda kabloyu bağlayıp driverların yüklenmesi tamamlandıktan sonra telefon eski haline geldi.

edit: güvenli çıkar yaptım tekrar taktım yine çalışmıyor başak geçiyor telefon benle heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 16 Ocak 2017; 13:53:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Sorun düzeldi, tahmin ettiğiim gibi benim bilgisayardan kaynaklı imiş başka bir bilgisayarda kabloyu bağlayıp driverların yüklenmesi tamamlandıktan sonra telefon eski haline geldi.

edit: güvenli çıkar yaptım tekrar taktım yine çalışmıyor başak geçiyor telefon benle heralde

Hiç çalışmıyor da olabilirdi hala bir ümit var Bence telefon formatı hakediyor

• İyi günler. Telefonum garantili. Garantisinin dolmasına 6 ay var. 4.5 g ile 10-12 saat kullanımda 2.5-3 saat arası ekran süresi alıyorum. Pil değiştirmek için garantiye vermeli miyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s6pil -- 16 Ocak 2017; 17:30:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

Arkadaslarhttp://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/

Bu adresten samsungun en son galeri rehber samsung klavye touchwiz home video oynatiic yeni web browser takvim uygulamalarini ve daha bir cok uygulamayi ucretsiz orjinal bir sekilde guncelleyebilirsiniz

Touchwiz home guncelleyince surekli cokuyor. Saglikli olarak nasil kullanabiliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

Arkadaslarhttp://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/

Bu adresten samsungun en son galeri rehber samsung klavye touchwiz home video oynatiic yeni web browser takvim uygulamalarini ve daha bir cok uygulamayi ucretsiz orjinal bir sekilde guncelleyebilirsiniz

Touchwiz home guncelleyince surekli cokuyor. Saglikli olarak nasil kullanabiliyorsun?

Ayarlar>Uygulamalar>Touchwiz>Veriyi sil ve önbelleği temizle yapın düzelir.

• evo_tr kullanıcısına yanıt
    Klavyede üstte çıkan kelime önerileri çıkmıyor whatsappta siyah bi boşluk oluyor sms uygulamasında hiç çıkmıyor bunun hakkında bi fikriniz var mı ?

• Az önce acil güvenlik yazılımı güncellemesi geldi. 16 mb kadar... Fakat bildirim olarak geldiği için güvenmedim, kabul etmedim. Size de geldi mi, nedir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: uzil

Az önce acil güvenlik yazılımı güncellemesi geldi. 16 mb kadar... Fakat bildirim olarak geldiği için güvenmedim, kabul etmedim. Size de geldi mi, nedir bu

Bana gelmedi gelirse kontrol ederim buyuk ohtimal guwenlik guncellemesidir

• 
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.