Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonda bikaç gündür donma ve takılmalar başladı,mesela samsung klavye.stabilite gidiyo mu ne?
    Sarj performansı zaten kötü sayılır ki güç tasarruf modu kadar saçma bi mod yok.telefon s3 e dönecek nerdeyse bu modda.bence samsung sony'nin stamia'sından ders alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sizdede oluyormu bilmiyorum ama bende telefonun kendi video oynaticisinda video izlerken ciktigim zaman ekranin ortasinda beyaz bir nokta beliriyor pixel skisiyor diycem de ekran degisti telefonda ama ayninyerde ayni beyaz nokta devam ediyor sizdede varmi (ekran degisme nedeni kasayi acarken ekrani catlatmalariymis) birde telefonda anakart degisti satarken bana sknti cikarirmi sizce telefonu

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    10 saniyeye kadar manuel mod içinde mevcut şuanda. Raw çekmeyle ilgili seçenekte düzeltilmiş durumda. Camera FV kullanıyordum ondan vazgeçip kendi kamerasını tercih etmeye başladım.
  • frk61ylmz F kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.alyaka.alper.screenanddeadpixelchecker&hl=tr şu uygulamayı indirip deneyin. test renkleri arasında dediğiniz sorunu görürseniz servisle görüşün.
  • ozgurgokhan kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bendede var samsung orjinal bayiindeki ojinal şarj aleti ilede şarj ettim ancak aynı saati ve süreyi gösterdi bunun sebebi nedir nasıl çözüm olacak garantiye verip 20 gün kadar beklemek istemiyorum. başka bir şekilde sonuç alırsan haber ver lütfen
  • Telefonun şarj soketinin içinde toz vs. olup olmadığını kontrol edin. Bende de benzer sorun vardı, temizledikten sonra düzeldi. Hatta bende şarj bile olmuyordu bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eendless -- 21 Nisan 2016; 6:41:02 >
  • ozgurrdunya kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi dostum iki ekrandada ayni idi onceki ekranimdada ayni yerde beyaz nokta gelirdi milisaniyelik bundada ana karttan desen oda degisti ama o nokta gitmiyor

• Son 130 mb güncelleme sonrası telefon sapıttı. Konuşurken kapanıyor. Devamlı internet kopuyor. Son güncellemeyi silme sansim8z var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Son 130 mb güncelleme sonrası telefon sapıttı. Konuşurken kapanıyor. Devamlı internet kopuyor. Son güncellemeyi silme sansim8z var mı?

Bende ona benzer birşey yaşadım volte uygunsa kullanda olduğu zaman 4g üzerinden arama yapıyo ve 4g kesildiği gibi aramada sonlanıyor hattım Vodafone zaten baya geride kalmışlar 4g olayında 3mbps hız nedir 4g ile

• Samsung uzun süre kullandırtmaz bi cihazı insana, cortlamaya başladı anlaşılan Fransa romunda şansınızı deneyin bi süre, TR romu fiyasko zaten...
  • bu knox muhabbeti devam ediyormu arkadaşlar root yapanlar oluyormu bu cihaza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

quote:

Son 130 mb güncelleme sonrası telefon sapıttı. Konuşurken kapanıyor. Devamlı internet kopuyor. Son güncellemeyi silme sansim8z var mı?

Bende ona benzer birşey yaşadım volte uygunsa kullanda olduğu zaman 4g üzerinden arama yapıyo ve 4g kesildiği gibi aramada sonlanıyor hattım Vodafone zaten baya geride kalmışlar 4g olayında 3mbps hız nedir 4g ile

Benim hatta vodafone. Hattan oluyo ozaman bi çözumu var mı ?

• şu telefonu aldığım güne lanet olsun. şu hale bak gece şarj ettim %100 yaptım sabah kalktım %50

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• algkmn kullanıcısına yanıt
    Ciddi anlamda sıkıntı var telefonunda.Geçen yine bir arkadaş aynı durumdan yakınıyordu,wipe yapıp sorunu çözmüşdü.12 gibi teli şarjdan çekdim dün gece sabah 7.30 da 98 di telefon.Mobil veri açık 4.5 g de wifi bağlı halde.Sadece uykudayken wifi kapa ayarlıydı.

• Dün gece saat 2 gibi yatarken telefonumun şarjı %49 idi. Sabah 9,5 gibi kalktığımda telefon kapanmıştı ve şarjı sıfırlanmıştı.

Pil değerlerine baktığımda
    Ekran %35
    Hücre Askıda %11
    Cihaz boşta %10
    Android Os %9

görünüyor. diğer küçük değerleri yazmadım. Ayrıca telin sabah 7-8 gibi boşaldığı görülüyor.

Şimdi merak ediyorum hiçbirşey yapmadan bir telefon 5 saatte nasıl %50 şarj yer.
  • iyo kullanıcısına yanıt
    inter kafede 30 bilgisayar var baglanti 100 mps ne oluyor pc basina 3 mps

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

quote:

Benim hatta vodafone. Hattan oluyo ozaman bi çözumu var mı ?

Volte kullanmayı seçersen sorun çözülüyor, arama yaparken 3g ye geçiyor hat o zaman
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkaytunali -- 21 Nisan 2016; 11:35:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Samsung uzun süre kullandırtmaz bi cihazı insana, cortlamaya başladı anlaşılan Fransa romunda şansınızı deneyin bi süre, TR romu fiyasko zaten...

Abartmayin

Mayis 2015 ile Mayis 2016 arasindaki fark inanilmaz asil bu telefon 2015 te kullanilmazdi iyi kullanmisiz hem performans yeterli degildi ram sorunu vardi arkaya uygulama atamazdik alt tusu kapatmak icin bile playden yapiyorduk onda gectim ekran tam parlak olmuyordu en son disarsi modu geldi de rahat rahat goruyorum ekrani guneste en basarili guncelleme alan telefon samsung hic uzerine yatmazdi boyle devam ederdi nasilsa s7 cikti derdi adamlar.
    Abartmaya gerek yok yani aldimdan beri avrupa romlari var isvicre,fransa,norvec,isvec,alman hepsini kullaniyorum tr de 1 ay kullandim problem yasamamistim.

Son guncellemelerle telefon +1 sene daha kullanma sundu nerden bakarsak 10 NM S9 da gelir buyuk ihtimal o zaman degisim vaktide gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Nisan 2016; 11:40:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: algkmn

şu telefonu aldığım güne lanet olsun. şu hale bak gece şarj ettim %100 yaptım sabah kalktım %50

Google play hizmetleri yemis sarjini buyuk ihtimal arkada lokasyon kullanan program filan var uygulamalarini kontrol etmende fayda var

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Avrupa romlarından çoğunu kullanmışsınız sizce en stabil sorunsuz olanı hangisi?Türkiye romu yerine başka rom yükleyip denemek istiyorum ama hangisi karar veremedim.Fransa için olumlu görüşler mevcut.

• 
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.