Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
39.195
Cevap
249
Favori
1.129.455
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      836 Mesaj
      19 Nisan 2016 17:25:54
      merhaba.. konuşma sesinde sıkıntı yaşayan var mı acaba? her zaman olmuyor ama konusurken karşı tarafın sesi anlaşılmıyor.. lg g2 ve g3 te yaşardım aynı sorunu. çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim.
    • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 19 saat 43 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      19 Nisan 2016 17:47:59
      quote:

Orijinalden alıntı: danger61

Linkini vereyim şöylehttp://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-g920f-galaxy-s6-32-gb-cep-telefonu-P107356653

Yahu gelen gecen abuk sabuk yorum yapiyor cidden sinirlendiriyorsunuz adami konuyada birazda bundan bakmiyorum uzun zamandir....

S6 nin uluslararsi kodu G920F zaten FQ diye birsey yok cakarsan turkiye romu FQ olur aftikanin bilmem neresinin ulkesininkini cakarsan G920FG olur avrupada ulkelerinde F gelen gecen bos yorum yapiyor yazmayayim yazmayayim diyorum olmuyor.

1700 e ihtiyacin varsa al tabi takintili biriysen yok orasinda ufacicik cizik filan var almam dersen alma ne saticiyi ugrastir ne kendini git +500 ver teknoloji marketine kazandir.
      Hayatinizda samsung kullanmamis rom atmamissaniz fikir vermeyin allah askina bunlar yillardir rootun garantiyi bozdunu sanan kisiler vs vs detaya girmiyecem gercekten baydiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Live Your Dream,Widen Your World-Tour De France-Galaxy S10,Gear Sport,Gear IconX(2018) DeX Station Kullanıcısı

• Teğmen
      111 Mesaj
      19 Nisan 2016 17:48:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Grck

merhaba.. konuşma sesinde sıkıntı yaşayan var mı acaba? her zaman olmuyor ama konusurken karşı tarafın sesi anlaşılmıyor.. lg g2 ve g3 te yaşardım aynı sorunu. çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim.

Aynı durum bende de mevcut,can sıkıcı bisey.sebeke çekimi kötü biraz bu bir gerçek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 19 saat 43 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      19 Nisan 2016 17:51:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Sıkıntılı misin yoksa embesil mi ona gore davranalim.

|
      |

Live Your Dream,Widen Your World-Tour De France-Galaxy S10,Gear Sport,Gear IconX(2018) DeX Station Kullanıcısı
    • Yarbay
      4592 Mesaj
      19 Nisan 2016 17:57:19
      quote:

Orijinalden alıntı: cem73

Önde bende de önemsiz bir çizik var garanti bozulmaması için yetkili serviste onarım istedim cam ekranla bir değişir diyerek ekran fiyatı istiyorlar.
      GPS bulmuyor benim telefon ne yapmak gerek gps test kurdum ancak sonuç vermedi.

Gps donanim arizasi olabilir.

|
      |

• Yüzbaşı
      836 Mesaj
      19 Nisan 2016 18:01:54

Bundan önce a7 kullanıyordum, böyle bir sorunu yoktu. Sadece 3g modunda kullanıyorum su an. Biraz daha iyi gibi yada bana öyle geliyor. Lg leri sirf bu yuzden satmistim.

|
      |
      mukollection kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1205 Mesaj
      19 Nisan 2016 18:21:33
      s6 fransa romunda volte özelligi gelmedimi

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      19 Nisan 2016 18:24:46

920F olunca çakma olmuyor arkadaşlar :) şu an avrupa kıtasında 920FQ'den çok 920F var öyle düşünün. samsung türkiye'nin yetkili mağazasının sattığı model 920FQ diye illa FQ alcam derseniz o başka tabi. telefonun samsung garantisi olduktan sonra bi sıkıntı olcağını düşünmüyorum.
      |
      |
      danger61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2891 Mesaj
      19 Nisan 2016 18:45:34

Ben de XEF romu kullanıyorum ve hala gelmedi dostum.
      |
      |
      F-138 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam-Origin ID: OyuNKoliX
    • Yüzbaşı
      983 Mesaj
      19 Nisan 2016 19:08:37
      pil kullanımım
      Bu mesaja eklenen görseller:

citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)

• Yüzbaşı
      983 Mesaj
      19 Nisan 2016 19:11:52

Arka plan işlemlerini sınırlandırmıştım. bir türlü resim ekleyemiyordum. onu kaldırdım sonra oldu. pile çok faydası oluyor ama bazen sorun da çıkarıyor.

|
      |
      ömerelif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      19 Nisan 2016 19:53:13

Cihazi ikinci el aldim fiyati uygun diye ama onceki sahibi biraz hor kullanmis bende biraz titiz biriyim o yuzden sordum ne kadar ucret isterler diye

|
      |
      msqonn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      114 Mesaj
      19 Nisan 2016 20:16:39
      Arkadaşlar ben sadece F olursa sorun olur mu birşey fark eder mi veya yanlış bilgi midir diye sormak istedim .Eğer F olmasının bana bi zararı olmayacaksa fark etmez zaten . Bazı ülkelere 4 çekirdekli felan veriliyo öyle bişey mi acaba diye sordum . F de alırım o zaman sıkıntı yok

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      19 Nisan 2016 20:34:58
      Herkese merhaba. S6 Edge telefon aldım LG g2 den geçtim. Gerçekten harika bir telefon. Bu arada one drive 105gb depolama alanı verdi. deezer uygulaması yüklü geldi ve 3 ay ücretsiz premium verdi paylaşmak istedim. Gelelim soruma kulaklığı taktığım zaman herhangi bir simge çıkmıyor ancak kulaklıktan ses alıyorum. LG g2 de simge çıkıyordu yukarıda o yüzden sordum bu telefonda çıkmıyor. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi littleblackbutterfly -- 19 Nisan 2016; 20:37:40 >

• Binbaşı
      1014 Mesaj
      19 Nisan 2016 20:40:36
      quote:

Orijinalden alıntı: littleblackbutterfly

Herkese merhaba. S6 Edge telefon aldım LG g2 den geçtim. Gerçekten harika bir telefon. Bu arada one drive 105gb depolama alanı verdi. deezer uygulaması yüklü geldi ve 3 ay ücretsiz premium verdi paylaşmak istedim. Gelelim soruma kulaklığı taktığım zaman herhangi bir simge çıkmıyor ancak kulaklıktan ses alıyorum. LG g2 de simge çıkıyordu yukarıda o yüzden sordum bu telefonda çıkmıyor. Teşekkür ederim.

Ayni soruyu ben sormustum. Marshmallowla birlikte bu ozellik kaldirilmis buyuk olasilikla, yalniz degilsin

|
      |

• Yarbay
      72022 Mesaj
      19 Nisan 2016 21:08:49
      quote:

Orijinalden alıntı: littleblackbutterfly

Çıkmıyor zaten.

|
      |

• Binbaşı
      1714 Mesaj
      19 Nisan 2016 22:11:26
      Arkadaslar amerika sprintten alinma bir s6 edge var sim kilidi nasil kaldirilir bilgisi olan varmi

|
      |

• Er
      8 Mesaj
      19 Nisan 2016 22:32:19
      Son güncellemeden sonra s6 batarya çok kısa sürede bitiyor ve telefon kasmaya başladı sadece bende olsa iyi 4 5 arkadaşımda da aynı şekilde.

• Yüzbaşı
      539 Mesaj
      19 Nisan 2016 22:53:08

Türkiye romu mu ?
      Ve kasmalar nerede ne zaman oluyor nasıl oluyor ?

|
      |
      ysnx17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1174 Mesaj
      19 Nisan 2016 23:39:37
      https://youtu.be/-Aun8De1M28

İzleyin

S7 edge plus ile iphone 6splus içinde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam_ıssız -- 19 Nisan 2016; 23:41:27 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.