Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrica phonearenaya da bakabilirsiniz. Tr cihazlarinin 920F ve 925F lerden hiçbir farkı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemede problemimiz varmı. Ben göremedim.

• s6pil S kullanıcısına yanıt
    s6 dan önce iphone 5s kullanıyordum.benim odamdan wifi cekmiordu fakat su an 3 dis cekior ve gayet saglıklı kullanabiliyorum. acaba sizin wifi de bi sıkıntı olabilirmi ?
  • Operatöre mesaj gönderirken bir uyarı penceresi geliyordu mesaj için ücret alınabilir diye,yanlışlıkla o pencereden asla seçeneğini seçtim şimdi operatöre vs mesaj gönderemiyorum.5.1.1 de ayarlar-uygulamalar-mesaj kısmından izinleri değiştirebiliyorduk ama yeni versiyonda bunu bulamadım.Bilgisi olan var mı nasıl hallederim bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

Bir türlü hızlı şarj olmuyor. Ayarlardan açıp kapattım. Olmuyor.

Edit. Başka kablo ile denedim oldu. Bu 2. Kablo nasıl bozuluyor böyle

S6'yı 2005 Mayıs ayında aldım ve hala orjinal kabloyu kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı çıkarmadı.
    Hızlı şarjda hafif bir ısınma oluyor. Sizin telefonda aşırı ısınma varsa belki o bozuyordur.
    Sürekli yanınızda taşıyorsanız o da zarar verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Operatöre mesaj gönderirken bir uyarı penceresi geliyordu mesaj için ücret alınabilir diye,yanlışlıkla o pencereden asla seçeneğini seçtim şimdi operatöre vs mesaj gönderemiyorum.5.1.1 de ayarlar-uygulamalar-mesaj kısmından izinleri değiştirebiliyorduk ama yeni versiyonda bunu bulamadım.Bilgisi olan var mı nasıl hallederim bunu?

Uygulama yoneticisinden mesajlar uygulamasinin icine girip varsayilanlari sil deyin bakalim olacak mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

quote:

S6'yı 2005 Mayıs ayında aldım ve hala orjinal kabloyu kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı çıkarmadı.
    Hızlı şarjda hafif bir ısınma oluyor. Sizin telefonda aşırı ısınma varsa belki o bozuyordur.

Evet baya ısınıyor son günlerde elde tutulmuyor.
    Hocam 2005ten beri iyi dayanmış

• mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    S6 EDGE PLUS TÜRKİYEDE 4,5G YAZMIYOR MESALA 4G YAZIYOR ROMLA ALAKALI
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi denedim ayarları fabrika ayarlarına sofırlamayı denedim verileri silmeden efendşm varsayılanları sil verileri temizle falan iflah olmadı em son çare wipe yaptım

• Önceki Android sürümlerinde var mıydı bilmiyorum.
    Cihaz şarjın nereden geldiğini anlıyor ve ona göre ekranda animasyon yapıyor.
    Küçük ama hoş bir ayrıntı.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesudum -- 5 Nisan 2016; 13:14:54 >

• hook1903 kullanıcısına yanıt
    Bu bir eksiklik düzeltilmesi lazım.

Wipe'tan başka bir çözümü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

sim kartla falan alakası yok yine de içiniz rahat etsin değişin simi. S6 çekim gücü (hem şebeke de hem wifi de) diğer telefonlardan daha az . işyerinde wifi yok daha doğrusu bizim odaya çok az sinyal geliyor ama oda arkadaşım m8 ile tek çentik kullanırken benim s6 nin o wifi den haberi dahi yok. şebeke çekimi de aynı şekilde. bir çok kez başıma geldi bu olay. ama telefondan aşırı memnunum mortal kombat x oynuyorum şu aralar artık bu telefona mi uyumlu yoksa oyunmu hafif bir oyun anlamadım ama telefon da zerre ısınma olmuyor.

Ya var ya ne zaman aklımda soru işaretleri bitse tamam artık alıyorum desem yeni bir şey duyuyorum çekim gücü benim için önemli.
  • Mesudum kullanıcısına yanıt
    Kablosuz animasyonu onceki surumlerde vardi ancak usb kablosununki yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

quote:

Hızlıda çıkarmaz önemli olan yavaş şarj, hızlı şarjı kimse önermiyor.

• Arkadaşlar türkiye romunu kuracağım ama indirdiğim romda bl ap csc modem var odinden ise ap bl cp csc var modemi hangisine seçeceğim cp ye mi

• egeterzi E kullanıcısına yanıt
    Evet, başka yer yok zaten.
  • Teşekkürler hocam

• S7 de bulunan always on display özelliği ara bir güncelleme ile S6 ve S6 Edge modellerinede gelecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

S7 de bulunan always on display özelliği ara bir güncelleme ile S6 ve S6 Edge modellerinede gelecekmiş

Ooooo.

Şarj düşmanıymış ama gene de deneriz gelsin.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam şarja abartılacak bir etkisi yok 7-8 saatte %5 civarı gidiyordu kullanirken. Şimdi akıllı saat kullandığım için kullanmıyorum. Tabi s6 nın piline etkisi ne olur bilemiyorum. Bahsettiğim cihaz s7 edge.

• 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.