Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12461247124812491250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir türlü hızlı şarj olmuyor. Ayarlardan açıp kapattım. Olmuyor.

Edit. Başka kablo ile denedim oldu. Bu 2. Kablo nasıl bozuluyor böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarkingFrog -- 4 Nisan 2016; 18:55:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Sakinnn şampiyon !! Iddaa etmiyorum direk yayinliyorum fotoyu; himmm bende ise yaramadigi soyluyorum, sen nasil deneyebilirsiniz ise yarar belki diyorsun ortaya atiyorsun bende yaptim bi b... yaramadi diyordum anladin;) tabiki karar kisilerin bu arada Muhendisin kardeşi falan mısin sen :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty2626 -- 4 Nisan 2016; 19:08:29 >
  • 6.0.1 güncellemesinden sonra rehber ayarları değişti kişileri sim den telefona aktaramıyorum çözüm nedir acill ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 4 Nisan 2016; 19:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Geçişlerde, Arayüzde, Kaydırmada, Multikasking de, Touchwiz de, takılma ve pürüssüz akıcılık istiyorsanız;

Geliştirici Seçenekleri, GPU Görüntüleme Profili, ADB Shel Dumpsys Gfxinfo seçeneğini seçin...

Diyar bunu seçmemizde ki amaç nedir? Yani tam olarak ne anlama geliyor 'adb shell'.senin söylemendeki gerekce icin ben zaten 'animasyon ölçegini' düşürüyordum.

• Dışa aktar özelliğini seçip deneyin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• iyi akşamlar benim bir sorum olacaktı, benim eski telefonun galaxy s4 tü ve bu telefonda herhangi bir hat sorunu yaşamıyordum hattım vodafone ve neredeyse her yerde çekiyordu fakat telefonumu değiştirip s6 aldım ama telefon çoğu yerde çekmiyor bunun sebebi ne olabilir acaba ?
  • mukollection kullanıcısına yanıt
    onu bende yapıyorum, bunun da üzerine faydası oluyor, ne anlama geldiğini tam olarak bilmiyorum, yabancı forumlarda da araştırdım bulamadım, bu işlemi de 5.1 zamanında forumdan bir arkadaş tavsiye etmişti, menü kaydırmasında ki takılma sorununu bu şekilde çözüyorduk... bi zararı yok gözlemlediğim kadarıyla, içiniz rahat olsun, kendimde bu şekilde kullandım 5.1 den beri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 4 Nisan 2016; 20:27:28 >
  • kperson35 kullanıcısına yanıt
    Sim kartınızı kestirdinizmi?S6 ve daha komplex cihazlarda kesilmis sim kart kullanıldığında bu tür sıkıntılar oluyor.

• jabstam J kullanıcısına yanıt
    sim kartım eski ve zamanında elle kesmişlerdi duyduğum kadarıyla lazer ile kesilen sim kartlar kullanılıyormuş bu doğrumu acaba ?
  • sim kartla falan alakası yok yine de içiniz rahat etsin değişin simi. S6 çekim gücü (hem şebeke de hem wifi de) diğer telefonlardan daha az . işyerinde wifi yok daha doğrusu bizim odaya çok az sinyal geliyor ama oda arkadaşım m8 ile tek çentik kullanırken benim s6 nin o wifi den haberi dahi yok. şebeke çekimi de aynı şekilde. bir çok kez başıma geldi bu olay. ama telefondan aşırı memnunum mortal kombat x oynuyorum şu aralar artık bu telefona mi uyumlu yoksa oyunmu hafif bir oyun anlamadım ama telefon da zerre ısınma olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Dışa aktar özelliğini seçip deneyin.

Bende bu menuler yok

• Tamam buldum ben telefon kismindan bakiyordum oraya koymamislar ayarlari rehber uygulamasina koymuslar cok sacma olmus neyse hallettim tesekkurler

• Yardım lütfen çıldırıcam ya 2 saat göstermek nedir %19 şarja nası ekran süremi uzatıcam

• Arkadaşlar ekran kafasına göre keskinleşiyor sonra yine kafasına göre düzeliyor. Sizde de oluyor mu? Bir de ekran sarjdayken kapanmıyor sürekli açık, ayarlarda da baktım sıkıntı yok. wipelar yapılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coCloud

Yok dostum birsey degismiyor sorunu bir turlu anlayamadim

Hocam ayni problem bende de var sim 4.5g servis aktif mobil ağ lte secili ama hala h+ yaziyor turktelekom hattim kapsama alanina bakiyorum bulundugum yer destekliyor cozemedim hala sen cozebildinmi

• Bizim S6 G920FQ LTE'nin desteklediği maksimum hızı nedir? İnternetten bakıyorum bir yandan 150 mbps bir yandan 300 mbps diğer bir yandan 450mbps diyor hangisi doğru?
    Bizim modem Shannnon333 mu? bende sistem bilgilere bakınca Shannon333 çıkıyor. Vereceğim linkte 450mbps diye çıktı yani CAT 9 olunca acaba yanlış yeremi girdim

http://www.samsung.com/semiconductor/minisite/Exynos/w/solution.html#?v=modem_333

Girdiğiniz siteden 2 tane modem var 333 diğeri 303 o yuzen sizin modem bilgilerinize ihtiyacım var Phone İnfo yu indirerek bakabilirsiniz?

• fethisagol kullanıcısına yanıt
    LTE Cat6 300/50 Mbps
  • çok şükür 150/50 değilmiş :)
    Verdiğim linkte bizim Shannon 333 modem Cat 9 450/100 diyor onu anlamadım? Herhalde son seride çıkanlar olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

çok şükür 150/50 değilmiş :)
    Verdiğim linkte bizim Shannon 333 modem Cat 9 450/100 diyor onu anlamadım? Herhalde son seride çıkanlar olabilir mi ?

Extra bilgim yok dostum yarın bakarız.
  • fethisagol kullanıcısına yanıt
    Hocam buraya bakin
    http://www.fudzilla.com/news/mobile/37220-samsung-s-in-house-modem-developed-over-7-years

S6 maximum 300mbps destekliyor bir iki uzak dogu ulkesinde 450mbps destekliyor. Yani sizin anlayacaginiz batidaki tum s6 lar cat6 ya sahip. Amerika hakkinda bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 5 Nisan 2016; 2:19:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12461247124812491250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.