Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok ben normal şarjın kaç saat sürdüğünü merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bende ayni urunu kullaniyorum 1 tam bir de yarim sarj edior bendeki sizdeki nasil ?

• Telefonu ben de kendi kablosu ile normal şarj ederken çok yavaş şarj oluyor . Kendi kablosu sadece hızlı şarj için yapmışlar galiba. Normal şarjı çok çok yavaş.... ama başka kablo ile normal şarjda maksimum 1 saat 35 dk falan doluyor. Başka kablo ile deneyin kendi kablosu ile hızlı şarjı kapatıp şarj etmek işkence

• Telefonu kablosuz şarj cihazları ile şarj etmenin telefona yada pile bir zararı var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: fthbr

Bende ayni urunu kullaniyorum 1 tam bir de yarim sarj edior bendeki sizdeki nasil ?

yarim etmedi bende toplamda 1 tam 2.si %35 te kaldi ilk defa tam doldur bosalt oldu 3300 filan dedikleri gibi genel olarak hizli sarj etmeside ayri guzellik tabi.

Birsey sorucagim bu arada kendi kablosu ile hizli ediyor s6 nin sarj kablosuyla daha gec sarj oluyor bunun bir nedeni var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil kullanımı ve kullandığım programlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

• .
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Sadece mobil veri kullandım sadece ihtiyaç olduğunda açık. ihtiyaç olmadığında kapalıydı

• bursada oturupda 4g+ yada 4,5g yazan varmı benim s6 edge sürekli 4g
  • Telefonum bugün Touchwiz durduruldu diye hata verdi 1 2dk sonra düzeldi. Yaşayan var mı bu sorunu. Cihazım S6 Edgs 6.0.1 TUR romu

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

bursada oturupda 4g+ yada 4,5g yazan varmı benim s6 edge sürekli 4g

4.5 G diye birsey olmadigi icin olabilir mi :DDD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_ışık

Telefonu ben de kendi kablosu ile normal şarj ederken çok yavaş şarj oluyor . Kendi kablosu sadece hızlı şarj için yapmışlar galiba. Normal şarjı çok çok yavaş.... ama başka kablo ile normal şarjda maksimum 1 saat 35 dk falan doluyor. Başka kablo ile deneyin kendi kablosu ile hızlı şarjı kapatıp şarj etmek işkence

Ben htc nin kablosunu kullanıyorum degerler sendekiyle aynı.zaten kendi kablosu çok dandik,hızlı sarjda bile kullanmıyorum..at gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

Sadece mobil veri kullandım sadece ihtiyaç olduğunda açık. ihtiyaç olmadığında kapalıydı

Ihtiyac olduğunda diyosun fakat sana whatsptn gelen msji veya messenger dan gelen msji,bildirimler vs vs mobil veri kapalıyken anlık alamıyorsun doğal olarak.mobil veriyi açıp kapatmakla değerlendirme yapmak çok yanıltıcı.o veriler sana veriler:)

• mukollection kullanıcısına yanıt
    anlık mesajlaşma ihtiyacım olmadığı için bu şekilde kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_ışık

Telefonu ben de kendi kablosu ile normal şarj ederken çok yavaş şarj oluyor . Kendi kablosu sadece hızlı şarj için yapmışlar galiba. Normal şarjı çok çok yavaş.... ama başka kablo ile normal şarjda maksimum 1 saat 35 dk falan doluyor. Başka kablo ile deneyin kendi kablosu ile hızlı şarjı kapatıp şarj etmek işkence
    quote:

Orijinalden alinti: i_isik

Telefonu ben de kendi kablosu ile normal sarj ederken çok yavas sarj oluyor . Kendi kablosu sadece hizli sarj için yapmislar galiba. Normal sarji çok çok yavas.... ama baska kablo ile normal sarjda maksimum 1 saat 35 dk falan doluyor. Baska kablo ile deneyin kendi kablosu ile hizli sarji kapatip sarj etmek iskence

+ Bilgisayar ba?lantysy da sykyntyly habire tanynmady olayy olabiliyor hele ROM yüklemek çok riskli bu ince kabloyla aklynyzda olsun.

• *#9900# low battery dump olayını yaptım bişey değişmedi başka önerileriniz ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

bursada oturupda 4g+ yada 4,5g yazan varmı benim s6 edge sürekli 4g

4.5 G diye birsey olmadigi icin olabilir mi :DDD

Sag ust tarafta olan 4.5g yazisindan bahsediyorum

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kendi kablosunda bendede bi sıkıntı var. ben sony nin kablosunu kullanıyorum, cok daha iyi. bilmiyorum ama orj. kabloyla sarj edince sarj suremde dusuyor gibi geldi bana
  • Sadece yazıdan ibaret. Türkiye cihazlarında var bir tek çünkü 4.5g diye bisey yok. Turk telekom cihazlarinda GIGA 4.5G yazıyor hatta :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Sadece yazıdan ibaret. Türkiye cihazlarında var bir tek çünkü 4.5g diye bisey yok. Turk telekom cihazlarinda GIGA 4.5G yazıyor hatta :)))

4g ile 4g+ arasindaki farki anlatirmisin

Ben 4.5 g yi 4g+ olarak biliyorum

• 
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.