Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef 925FQ için yok.
  • Cakicipowerr C kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiyem önce iki defa wipeları (her ikisini de iki defa yap) yap sonra 6.0.1 i odin ile tekrar yükle sonra tekrar wipeları yap.ve kullan. Kanaatimce bazı yüklemeler problemli olabiliyor bu durumda tekrar yüklemek gerekebiliyor yükledikten sonra düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk play bende gelmedi ya bi sıkıntı mı car acaba arkadaşlar ? Yoksa herkese mi gelmedi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    kimsede yok 6,0 desteklemediği için kaldırılmış
  • SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
    ANDROID 6.0 MM SKORU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlovedman -- 26 Mart 2016; 10:59:48 >
  • Ben de dün gece senkronizasyon kapalı bir ve wifi açık şekilde 11 saatte sadece %3 gitti. Senkronizasyon açık veya kapalı olması çok fark ediyor gibi. Batarya'da yüksek sayılarda sıkıntı yok azalmaya başladıkça daha hızlı gidiyor kalibrasyon yapmama rağmen. Büyük ihtimalle yavaş yavaş ölüyor batarya.
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    İyi o zaman Samsung sutlamis digiturkplay play i 6.0 desteklemediler bir türlü

• Ya bir de bu Türkiye 6.0.1 ı yükleyip 2.tam şarjdan sonra gözle görülür şarj performansında artış oldu. Tasarruf kapalı %50 parlaklik senk kapalı Google uyg. Devre dışı. Gerc3kten çok iyi şuan.modem etkili olabilir bence.

25 dakika ekran kullanımında %8 şarjım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 26 Mart 2016; 12:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

İyi o zaman Samsung sutlamis digiturkplay play i 6.0 desteklemediler bir türlü

Destekliyor arkadaşlar sadece uygulamalardan izin vermek yeterli. Ben kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

http://www.hepsiburada.com/rearth-ringke-slim-galaxy-s6-royal-gold-p-TELKILRFUSIONS6RGO

Galaxy s6 Gold rengi kullananlar icin harika bir kılıf, ince ve kalıbı cok iyi oturuyor. dün geldi bayıldım tavsiye ederm.

Kılıfın S6 Edge ile uyumlu olduğu yazıyor. Arka kamera bölümü yüksek yapılmış galiba.
    Düz bir zemine koyunca kamera camı yere temas etmiyor doğru mu?

o bilgiyi yanlıs yazmıslar. s6 icin s6 edge değil.

kmaera icin cok akıllı cıkıntı yapmıslar yere koyunca kamera yere değmiyor.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaddyCooL88 -- 26 Mart 2016; 12:54:20 >
  • Arkadaşlar s6 edge cihazı 6 güncellemesi gelmedi. Nasıl güncelleme yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: dervis2007

Arkadaşlar s6 edge cihazı 6 güncellemesi gelmedi. Nasıl güncelleme yapabilirim?

MM rehberine girin.

• Daha öncede sormuştum ama sanırım gözden kaçtı MM yükledikten sonra kilit ekranı ile ilgili sorunum var.

ben modelle (desen çizerek) kilit kullanıyorum. eski sürümde ekranı açtığımda direk model geliyor sonra modeli çizince açılıyordu.

şimdi önce kilidi aç ekranı geliyor ondan sonra modeli gir ekranı geliyor yani çift kilit gibi olmuş. o ilk kilit ekranını aç kısmını kaldıramazmıyım. telefonun güç tuşuna bastığımda direk desen gelsin önceki gibi.
  • arkadaşım telefonun yazılım guncellemelerınden kontrol edebılırsın kolayca yok oraya gıt dıye emır veren kısılere bakma burda sormuşun burdan cvplamak kolay ama insanlara oraya git yok sen yapamazsın ugrasma demek doğru değil burası çözüm alanı insanlara yüksekten bakma yeri değil uzun süredir bu forumda bazı arkadaşlar böyle yapıyor biraz cansıkıcı geldi bana

yine tekrar arkadaşım telefonun yazılım güncellemesi dedğinde yazılımını bulur ve indirir kendi yükler telefon iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi answer25 -- 26 Mart 2016; 14:04:43 >
  • answer25 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Haklısınız benim gibi eline ilk defa Android telefon alan birisi için ilk sayfa çok karışık. Benim yapmak istediğim orijinal 6 sürüm varsa güncellemek. Yoksa beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: answer25

arkadaşım telefonun yazılım guncellemelerınden kontrol edebılırsın kolayca yok oraya gıt dıye emır veren kısılere bakma burda sormuşun burdan cvplamak kolay ama insanlara oraya git yok sen yapamazsın ugrasma demek doğru değil burası çözüm alanı insanlara yüksekten bakma yeri değil uzun süredir bu forumda bazı arkadaşlar böyle yapıyor biraz cansıkıcı geldi bana

yine tekrar arkadaşım telefonun yazılım güncellemesi dedğinde yazılımını bulur ve indirir kendi yükler telefon iyi günler

Bende insanların bu kadar hazırcı, kolaycı, herşeyin kendisine özel anlatılmasını istemesine çok şaşırıyorum herşey ayan beyan ortadayken üç beş mesaj önce cevabı verilmişken her sorana tekrar tekrar aynı şeyleri yazmak aptallık + gereksiz vakit kaybı, parasını vererek telefonu aldığınız yerler buradaki insanlar kadar ilgilenmiyor sizle ama buna rağmen hala bu kadar hazırcılık sergilenirse daha fazlasını söylemiyorsak bence iyi yani, yazık günah ya Allah akıl vermiş kullanalım azıcık zaten bu ülkenin başına ne geliyorsa bu yüzden geliyor, ne araştırma, ne okuma, ne sorgulama... Sonra birde ağlanıyoruz "böyle fiyat mı olur abi yaa, bunlar bizi kazıklıyorlar yaa, servis bizi hiç iplemiyor yaaa" sen hakkını aramazsan, daha telefonuna güncelleme gelmenin ne demek olduğunu bilmezsen onlar da sana ona göre davranıyor.

Bu arada ikinci tekil şahıs kullandığıma bakma söylediklerim genele yazıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Mart 2016; 14:25:43 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    yaptıgın işe saygı duyuyorum güzel bir çalışma olmuş olabilir insanlar bazen bu konularda zamanları olmaz kafa yoramazlar herkes herşeyden anlamaz forumların amacı yardımcı olmak bin kerede olsa imkan varsa cevap vermeliyiz insanlara yardım etmek güzel bişeydir. ama yaptıkların guzel sayfan sadece gereksiz görme insanlara cevap vermeyi herkesin herkese ihtiyacı vardır.
  • rica ederim arkadaşım ama güncelleme türkiye geneline geldi büyük ihtimalle olacaktır. iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: answer25

yaptıgın işe saygı duyuyorum güzel bir çalışma olmuş olabilir insanlar bazen bu konularda zamanları olmaz kafa yoramazlar herkes herşeyden anlamaz forumların amacı yardımcı olmak bin kerede olsa imkan varsa cevap vermeliyiz insanlara yardım etmek güzel bişeydir. ama yaptıkların guzel sayfan sadece gereksiz görme insanlara cevap vermeyi herkesin herkese ihtiyacı vardır.

Dostum sen olayı anlamamışsın ki, nerede benim sayfam felan dedim şu yazıya baksana, "buradaki insanlar" diyorum ki zaten anlaşılıyor bak cevap sayısı azaldı artık buradakilerde bezdi bu olaydan, düşünüyorlar yahu ben bu soruya daha beş mesaj önce cevap verdim şimdi aynısı geldi ya acaba bende mi bir sorun var yoksa bizi aptal yerine felan mı koyuyorlar diyor içinden, yaşanılan his bu, kimsenin hazırcılığının savunmasını yapmayın boş yere kabul görmeyecek bir olay bu, olayları o kadar basite indirgeyerek anlatıyoruz ki bu mesajı yazacak kadar akıl sağlığı yerinde olan birisi okuduğunu da anlayabilir, uygulayabilir.

Konu kapansın daha fazla gereksiz lafa gerek yok, bundan sonra buna göre davranılacaktır ama bu bilinsin yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Mart 2016; 14:40:17 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    sende haklısın kardeşim kolay gelsin sana
  • 
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.