Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dikkatimi birşey çekti Lolipop varken teli ekranı kapalı iken avuç içi ile uyandırdığımda mavi ışık yanıp sönüp öyle uyanıyordu MM u yükledikten sonra ise mavi ışık yanıp sönmüyor açıkcası çok hoşuma gidiyordu,sizdede böylemi acabağa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Benim S6 Edge e güncellemeleri kontrol et deyince Android 6.0 ı gördü ve indirdi.

Ben şimdi direk bunu telefon üzerinden yükleyip devam etsem, uygulamalarım telefon defterim bir değişiklik olmadan devam edebilir miyim?

Edebileceksem bunun bir sakıncası var mıdır, telefonu wipe falan yapmazsak???

Direk telefondan yükleyip devam ederseniz bütün bilgileriniz korunacağı için, güncellemeden sonra telefonu normal kullanmaya devam edeceksiniz.

Wipe işlemi, güncellemeden sonra telefonda sorun olanlara önerilen bir işlem
  • Odinle surum dusurme yapicam sıkıntı olur mu. Birde orjinal 5.1.1 rom surumu linki verir misiniz. Telefondan nefret ettim 5.1.1e donmem lazim
    Odin kullanimini ogrendim romu bulamadim. 6dan onceki yani 5.1.1 romu lazim tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunsaglam

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

6.0 dan 5.1.1e nasıl geçerim. demin güncelledim hiç hoşuma gitmedi

Odinden 5.1.1 e donuceksin

Tam olarak nasil yapicam

Aramanın gücüne inanın biraz arkadaşlar. Her konuda aynı soruları yazıp durmayın.
    İlla aramaya üşendim dersen al: http://lmgtfy.com/?q=samsung+rom+fla%C5%9Flama

• quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

quote:

quote:

quote:

Tam olarak nasil yapicam

Aramanın gücüne inanın biraz arkadaşlar. Her konuda aynı soruları yazıp durmayın.
    İlla aramaya üşendim dersen al: http://lmgtfy.com/?q=samsung+rom+fla%C5%9Flama

Eyvallah hocam sagol
    5.1.1 surumunu nasil bulurum. Anabant surumu cakismasi olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

CSC'den korkanlar CSC kararları bitiriyorum . 6.01 olan Vodafone (UK) Rom mu yüklü idi.CSC Kodlarımda SIM yazıyor.Kontrol amaçlı 5.1.1 e geri döndüm CSC TUR olarak değişti.

Kanıtlarım :
    6.0.1
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] / SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

5.1.1
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] / SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

MM den 5.1.1 e nasıl dönüş yaptınız ODİN ilemi ?

• Arkadaslar herkese selamun aleykum. cıhazım 920fq tr cihazı guncelleme gelınce 6.0.1 yukledım wıpe ları yaptım snra sarjın cok cabuk ındıgını ve telefonun asırı ısındıgını hissettim duzelir dıye 2 3 gun kullandım ama can sıkmaya basladı. 5.1.1 de bıle sarjı daha cok gıdıyodu ara sıra wifi acıyorum suan 4 saat ekran suresı anca zorla alıyorum. Tarayıcıda gezerken bıle cok asırı ısınıyor el yakacak derecede cözum nedir bilgi verrmisiniz rica etsem yardımlarınızı bekıyorum. :/
  • quote:

quote:

quote:

Tam olarak nasil yapicam

Allah rızası için şu konuya girin.

http://forum.donanimhaber.com/m_114503536/f_//tm.htm

• Türkiye'de ilk kez S6-G920FQ 6.0.1 Hızlı Rom Linki burada dedim, dediğim oldu nihayet başarıyla yükledim linki.

Üstteki konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Mart 2016; 2:22:16 >
  • telefon yavaş şarj olurken sizde de " cihaz yavaş şarj oluyor daha hızlı şarj için orjinal şarj cihazını kulanın" diye uyarı veriyor mu ? orjinal şarj cihazını kullandığım halde bunu vermesi garip geldi
  • Öyle demiyor sadece kalan vakit gösteriliyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Öyle demiyor sadece kalan vakit gösteriliyor bende.

Bildirim ekranında da mı aynı şeyi diyor hocam ?
  • notropil kullanıcısına yanıt
    Smart Swicth ile döndüm o tarihte 6.01 TUR Romu yoktu.Şuan Smart Switch 6.01 bulunduğu için geri dönemezsiniz ancak Odin ile geri dönebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

Öyle demiyor sadece kalan vakit gösteriliyor bende.

Bildirim ekranında da mı aynı şeyi diyor hocam ?

Yok kardeşim, yavaş modda kullanıyorsan zaten eski sağlam kablolardan bul yanındakiler traş, bu konuya en kısa zamanda bakacağım bende telefon ısınmış gene şarjda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

Smart Swicth ile döndüm o tarihte 6.01 TUR Romu yoktu.Şuan Smart Switch 6.01 bulunduğu için geri dönemezsiniz ancak Odin ile geri dönebilirsiniz

anladım dostum ozaman 5.1.1 rom dosyası varmı elinde SM-G925FQ için.
  • az önce ram i boşaltmak için gireyim dedim 1,5 GB boş ram gözüktü
  • uzil kullanıcısına yanıt
    Böyle şeyleri yazmayın şimdi bunun arkasına onlarca mesaj gelecek, bende neden öyle değil ? acaba benim telefon mu bozuldu ? benim telefon kesin servislik oldu, üç farklı rom yükledim, yirmi kere wipe yaptım olmadı ne yapmam lazım ????? ben servisle kavga etmeye gidiyorum, tutmayın beni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Mart 2016; 3:29:17 >
  • quote:

Böyle şeyleri yazmayın şimdi bunun arkasına onlarca mesaj gelecek, bende neden öyle değil ? acaba benim telefon mu bozuldu ? benim telefon kesin servislik oldu, üç farklı rom yükledim, yirmi kere wipe yaptım olmadı ne yapmam lazım ????? vah vah tüh tüh......

ayrıca şunu da ekliyeyim..dün gece wipe sonrası wifi kapalı bi şekilde telefonu %90'da açık bıraktım...yaklaşık 10 saatlik uyku sonrası telefonu elime aldığımda şarj hala %90 dı...
    daha sonra wifi açık 3 saat kadar kenarda bıraktım sadece %1 gitmişti(bunu telefon olduğu yerde çok şarj yiyor diyenler için yazdım-yer tabi; telefon uygulamalarla devamlı senkron halinde)

• quote:

Böyle şeyleri yazmayın şimdi bunun arkasına onlarca mesaj gelecek, bende neden öyle değil ? acaba benim telefon mu bozuldu ? benim telefon kesin servislik oldu, üç farklı rom yükledim, yirmi kere wipe yaptım olmadı ne yapmam lazım ????? ben servisle kavga etmeye gidiyorum, tutmayın beni...

5.1.1 rom dosyası varmı elinde dostum

SM-G925FQ
    TUR
    G925FXXU3COJ1
    G925FQOJT3COJ1
    G925FXXU3COI9

SamFirm de değerleri girip manuel update ediyorum fakat yemiyor 6.0.1 geliyor.

diğer malum sitede dosya var fakat PDA CSC PHONE uymuyor lütfen yardımcı olurmusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 26 Mart 2016; 3:45:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

Böyle şeyleri yazmayın şimdi bunun arkasına onlarca mesaj gelecek, bende neden öyle değil ? acaba benim telefon mu bozuldu ? benim telefon kesin servislik oldu, üç farklı rom yükledim, yirmi kere wipe yaptım olmadı ne yapmam lazım ????? vah vah tüh tüh......

ayrıca şunu da ekliyeyim..dün gece wipe sonrası wifi kapalı bi şekilde telefonu %90'da açık bıraktım...yaklaşık 10 saatlik uyku sonrası telefonu elime aldığımda şarj hala %90 dı...
    daha sonra wifi açık 3 saat kadar kenarda bıraktım sadece %1 gitmişti(bunu telefon olduğu yerde çok şarj yiyor diyenler için yazdım-yer tabi; telefon uygulamalarla devamlı senkron halinde)

Yapma yapma yapmaaaaaaaa.

• 
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.