Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün teli şarj ederken hızlı şarj da telfonun yuüzde 90 larda şarj soketinin ordan yanık kokusu gibi bir koku geldi sıkıntı olur mu teşekkürler alıntı yaparsanız sevinirim
  • s6pil S kullanıcısına yanıt
    Çok rahatsız ediyor mu peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c N w r kullanıcısına yanıt
    nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz size zahmet bende 4 parça franda android 6 dosyası var nasıl yapacağımı bilmiyom beni aydınlatırsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

telefon koltukta duruyor ben oturdum koku burnuma geldi ama her zaman olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evaluna13

nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz size zahmet bende 4 parça franda android 6 dosyası var nasıl yapacağımı bilmiyom beni aydınlatırsanız

Yapmanız gereken tek şey bir geri çıkıp marshmallow rehberine girip okumak burada hala boş yere vakit kaybetmeyin.

• Size yazmadım

• korkunç hocam, garanti varsa verin baksınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

rahatsız etmiyor asla. ama normal modla aynı olmadığını söyleyebilirim adı üstünde güç tasarruf modu. burda belki 10 kere yazdım kim sorarsa tüm samimiyetimle cevap veriyorum. telefon çok hızlı kasma donma vs görmedim şimdiye kadar. 5.1.1 kullanıyorum telefon ile nette gezinmek Laptop tan hızlı desem abartmış olmam sanırım. telefonun tek kötü yanı çekim kalitesi. evdeki yedek telefonda da (samsungun blacberyi gibi tuşlu klavyeli bir modeli çok eski ) s6 telefonumda da vodafone var şu an inanılır gibi değil ama s6 3 4 çentik arası gidip gelirken diğer telefon hep full. dediğim gibi çekim kalitesi düşük böyle olduğu için de 3g açınca şarj şu gibi gidiyor. wifi ile kullandığınız uygulamalara bağlı olarak 4.30 ile 6 saat arası ekran süresi alınıyor. 3g ile işe 2.30 4 saat arası yine uygulamalara bağlı olarak. yarı yarıya düşüyor şarj süresi bunun sebebi de 3g dolayisiyla tamamen çekim kalitesinden dolayı. tamam her telefonda 3g şarjın anasını ağlatır ama hiç biri s6 gibi olamaz . fiyatı bu kadar düşmemiş olsa değiştiririm telefonu çünkü 3g çok önemli benim için. 3g ile isim yok derseniz s6 canavar ama ben olsam yine almazdım bu telefonu.

• Arkadaşlar yeni alınan ürünün geri iadesi ya da değişimi vs. hakkında bilgili birisi pm atabilir mi acaba?Danışacağım bazı şeyler var.Teşekkürler.
  • s6pil S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben s7 edge düşünüyorum 3600 mah sanırım hayli hayli yeter pil olarak. Sadece hani s6 1 yıl geçmiş fazlaca uygulama kurup silmişsinizdir ona rağmen hala çok hızlıysa bu konuda tereddüt edecek bişey olmaz herhalde. Sanırım s7 de modeme el atmışlar diye duymuştum

• Sabah uyandigimda TR gelmis olsa ne olur cok mu sey istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

korkunç hocam, garanti varsa verin baksınlar.

ne açıdan zararı olabilir yada neden bu kokuyu yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Sabah uyandigimda TR gelmis olsa ne olur cok mu sey istiyorum

Evet

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tum umidim dun kibris a cikmis olmasi yoksa bekledigimden degil samsung bu ne de olsa

• Beyler ram kullanımı hakkında yardımcı olur musunuz? 6.0.1 kurdum tertemiz oldu. Temizde bir format attım. Telefonu ilk açtığımda %53-54 civarı ram kullanımı gösterdi (Ram temizleyince). Bir ekran görüntüsü aldım 66 ya kadar çıktı.. Üstelik package disabler pro ile tüm bloatware uygulamaları(Birkaçı hariç) + kendi kullanmadığım uygulamaları da devre dışı bıraktım (50 den fazla hatta belki 90 dan) hiçbişey yokmuş gibi tertemiz telefon. Play store üzerinden kullanacagım uygulamaları kurmadım henüz. Ram kullanımı 66 ya falan çıkıyor. 6.0.1 öncesi kaç olurdu normalde? Şimdiki normal mi beyler? Az mı?
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
  • bu ram gösterimini ben çok ciddiye almıyorum..neden derseniz; %90 lara çıktığı bile oldu ama(çok çok nadir) hiçbir uygulamada yada uygulama geçişlerinde ram den kaynaklı bir sorun olmadı bende..ben mi çok hard proglamlar kullanmıyorum yoksa siz mi bu kadar takılıyorsunuz..teknik açıdan bilgi veriseniz sevinirim
    (eleştiri değil sadece merak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 25 Şubat 2016; 3:58:57 >
  • uzil kullanıcısına yanıt
    Ben çok takılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Bence telefon kullanimini etkilemiyorsa takilmaya gerek yok. 9 aydir kullaniyorum telefonu. Simdiye kadar birkac kere bakmışımdır rame. Isterse %95ini kullansin. Telefonu kasmiyosa, donma yapmiyosa, benim icin problem yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Battalgazi1905

Bence telefon kullanimini etkilemiyorsa takilmaya gerek yok. 9 aydir kullaniyorum telefonu. Simdiye kadar birkac kere bakmışımdır rame. Isterse %95ini kullansin. Telefonu kasmiyosa, donma yapmiyosa, benim icin problem yok :)

Aynen öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battalgazi1905

Bende sadece bu 6.0 sonrasi taktim. Herkes ram kullanimi falan diyince merak ettim. Kasmiyorsa sorun yok benim içinde ki telefon su an akıyor ve a dan z ye tum özellikleri kullanıyorum ozellestiriyorum. But 6.0 çok iyi olmus bence. Ben çok sevdim. En ufak degisiklikleri bile çok hos olmus. Yalnız guc tasarrufunda ustteki bildirim cubugu kotu renk oluyor. Birde internette hizli erisime ekledigim bazi sitelerin kisayollari simgeleri renkli olmuyor sitenin kendi simgesi olmuyor yani. Birde istedigimiz kelimeyi yazamiyoruz:) Evet sanirim issiz takintiliyim biraz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.