Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anki operatörüm vodafone. önceki avea idi. İkisi de ekrana titreşim yaparak bildirim getiriyor kullanım bilgilerinizi vs izin verin kampanyalardan haberdar edelim diye. Turkcell de oluyor mu bilmiyorum. Böyle %20-30 şarjımın gitmişliği vardır bunun yüzünden baya şaşırmıştım 2 3 kere oldu dediğim gibi.
  • İşitme Engelliyim. Telefonu kurcalarken Ayarlar>>Erişilebilirlik > Duyma bölümünde Flaşlı bildirim gelmiş ona sevindim. Telefon çalınca flaş çalışmaya başlıyor.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

İşitme Engelliyim. Telefonu kurcalarken Ayarlar>>Erişilebilirlik > Duyma bölümünde Flaşlı bildirim gelmiş ona sevindim. Telefon çalınca flaş çalışmaya başlıyor.:)

hocam bu özellik yeni değil ki benim eski s4 mini de bile vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

İşitme Engelliyim. Telefonu kurcalarken Ayarlar>>Erişilebilirlik > Duyma bölümünde Flaşlı bildirim gelmiş ona sevindim. Telefon çalınca flaş çalışmaya başlıyor.:)

İşte bu baya güzel bir haber, hemen ekliyorum.

Görme'de Voice assistant ve Duyma'da Ses algılayıcıları var, bebek ağlaması ve kapı zili vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Şubat 2016; 19:45:45 >
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    O Özellik Lolipopta yoktu :) samsung geri getirmiş
  • S6 1440x2560 (QHD) ekranı var ama batarya 2550 mah anlamadım ben bu işi :) Neye yetiyor
  • Arkadaşlar merhaba,benim edge Almanyadan alınma bu Fransa romu yükleyebiliyor muyum yoksa beklemeli miyim?Almanyadan alan ve yükleyen var mı nedir son durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxx187 kullanıcısına yanıt
    Her şeye rahatlıkla yetiyor.

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Kamera tamamen aynı zaten. Pil konusu biraz can sıkıcısı. Ben günü çıkaramıyorum. Mesela okula gitmek icin 5'te çıkarıyorum, aksam seminere kaldim %9 şarjım var su an. 3 saat ekran suresi var arada konum açık, senk. Açık. Bazen güç tasarrufuna aldım. %50 WiFi ile %50 3g ile kullandım. Yani aksam çıkıp başka bir yere gidecek olsam sarj bana yetmezdi.

Note 5'ten burun farkıyla hızlı denebilir. Kalemin note serisi üzerinde bir yükü var ama bu farki kullanici hissedemez.

Note 5 bataryasıyla iyi bir cihaz bence. S6'da küçüğü denebilir.

• Parmak izi 4 defa hatalı olursa fabrika ayarlarına dönüyor. Bunun bir çözümü var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

Parmak izi 4 defa hatalı olursa fabrika ayarlarına dönüyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Parmak iziyle birlikte şifre koydunuzmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

quote:

Parmak izi 4 defa hatalı olursa fabrika ayarlarına dönüyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Parmak iziyle birlikte şifre koydunuzmu ?

Sanırım ayarlarda bununla ilgili bişeyler görmüştüm. Bi kurcalayın isterseniz

• Yedek şifre var ama ona rağmen 4 kereden sonra direkt fabrika ayarlarına dönüyor. Telefonla oynayan biriside bunu yapabilir.

• Firmware Details:

Model SM-G928S
    Model name Galaxy S6 edge+
    Country Korea (SK Telecom)
    Version Android 6.0.1
    Changelist 110166628
    Build date Sun, 31 Jan 2016 03:12:17 +0000
    Product code SKC
    PDA G928SKSU2BPAG
    CSC G928SSKC2BPAG

http://www.sammobile.com/2016/02/24/galaxy-s6-edge-plus-starts-getting-the-marshmallow-update/

928c ye olurmu bu kullanan varmı?
  • Arkadaslar iyi aksamlar sizler ile birsey paylasacagym 1 hafta önce S6 sahibi oldum telefondan çok menun kaldik ve bugün Babamada S6 alidik neyse 2 sini bir yan yana koyup karsilastirayim dedim bir baktim ki alt tus takiminin renk tonlari farkli benimki beyaz babamin ki ise sari renk sizce neden bir bilgisi olan var mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samedcapkin -- 24 Şubat 2016; 21:11:40 >

• mb2007 M kullanıcısına yanıt
    Çok enterasan bunu illa kapatması vardır yoksa büyük sorunlar bizi bekliyor olabilir

• samedcapkin S kullanıcısına yanıt
    ekran ayarlarından düzeltebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

ekran ayarlarından düzeltebilirsin.
    quote:

Orijinalden alinti: ömerelif

ekran ayarlarindan düzeltebilirsin.

Hangi ayar acabaga orada renk tonu ayari yok ki?
  • quote:

Ayarlar > kilit ekranı ve güvenlik > güvenli kilit ayarları
    Buraya geldikten sonra fabrika ayarlarına oto sıfırlamayı kapatın.

Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• samedcapkin S kullanıcısına yanıt
    ekran modu

• 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.