Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isa_tr

A-dblock eklentisi dediğiniz ayrı bir browser mi indirdim ama eklenti gibi degil.

MM rehberine bakarsanız, açık bir şekilde anlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Ay sonuna kadar süre veriyorum eğer ota dan gelmezse cihazı satıp bir daha Samsung almayacağım, yok samfirm yok odin maymun ettiler milleti.

Bunlar ilk kez çıkmadı ki, hep vardı burada maymun olmayı gerektirecek bir durum yok yapacağınız işlem sayısı en fazla 3-4
  • quote:

Orijinalden alıntı: frk61ylmz

24 saattir kullaniyorum tek sknti telefon biraz isiniyor o kadar sarj olurken telefon buz kesilirdi eskiden simdi isiniyor gerisi ucuyor zaten

Hızlı şarjı kapattım şuan şarj oluyor buz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Cevaplar için teşekkür ederim. Muhakkak harika bir cihazdır fakat şu an lg g4 kullanıyorum ve ekranında sorun yaşadım. Servise gönderip değişim alırsam yeni kutuyu hiç açmadan başka bir cihaz almak istiyorum ve şu an tek beklentim sorun çıkarmayacak bir cihaz almak. Performans veya kamera gibi unsurlar son bakacağım şey şu anda.

S6 da kronik bir problem ile karşılaşan olmadı galiba bu forumda. Tekrar servis ile falan uğraşmak istemiyorum.

Evet kronik sıkıntılı bir durum göremedim ben + 6.0.1 ile telefonun değeri arttı resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felmyaxe

Vodafone romunu kurdum ama sürekli vodafone'dan programlarınızı hazırlıyoruz diye bildirim gelip duruyor. Devre dışı bırakmaya da izin vermiyor. Yok mu dur bir çözümü?

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım Faransa romunu yükledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Cevaplar için teşekkür ederim. Muhakkak harika bir cihazdır fakat şu an lg g4 kullanıyorum ve ekranında sorun yaşadım. Servise gönderip değişim alırsam yeni kutuyu hiç açmadan başka bir cihaz almak istiyorum ve şu an tek beklentim sorun çıkarmayacak bir cihaz almak. Performans veya kamera gibi unsurlar son bakacağım şey şu anda.

S6 da kronik bir problem ile karşılaşan olmadı galiba bu forumda. Tekrar servis ile falan uğraşmak istemiyorum.

Evet kronik sıkıntılı bir durum göremedim ben + 6.0.1 ile telefonun değeri arttı resmen.

Amoled burn olayı ve menü tuşunun bir süre sonra sallanmaya başlaması dışında başka kronik bir sorunu yok s6 serisinin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Amoled burn olayı ve menü tuşunun bir süre sonra sallanmaya başlaması dışında başka kronik bir sorunu yok s6 serisinin.

Cihazın performansı falan nasıl acaba memnunmusunuz bide elde duruşu nasıl tek elle kullanımda yan kenarlara değiyor mu eliniz s6 edge plus'a göre elde tutuş kötü mü acaba iyi forumlar herkese..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• esasmevzi E kullanıcısına yanıt
    Hocam estağfurullah taş attık da kolumuz mu yoruldu her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bende Lungorthin kardeşimiz sayesinde çözmüştüm. Hayırlı olsun

• semih4444 kullanıcısına yanıt
    Marshmallow ile cihazın performansı tavan yaptı dostum. Harika. Elim ekranın yanlarına değmiyor ve ele oturuşu da çok iyi. Tam limit bana göre ki ellerim öyle kaba veya büyük değildir. Bu boyutun üstü gereksiz olur.

• carsi41 C kullanıcısına yanıt
    Yapma ya. Bir daha rom kurmakla uğraşmak istemiyorum. Zaten net sıkıntı yaratıyor.
  • izzard İ kullanıcısına yanıt
    Her üçlü menüdede yani ANA-KILIT VE ANA KILITTEDE denedim ama olmadi kardeşim:(

• (S6 ve Edge Sorunsuz Yeni!)TR'NİN İLK MARSHMALLOW REHBERİ, DETAYLAR, RESİMLER, İPUÇLARI, ANLATIMLAR

http://forum.donanimhaber.com/m_114503536/tm.htm

19 adet görsel ve birçok ipucunun anlatıldığı MarshMallow görüşlerimi tamamladım, eksik olan birşey olduğunu düşünüyorsanız ek olarak merak ettiğiniz bir yer varsa bana ulaştırın halledelim.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Vodafone romunu kurdum ama vodafone den sürekli bildirim geliyor. Başka rom şuan kuramam.

• quote:

Orijinalden alıntı: felmyaxe

Vodafone romunu kurdum ama vodafone den sürekli bildirim geliyor. Başka rom şuan kuramam.

Fransa romunu indirin, wipe'ları yaparak kurun, hayırlı olsun.

oopps kuramazmışsın :) extra birşey bilmiyorum ben kurmadığım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Şubat 2016; 16:22:41 >
  • güncellemeler günün hangi saati veriliyor.

• Model SM-G928S
    Model name Galaxy S6 edge+
    Country Korea (SK Telecom)
    Version Android 6.0.1
    Changelist 110166628
    Build date Sun, 31 Jan 2016 03:12:17 +0000
    Product code SKC
    PDA G928SKSU2BPAG
    CSC G928SSKC2BPAG

Edge+ sahiplerine güzel haber vermek isterdim ama maalesef şuan Kore'ye geldi, haftaya normal sürümünde geleceğini düşünüyorum.
  • sametsurmeli kullanıcısına yanıt
    Olsun kardeşim vaktini harcayıp ilgilendin.hersey icin tesekkurler...

• Anladım hocam benim eller biraz şişman ama orta büyüklükte inşallah sıkıntı çıkmaz :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Değişiyor ama benim hatırladığım öğlen gibi indirmeye başlamış oluyorum
  • semih4444 kullanıcısına yanıt
    Performansa diyecek laf yok.Kronik sorunu yok.

Ancak edgenin elde tutusu biraz zor ozellikle yatakta uzanirken.Cok şık cihaz ama bazi pozisyonlarda zorlasiyor tutmasi.

• 
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.