Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklisin ama ben operator yazilimin ustune officiel fransa romunu yuklemistim.XEF ama telefonum sim kilitli belki ondan olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Haklisin ama ben operator yazilimin ustune officiel fransa romunu yuklemistim.XEF ama telefonum sim kilitli belki ondan olabilir

Telefonunuz sim kilitli ise hiç bulaşmayın hocam. Bir müddet sonra zaten verecekler sizin sürümünüzüde. Mart sonuna kadar tüm bölgelere verilmiş olacak.
  • Lungorthin kullanıcısına yanıt
    925 icin ne yazmak gerekiyor ?? :)

Neyse bosverin biraz daha beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 22 Şubat 2016; 14:01:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

925 henüz başlamamış hocam sadece 920'lere vermişler. An itibariyle 3 bölgede dağıtım yapıyorlar.
    Request was invalid. Are you sure the input data is correct?

Yine hata veriyor :)
  • ilter88 kullanıcısına yanıt
    Uk yazdigin yere XEF yaz.

• Beyler SamFirm ile binary i işaretleyin sonra csc olanı flashlamayın csc değişmez eve geçince yazacağım detaylı. Ayrıca Vodafone UK vermiş edge için.

Geldi hocam ok saolun :)
  • quote:

Neyse bosverin biraz daha beklerim.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/65717/G925FXXU3DPB8_G925FVFG3DPB8_VOD/

burda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

Request was invalid. Are you sure the input data is correct?

Yine hata veriyor :)

Buradaki gibi aynısını yaptınız mı hocam ? Ben indirdim bu şekilde az önce. Şu an flashlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lungorthin

quote:

925 henüz başlamamış hocam sadece 920'lere vermişler. An itibariyle 3 bölgede dağıtım yapıyorlar.

Hocam eksik bilgi var sanırım hem 920 hemde 925 ler için güncelleme başladı.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/65717/G925FXXU3DPB8_G925FVFG3DPB8_VOD/

• IWRH kullanıcısına yanıt
    Btu olmuyor demek orijinal halinde mi kalıyor demek yani ? O şekilde bir sıkıntı çıkarmaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

quote:

Hocam eksik bilgi var sanırım hem 920 hemde 925 ler için güncelleme başladı.

Son kontrol ettiğimde yoktu hocam. Görünüyorsa başlamışlardır belkide.

1 saattir indiriyorum 300kb/s işte napcan

• Ben telefondan opera tarayici ile indiriyorum saat 13.08 de basladim daha 835mb indirmis

• Hayrine edge icin indirdiğim gibi upload edecem

• quote:

Arkadaşlar;

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3517022&d=1445682825

Linkteki Samfirm tool'u bilgisayarınıza indirip açın. Manuel'i şaretleyip PDA and Phone: G920FXXS3COK5 yazın. CSC ise G920FOXA3COK5 yazın ve check update deyin. 5.1.1 XEF romunu bulacak. Bilgisayara indirip Odin üzerinden flashlayın. Telefon açıldıktan sonra doğrudan güncellemeyi görüp indirmeye başlayacak. Beklemenize gerek yok :) XEF TR modelleri ile aynı simkilitsiz operatörsüz model.

Herkese hayırlı olsuuun :D

ben direk 6.0.1 indiriyorum olmaz mı
    Bu mesaja eklenen görseller:

• beyler G925F EDGE ROMU cikti, indirmeye basladim, benim telefonda G925F EDGE ODIN le yuklesem bir sikinti cikmaz degilmi Fransa romu var suan cihazda knox sayaci felan artarmi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: efffsane

quote:

Arkadaşlar;

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3517022&d=1445682825

Linkteki Samfirm tool'u bilgisayarınıza indirip açın. Manuel'i şaretleyip PDA and Phone: G920FXXS3COK5 yazın. CSC ise G920FOXA3COK5 yazın ve check update deyin. 5.1.1 XEF romunu bulacak. Bilgisayara indirip Odin üzerinden flashlayın. Telefon açıldıktan sonra doğrudan güncellemeyi görüp indirmeye başlayacak. Beklemenize gerek yok :) XEF TR modelleri ile aynı simkilitsiz operatörsüz model.

Herkese hayırlı olsuuun :D

ben direk 6.0.1 indiriyorum olmaz mı
    Bu mesaja eklenen görseller:

Olur hocam olur da bootloader kilitlenmesi yahut Bloatware ihtimalinden dolayı XEF üzerinden OTA ile almak daha makul geldi bana. Çünkü indirdiğiniz ROM Vodafone için.

@Lungorthin hocam alta bir mesajınıza 920FQ için yani 920F için olan işlemleri sırasıyla tek mesajda paylaşabilir misin ?

Edit; şuanda bu şekilde iniyor. Alttaki ''Binary'' seçeneğini de işaretledim.

SamFirm'deki binary seçeneğini işaretleme durumunuza göre 2 farklı rom buluyor. Farkını ve hangisini indirmemiz gerektiğini bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 22 Şubat 2016; 14:59:19 >

• 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.