Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TÜRKİYE SÜRÜMÜNDEKİ GİBİ SAÇMA SAPAN ŞEYLER YOK KLASİK EXCEL WORD VS VS SIKINTI YOK YANİ 30 DK İNCELEMEDEYİM ;)
  • Yukleyenler bakabilir mi doze modu mevcut mu acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Fq ise csc kodu tr dir.Bence bekleyin.Csc kodunuz uk olursa sonradan degistirememe gibi sorunlar yasanabiliyor ve ota guncellemelerinde sıkıntı cikabiliyor.

Gelince TR romunu da kurarız bu şekilde sıkıntı yok :)

Linkler eklendi, kurulum anlatımı zaten vardı ben anca gece kurabileceğim romu.

Dosyayı indiriyorum dropbox a upload edip linki seninle paylaşırım daha hızlı indirmek için ikinci bir seçenek olarak konuya eklersin olmadı :)
  • S6 edge+ 'a ne zaman gelir acaba güncelleme ? İlk ona verileceğini sanıyordum ben sanki öyle birşey okumuştum ama.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Sammobile da FQ lar için rom bölümü yok diye biliyorum hocam en azından önceden öyleydi şu an bakmadım.FQ sadece TR'ye özel ve sammobile eklememişti.
  • beyler birleşik krallığa verilmiş vodafone 6.01 920f yazıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarac -- 22 Şubat 2016; 13:30:03 >
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    Evet tr icin bende gormedim ama csc kodunu degistirirsen btu olarak yukleme yapabilirsin.
    Tr romu bulunmuyor cesitli sitelerde 5.1.1 i parca halde gormustum

• Polonyayayada gelmedi otadan.

• bune ya kaç çeşit rom var anasını satayım arkadaş bunun bi standardı yokmu 1 tane yap heryerde kullanılsın yok oydu yok buydu uğraşıyoz nexus satsada alsak gerçi gm düşünücem samsungdanda soğudum
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    samfirm programıyla indiremedim g920f yazıyorum uk yada united kingdom yazıyorum çıkmıyor
    bununla ilgili yardımcı olabilirmisiniz?
  • Arkadaşlar;

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3517022&d=1445682825

Linkteki Samfirm tool'u bilgisayarınıza indirip açın. Manuel'i şaretleyip PDA and Phone: G920FXXS3COK5 yazın. CSC ise G920FOXA3COK5 yazın ve check update deyin. 5.1.1 XEF romunu bulacak. Bilgisayara indirip Odin üzerinden flashlayın. Telefon açıldıktan sonra doğrudan güncellemeyi görüp indirmeye başlayacak. Beklemenize gerek yok :) XEF TR modelleri ile aynı simkilitsiz operatörsüz model.

Herkese hayırlı olsuuun :D
  • Arkadasin biri Fransaya da verildi demis arastirdim yok oyle birsey Fransa ooeratirleri olsun ulke kodu olsun herhangi bir guncelleme yok benim telefonumda Fransa ayrica zaten kendim Fransa'dayim elli keren baktim pcden telefondan herhangi bir guncelleme yok.

• Beyler şimdide biz kabul etmeyip yuklemiyelim

• Lungorthin kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam :)
  • ilter88 kullanıcısına yanıt
    region kısmına vod yazın. gerisi auto da kalsın

benim iniyor ama arada duruyor indirme. ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Arkadasin biri Fransaya da verildi demis arastirdim yok oyle birsey Fransa ooeratirleri olsun ulke kodu olsun herhangi bir guncelleme yok benim telefonumda Fransa ayrica zaten kendim Fransa'dayim elli keren baktim pcden telefondan herhangi bir guncelleme yok.

CSC kodunuz XEF değilse güncellemeyi görmez hocam. Operatörsüz sim kilitsiz XEF modelleri güncelleme alıyor şu an sadece.
    Checking firmware for G920/UK/G920FXXS3COK5 /G920FOXA3COK5/G920FXXS3COK5
    Error: Could not send BinaryInform. Status code 200/400
    Request was invalid. Are you sure the input data is correct?

hatası veriyor g920 modele yazdım region a uk dedim ama????
    Ben dediginizi denemistim onceden.
    Csc kodu btu olarak yapmistim ve xef plan fransa romunu yuklemistim fakat guncelleme gelmmemisti.ama btu roma donunce gelmisti sanirsam csc farkli oldugu icin gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

samfirm programıyla indiremedim g920f yazıyorum uk yada united kingdom yazıyorum çıkmıyor

Samfirm ayarları bu şekilde yapın hocam. OTA'dan doğrudan güncelleme almak istiyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

Marshmallow konuma bakınız.

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.