Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.311
Cevap
39
Favori
79.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler multitasking problemi devam ediyor mu videolarda gordugum kadariyla problemi vardi. Birde on numara telefon herkes gule gule kullansin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

M8 z3 ardından edge plusa geçtim telefon canavar
    Hız olarak ne z3 ü ne m8 i aratıyor ama şöyle bi durum var ram boş gözükse bile multi tasking konusunda sıkıntı var neden bilmiyorum kendi kendine kapıyor örnek dün 1 gb ram boşta olmasına rağmen chrome u açınca baştan yükledi
    3. Günüm şarj daha yeni oturuyor 20 dk oyun 45 dk sosyal ağlar parlaklı %70 de şarj %83 oldu şuanki hali bile z3 ten iyi
    Asphaltta telefon boşta duruyormuş gibiydi en ufak ısınma yoktu nfs no limits de metal taraflarda ufak bi sıcaklık oldu ama rahatsız edici düzeyde değildi

Hocam merhaba. Bende s6 edge plus dusunuyorum. Ekran kullanimi nedir? Memnunmusunuzs sarjindan? Yani rahat rahat 1 gunu cikarsa yeter

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Memnunum hocam cihazdan
    Bugün 1 saat mortal kombat oynadım gün içinde 3g wifi hep açıktı parlaklık otoda %50 güç tasarrufu hep kapalı 5 saat gördüm bana göre gayet iyi günü çıkarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dbgstudios kullanıcısına yanıt
    Ilınıyosa normal ama rahatsız edicek şekilde ısınıyorsa bi tuhaflık vardır beni sadece şarjda ve oyun oynarken rahatsız etti şimdiye kadar 55 dereceye kadar çıkabiliyor işlemci termal konuda diğer amirallerden iyi ama emin olabilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Memnunum hocam cihazdan
    Bugün 1 saat mortal kombat oynadım gün içinde 3g wifi hep açıktı parlaklık otoda %50 güç tasarrufu hep kapalı 5 saat gördüm bana göre gayet iyi günü çıkarıyor

1 saat mortal kombat a ragmen 5 saat ekran suresi veriyorsa harika bir deger hocam. Bir de 3G acik diyorsunuz. Oyun zaten kendisi pili emiyor bir de arka planda da veri yiyor. Oyun oynanmasa 6 saati rahat gorur o zaman.

• Bende bu cihazdan aldım yaklaşık 10 gün önce. Görünüşü zaten piyasadaki açık ara en iyi telefon, bataryasından korkuyordum ama o da gayet başarılı.

Bende parmak izi duştan sonra çalışmıyor 30 35 dk civarı, şuan tek sorunum bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilzenci

Bende bu cihazdan aldım yaklaşık 10 gün önce. Görünüşü zaten piyasadaki açık ara en iyi telefon, bataryasından korkuyordum ama o da gayet başarılı.

Bende parmak izi duştan sonra çalışmıyor 30 35 dk civarı, şuan tek sorunum bu :D

Dusta sudan deriniz buzustugu icin calismiyor olabilir.

• Note 5 mi Edge Plus mı?

• z3 ümden çok daha iyi sonuçlar almaya başladım
    SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
    wifi açık parlaklık%60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtas34 -- 1 Eylül 2015; 17:23:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa000xxx

Note 5 mi Edge Plus mı?

bence edge +
    ben normal edge kullanıyorum bu arada. daha rahat bana göre. tabi zevk meselesi.
  • Şık bi cihaz istiyosanız nakit sıkıntınız yoksa ve kalem sizin için gereksizse edge+
    Ayrıca tek elde kullanımı daha kolay note 5 e göre

• arkadaşlar bugün s6 EDGE den s6 EDGE+(plus) a geçmiş bulunmaktayım ilk gözlemlerime göre büyüyen ekran harika olmuş ve cihaz inanılmaz hızla 4 gb ram ve ddr4 olmasıda bu hızı tetikliyor gerçekten harika bir cihaz şimdi kullanan arkadaşlara sormak istiyorum cihaz için ekran koruyucu jelatin kullanan varmı acaba varsa istanbulda nereden aldınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

arkadaşlar bugün s6 EDGE den s6 EDGE+(plus) a geçmiş bulunmaktayım ilk gözlemlerime göre büyüyen ekran harika olmuş ve cihaz inanılmaz hızla 4 gb ram ve ddr4 olmasıda bu hızı tetikliyor gerçekten harika bir cihaz şimdi kullanan arkadaşlara sormak istiyorum cihaz için ekran koruyucu jelatin kullanan varmı acaba varsa istanbulda nereden aldınız acaba

Aynen bende merak ediyorum bunu, nereden alabiliriz acaba?
  • Arkadaslar bende s6 edge den plus a gectim yaklasik bir ay oldu zaten kullandigim bildigim s6 edge zaten iyi bir telefondu,plus a gecmemdeki en buyuk sebep ekranin buyukluguydu,ki daha once note 4 kullanmis biri olarak buyuk ekran telefonlar icerisinde en iyi cihaz bence...yanliz tek sorunum evdeki wifi agina baglanmada sikinti yasiyorum,baglaniyor sonra kopuyor tekrar baglaniyor,ve bu belli araliklarla devam ediyor,is yerinde sorun yasamiyorum evdeki modemi kac kere actim kapadim,hatta dun telefonu resretledim ama gene sorun devam ediyor....ayni seyi yasayan varmi yardimci olacak varmi acaba ?
  • Sanırım daha kimse alamadı bu telefonu

• Note5 aldim ama aklim bunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka rengi gelmedi gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Note5 aldim ama aklim bunda

Z5 Premium da tanıtıldı. Özellikle S6 edge+ ve Z5 gri renkleri çok hoş duruyor. Aklım tam çorba oldu! Note 5'te çok güzel.İyi günlerde kullanın. Bu üçlü beni mahvetti!
  • İ6 nın ön kamera düşük ışıkta benim telefondan çok daha iyi çekti kafam karıştı hani f1.9
    Bide bu düşük ışıkta kamerada lag herkeste oluyor mu fps 10 15 gibi oluyor

• Merhaba arkadaslar telefon icin nerden kilif alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede5525 -- 7 Eylül 2015; 2:44:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.