Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.311
Cevap
39
Favori
79.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersoyesra

Grafikte eksiklik sadece bende mi var bir bakarmısınız

Çoklu seçimlerde sil gibi seçenek boş çıkıyor ama algılıyor

Hesap makinasında x÷+- cikmiyor
    SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Tema kaynaklı gibi geldi bana , orijinal samsung temasında deneyebilir misiniz?
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Aynen tema değişince duzeldi

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Ilginize teşekkür ederim

Temadan kaynaklanmış

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Benzer durumu gecen hafta yasadim ve sonucunda hayal kirikligina uğradım.

Malesef ki S6 Edge Plusda Volte kesinlikle YOK. Samsung s6 ve s6 edgeye koyup plusdan esirgemis.

Vermediğin Volteyi cebine sok ey Samsung.

• Dun 7.0 yukledim o kadar guncelleme yapmamisim ki 4 guncellemede anca gecebildim. Buradaki bir arkadas performans modu yok diyordu ancak guncelleyince var oldugunu gordum hemen 720 yaptim bakalim kullaniyorum umarim pisman etmez. Gecisleri felan begendim estetik duruyor hele galeri kaymak gibi olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 29 Nisan 2017; 12:27:28 >
  • Arkadaslar son güncellemeden sonra telefon kendi kendide sessize aliyor ve kalvye çok berbat hiç alakasız şeyler yaziyor... sizde durum nedir... uzun zamandır takip edemiyorum...

• S6edge + garantilisimi yoksa pasaport kayıtlı s7 edgemi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

S6edge + garantilisimi yoksa pasaport kayıtlı s7 edgemi acaba

aralarında çok bariz farklar yok 2 telefonun. Biraz kamera, biraz batarya iyileştirmesi var ama uçurum yok. Ben her zaman garantiliden yanayım hocam, bu telefonlar çok teknolojik, ekranda leke çıkar, anakartı vs yanar, risk almaya inan değmez.
  • Yabanci forumlarda biraz arastirdim, guncellemeden sonra batarya suresinden kimse memnun degil. Ayrica edge kisilerinin rengi vs de gittigi icin gorsellik olarak da memnun degiller. Guncellemediyseniz guncellemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

Yabanci forumlarda biraz arastirdim, guncellemeden sonra batarya suresinden kimse memnun degil. Ayrica edge kisilerinin rengi vs de gittigi icin gorsellik olarak da memnun degiller. Guncellemediyseniz guncellemeyin

+1
    batarya olayı net şekilde daha hızlı bitmeye başladı.
  • Android 7 ye gectikten sonra rootu revize edebilen varmi? Bayagi kotulesti şarji. Yardimci olabilecek varmi?

• SM-G928F hala güncelleme gelmedi arkadaşlar , neden acaba bir bilginiz var mı ?
  • Android 7.0 da internet uygulamasında gizli sekme özelliği kayboldu bunun bir çözümü var mı yoksa yazılımsal bir problem mi

• selamlar iyi forumlar. bi yardım istiycem sizden. şöyleki;
    telefonu aldığımdan beri format atmadım. 7.0 ı yükledikten sonra şarjı hızlı bitmeye başladı bu yüzden bi format falan atim diyorum.
    telefondaki bütün uygulamaları nasıl yedeklerim?
    veri kaybetmeyecek şekilde?
    medyayı normal pc ye yedekliyorum.
    Yardımlarınızı bekliyorum :)
  • merhaba arkadaşlar, paralel ithalat ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden(UAE) getirilmiş bir s6 edge+ satın almıştım. hızlı şarj sorunu yaşamaya başlaması ve android 7'nin çıkması sebebiyle telefonumu formatlayıp güncellemek istiyorum. bunu nasıl yapacağımı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalkd -- 8 Temmuz 2017; 19:20:31 >
  • Merhaba arkadaşlar bir süredir bu telefonu kullanıyorum. Yalnız bi sorun var telefonu bilgisayara bağladığımda bu usb aygıtı tanınmadı hatası veriyor. başka kablo denedim. başka bilgisayar kablo denedim, ama olmuyor ne yapsam hangi driveri kursam aynı hata. yardımcı olur musunuz ? bi ayarı falan var mı ?
  • merhaba ölü forum
  • Son 333 mb lık güncelleme ile touchwiz berbat olmuş. Ustten ne bosluk birakmislar oyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diophantus

Son 333 mb lık güncelleme ile touchwiz berbat olmuş. Ustten ne bosluk birakmislar oyle.

Bende son güncellemeyi yaptım telefonun ekranı daraldı resmen. Buna bir çözüm yokmu? Üstten 2 parmak boşluk var resmen bu nedir ya?
  • Valla tam indiriyordum sizi okuyunca vazgeçtim.. Samsung öyle bir hata yapar mı? Siz ayarlarınızı tekrar kontrol etseniz..

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.