Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.311
Cevap
38
Favori
79.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Model SM-G928C
    Model name Galaxy S6 edge+
    Country Turkey
    Version Android 7
    Changelist 10809520
    Build date Thu, 09 Mar 2017 14:18:25 +0000
    Security Patch Level 2017-03-01
    Product code TUR
    PDA G928CXXU3CQC7
    CSC G928COJV3CQC8

eklendi, Nougat hakkında bütün detaylara, ipuçlarına, faydalı ayarlara, güncel uygulamalara konudan ulaşabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/s6-edge-7-0-geldi-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-marshmallow--114503536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Mart 2017; 14:44:55 >
  • hayalci07 H kullanıcısına yanıt
    Cihaz bakımına gelip sağ üst köşeden anasayfaya kısayol oluşturabilirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The AkSARaY

Cihaz bakımına gelip sağ üst köşeden anasayfaya kısayol oluşturabilirsin..

widget'da var isterseniz :)
  • Geçen arkadaşlar da pil performansını paylaşsa. Maksat gruba faydalı olmak değil mi

• Arkadaşlar bende Samsung Galaxy s6 edge plus g928s var android 7 gelmedi neden acaba

• herşeyi kuralına uygun yaptım wipe'lar dahil ama her yeni sürümde akıcılığı arttığı gibi pil performansı düştü malesef 7.0 güncellemesi pil açısından sıkıntılı
  • Samsung SideSync ile Kablosuz Veri Aktarımı Resimli Anlatım

BİLGİSAYAR TELEFON KABLOSUZ VERİ AKTARIM YÖNTEMLERİ | RESİMLİ ANLATIM | %100 Sorunsuz | Güncel 2017

konusuna eklenmiştir, diğer yöntemlerde eklenecektir, bütün telefonlarda bu işi size en kolay gelen yöntem ile halledeceksiniz.

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• Güncellemeden sonra hesap makinesinde bazı tuşlar görünmüyor bende sizde durum nasıl

• başıma gelen tatsız olayı sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar,

Dün akşam Üsküdar'da bir telefoncudan Samsung S6 Edge Plus telefon aldım Her şey gayet güzel çalışıyordu bu sabah yazılım güncelledim ve 7.0 indirdim ve maalesef bundan sonra telefon çekmemeye başladı,mobil internet ve sms kati suretle çalışmıyordu telefon fabrika ayarları döndürsem de nafile telefon yalnızca kablosuz internet olduğu olduğu ortamda işe yarıyor Onun dışında sadece süs.

Biraz kurcalayinca gördüm ki başka bir telefonun imesini atmışlar Oysa telefonu bana satarlarken Türkiye cihaz olduğunu söylemişlerdi...

interneti biraz fazla kurcalaynca bin bir tane seçenek ortaya çıkıyor yok Odin yok firmware yok qsCV kodu yok imei kandırmaca ve bunlar gibi yüzlerce seçenek..

Hatta bir teknik servis özel bir cihaz olmadan bu telefonun düzenleyeceğini söylüyor maalesef..

- telefonu geri vermek dışında -Eğer geri vermez ya da değiştiremez sen bana ne tavsiye edersiniz.

• Hocam odinle bir onceki kullandiginiz romu yukleyin belki duzelir.

• S6 edge kullanıyorum ram boş alan 1 gb geçmiyor nasıl artırabilirim pacget kullanıyorum yine aynı

• pil kullanımı hakkında hala detaylı inceleme yok. çoğunluk memnun değil gibi, yüklemeyeceğim 7'yi
  • bestercan B kullanıcısına yanıt
    Valla bende pil performansı bariz iyileşti. En son dünkü ekran sürem 6 saat 46 dk, inanamadım
  • Grafikte eksiklik sadece bende mi var bir bakarmısınız

Çoklu seçimlerde sil gibi seçenek boş çıkıyor ama algılıyor

Hesap makinasında x÷+- cikmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersoyesra -- 7 Nisan 2017; 22:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The AkSARaY

S6 edge kullanıyorum ram boş alan 1 gb geçmiyor nasıl artırabilirim pacget kullanıyorum yine aynı

Program kullanmayin hocam ram 2 gb bos olsada birsey olmayacak sorun yoksa rame bakma olayin hayatinizdan cikarin cok kafa yordum bu olaya cidden gereksiz oldugunu farkettim helede yeni telefonlarda 2015 ve uzeri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim

• Arkadaslar s6 edge plusta android 7 ile vilte destegi gelmedimi? Hanimin teli guncelledim vodafone hat benim note 5 e takinca volte yaziyor ama hattini kendi teline takinca birsey gelmiyor. Birde ayarlarda ayarida gelmemis. Bir bakabilirmisiniz sizde ayarlara geldimi diye. Fabrika ayarlarina dondermekte istemiyorum cok ugrasmam lazim bir suru resim muzik yedeklenecek .

• quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

Grafikte eksiklik sadece bende mi var bir bakarmısınız

Çoklu seçimlerde sil gibi seçenek boş çıkıyor ama algılıyor

Hesap makinasında x÷+- cikmiyor

Hocam ben hanimin tele baktim onda normal gozukuyor. Bendede note 5 var bendekide normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Arkadaslar s6 edge plusta android 7 ile vilte destegi gelmedimi? Hanimin teli guncelledim vodafone hat benim note 5 e takinca volte yaziyor ama hattini kendi teline takinca birsey gelmiyor. Birde ayarlarda ayarida gelmemis. Bir bakabilirmisiniz sizde ayarlara geldimi diye. Fabrika ayarlarina dondermekte istemiyorum cok ugrasmam lazim bir suru resim muzik yedeklenecek .

Cihazdaki yazılım Türkiye yazılımı değilse VoLTE çalışmaz, ayarı bile çıkmaz.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Cihazdaki yazılım türkiye cihazda tr cihazı csc koduda tur ama atodan direk güncelleme ile kurdum hiçbir şey sıfırlamadan. Sizde cihaz varmı. Var ise siz nasıl kurdunuz atodanmı yoksa odin ilemi şu an volte sizde aktifmi ?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.