Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özelden adres atın göndereyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Aslında mektup zarfında gönderilse nasıl olur ptt ile. Kargo masrafı olmaz.
    Bana da lazım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 31 Mart 2018; 17:39:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bu daha mantıklı küçücük bişe zaten öylede olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Cihaz ilk kurulu geldiği halde kaç GB boş hafıza barındırıyor? 16GB'lık versiyonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5139D055D -- 4 Nisan 2018; 0:34:31 >
  • Merhaba arkadaşlar, Samsung S5 Şarj soketinde bir sorun oluştu, kablo oynayınca şarj etmiyor. Soketin değişmesi mi gerekir acaba?
    İstanbulda soket değişimi için önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkürler.
  • Tüm uygulamaları harici karta sorunsuz olarka kurup kullanmamızı sağlayan bir yöntem var mı? 16 GB yetmiyor.
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Aylardır sile sile cihazda doğru dürüst program kalmadı. Google maaşallah her uygulamasını 100 lerce mb ler boyutuna çıkarıyor her güncellemede. Sadece telefon görüşmesi yapar durumdayım şu an. Stok haliyle artık miadı doluyor gibi cihazın. Custom rom atayım diyorum ama hafıza sıkıntısı için ama hiçbir custom rom da stabilite açısından stok romun yerini alamaz. Bir süre daha idare edeceğim, olmadığı noktada da ikinci el temiz bi S7 düşünüyorum. NFC si düzgün çalışan kamerası güzel en stabil cihaz cihaz S7 diye görüyorum çünkü.
  • s7 yi ben de düşünüyorum.

guzel cihaz ancak bu telefon gittigi yere kadar gitsin bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar evde 2-3 yıllık g900f paralel ithalat s5'imiz var, hafızası dolu oluyor genelde, cihaz çok yavaşladı nasıl adam ederiz, memory kart alıp rahatlatsam işe yarar mı? ondan sonra da sıfır batarya alacağım
    yoksa hiç uğraşmadan yeni telefon mu bakmalı? telefon sadece internet-sosyal medya için kullanılıyor
  • ben de yaklasik 3 yildir kullaniyorum, hatta biraz gecmis de olabilir. fakat dostlar telefon cok kasmaya basladi. yani otomatik guncellemeyi kapadim, tel hafizasini oldukca bosaltiyorum ama ne yaparsam yapayim yine maksimum 2 gb bosluk kaliyor o da sanirim yermiyor ki telefon hala agir.

he yine de canı cikmadi fakat can sıkıyor. var mi yeni tel bakan, nelere bakiyorsunuz ?

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Lineageos 14.1 kur telefon lokum gibi oluyor ve acayip hızlı bir hal alıyor. iPhone 8 plustan geçtim s5'e inanın ki bu romla hız konusunda kapışırlar.

• tens T kullanıcısına yanıt
    Galaxy S900F için hangisini indirmek lazım?

bu romun hatalari neler, onlardan bahseder misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Galaxy S900F için hangisini indirmek lazım?

bu romun hatalari neler, onlardan bahseder misin?
    900F için şuradan en üsttekini indirin hocam:

https://download.lineageos.org/klte

Google uygulamalarını buradan indirip üstüne flash'layın(14.1 sürümüne uyumlu olan Android 7.1 olacak):

https://opengapps.org

Günlük kullanımda hayatımı etkileyecek hiçbir hatayla karşılaşmadım hocam. Stock romdan geçince sanki zincirleri kırmış gibi hissediyorsunuz :)

• tens T kullanıcısına yanıt
    google uygulamalari derken???

bu romda google market yok mu? onu mu ayrica indiricem?

benim tel rootlu, titanium backup kurulu, programlarin yedegini alip rom atip root yapicam, programlari yedekten geri kurucam.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Hiçbir cyanogenmod ya da lineageos romunda Google uygulamaları dahili gelmez. Sen istediğin paketi seçer kurarsın.

• Arkadaşlar satılık bi s5 var almayı düşünüyorum. Cihazın ekranın alt tarafında az biyer bazen dokunmuyormuş. Bu sıkıntı sonradan büyür mü? Hiç bulaşmasam mı? Ama bayağı hesaplı veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Güncelleme geldi telefona. Şaşırdım kaldım. Henüz yükleme şansım olmadı. Almanya çıkışlı telefon.

bende şaşırdım benimde alaman çıkışlı

Alıntıları Göster
    s5den memnunmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaşlar elimde bu kapaktan mevcut çinden 6 tanesini 2 liraya almıştım satıcı fazladan göndermiş elimde 10 adet fazladan var ihtiyacı olan varsa nette satıyorlar 15 20 tl ye.Bende beleş bedavadan vereyim.Her ihtiyacı olana 1 adet tabiki.İstanbul / Kartaldayım ihtiyacı olupta gelip elden alabilirim diyen varsa vereyim.

çinden aldığınız link var mı?

• Amoled yanığı yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.