Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
110
Favori
573.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EREN.KAYGUSUZ

quote:

Orijinalden alıntı: system_25

quote:

Arkadaşlar stock romda navigasyon kullanan varmı hiç konum hep ilk oldugum yerde kaliyor benle beraber ilerlemiyor

onerdiginiz kullandiginiz navigasyon uygulamasi veya cozum soluyebilcek ?

Here, yandex navi ve sygic navigasyon konusunda iyidir. Sygic ve here çevrimdışı da kullanılabiliyor. Yandex naviyi bilmiyorum.

peki sizdede haritada yanlis yerlerde buluyormu sizi veya siz haraket ettiginizde ilk buldugu konumda kaliyor

Navigasyon alicinizda bi sıkıntı olabilir bende böyle bi problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EREN.KAYGUSUZ E kullanıcısına yanıt
    bende bir sikinti yok. gps iniz bozulmus olabilir

• quote:

Arkadaşlar stock romda navigasyon kullanan varmı hiç konum hep ilk oldugum yerde kaliyor benle beraber ilerlemiyor

onerdiginiz kullandiginiz navigasyon uygulamasi veya cozum soluyebilcek ?

Ben orjinal rom ile kullanıyorum. Bir sorun olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Bence sürekli custom rom atmaktansa stock rom üzerinde uygulama kaldırmak daha iyidir.

Bende en fazla uygulamaları devre dışı bıraktırıyor. Kaldırmak için ne yapabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Bence sürekli custom rom atmaktansa stock rom üzerinde uygulama kaldırmak daha iyidir.

Bende sadece uygulamaları devre dışı bıraktırıyor. Tamamen kaldırmak için ne yapabiliriz?

• JAX kullanıcısına yanıt
    tamamen silmek icin root atip titanium backup programini kurmalisin. o programla tamamen silebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

tamamen silmek icin root atip titanium backup programini kurmalisin. o programla tamamen silebilirsin

En kolay nasıl root atabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: JAX

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

En kolay nasıl root atabiliriz?

root riskli bir islemdir.

söyle yap boyle yap deyip sebep olmak istemem.

google da s5 root yazarak bolca kaynak bulabilirsin.

• Dostlar programları hafıza kartına nasıl yüklüyoruz? Root atıp hangi programı kullanmalıyız? Programları hafıza kartına aktarmaktan bahsetmiyorum, dahili hafıza gibi direk karta program yüklemek için ne yapmamız gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Dostlar programları hafıza kartına nasıl yüklüyoruz? Root atıp hangi programı kullanmalıyız? Programları hafıza kartına aktarmaktan bahsetmiyorum, dahili hafıza gibi direk karta program yüklemek için ne yapmamız gerekiyor?

bu konuda bilgim yok.

• Samsung Galaxy S5 Batarya Şarj Kiti + Orijinal Batarya + 2 Adet Spigen Kılıf satılıktır.

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★
  • Stabilite arayışı yüzünden stock romları denerken şundan memnunum

version number PDA G900FQJVU1BOC2 and CSC G900FQTUR1BOC2. The operating system of this firmware is Android 5.0, with build date Thu, 19 Mar 2015

Stabil çalışıyor.

• Chainfire sitesinden root dosyalarını indirip basit bir şekilde root yapabilirsiniz. Cihazınız g900fq ise g900f root dosyalarını indirin

https://download.chainfire.eu/397/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.zip

• Cm 14 den önce çıkan cm 13'ün son sürümünü yükledim telefona. Acayip hızlı bir telefona dönüştü cihaz. Abartısız iPhone ile yarışacak hızda şu an. Herkese tavsiye ederim.

• tens T kullanıcısına yanıt
    Bende rootlamayı düşünüyorum ama internet bankacılığı yoğun kullanıyorum o yüzden güvenemiyorum...

• Güncelleme geldi telefona. Şaşırdım kaldım. Henüz yükleme şansım olmadı. Almanya çıkışlı telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Güncelleme geldi telefona. Şaşırdım kaldım. Henüz yükleme şansım olmadı. Almanya çıkışlı telefon.

bende şaşırdım benimde alaman çıkışlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurnk

Samsung Galaxy S5 Batarya Şarj Kiti + Orijinal Batarya + 2 Adet Spigen Kılıf satılıktır.

Fiyat ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaşlar elimde bu kapaktan mevcut çinden 6 tanesini 2 liraya almıştım satıcı fazladan göndermiş elimde 10 adet fazladan var ihtiyacı olan varsa nette satıyorlar 15 20 tl ye.Bende beleş bedavadan vereyim.Her ihtiyacı olana 1 adet tabiki.İstanbul / Kartaldayım ihtiyacı olupta gelip elden alabilirim diyen varsa vereyim.

Alici odemeli kargoya verebilirmisin?

• Beyler bu samsung kies vardı onu kaldırdılar şimdi hangi program geldi cihazı normal güncelliyorum hata veriyor pc den denicem bir ara root denedim ondan oldu şuan cihazda root yok.Samsung pc programı nedir?

• 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.