Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: meftunyekta Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son güncelleme sonrası Benim telefon daha da ısınmaya başladı internete Girdikten bir süre sonra isiniyor Eskiden Isinmazdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukozer4444

Neden ekran kilidini kaldıramıyorum?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Guvenlik ayarlari diger guvenlik ayarlari kimlik bilgilerini sil tikla

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Cevap verebilecek yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: caferson

son güncelleme sonrası Benim telefon daha da ısınmaya başladı internete Girdikten bir süre sonra isiniyor Eskiden Isinmazdi

Benimde başıma geldi. Sıcaktan elimden kayıyor cihaz. Özellikler yan kısımlar yağlı gibi oluyor. Sizde de aynı mı? Odin ile önceki sürüme döndüm hala değişmedi. Cidden telefondan soğumuş durumdayım.
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden güncelleme sorun bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

İşte bu yüzden güncelleme sorun bence.

Kesinlikle. Amacım sorun olmadığı zamana kadar güncellemesiz kullanmaktı. Sorun olduğunda bu da nazar boncuğu deseymişim keşke. Bilemedik böyle olacağını :)
    Marshmallow bombardıman gibi geliyor hazır olun hocam;) beyaz bildirim çubuğu S6 arayüzü ve kitkat a göre bile çok hızlı ve şarjı iyi giden bir S5 geliyor! !!!

Ne zaman gelecek tam tarihi belli mi?

• Ceteris Paribus kullanıcısına yanıt
    Mayısta,fakat gününe dair bilgim yok.

• Arkadaşlar 6.0.1 güncelemesi kore de yayımlandı hayırlı uğurlu olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turan2121 kullanıcısına yanıt
    Video var mı peki? Kore sürümden?

• İşin ilginç tarafı doğum günümde yayinlamaları

şimdilik yok ama akşama kadar ilaki atarlar
    ben de güncelledim hiç bir sorun yok hala aynı şekilde kullanıyorum hatta son zamanlarda donma yapabiliyordu telefon o bile kesildi yaptığımdan beri
  • Kore sürümünden resim bekliyoruz.

ARKADASLAR TOUCHWİZ DEĞİŞİR MI

• Lokontacı kullanıcısına yanıt
    S6,s7 ile aynı olacak diye biliyorum (saat widget i haric) erken yollamalari şaşırttı doğrusu(aslinda baya bekledik) Güya Mayıs diyorlardı,nisan ayında diyorlardı bugün geldi. Umarım kasmalari gitmiş,ekran süresi artmış ve yeni Tw ile antutu dan 55.000 alacak kıvama gelmiştir. Biraz hayal gibi ama %45 ihtimal veriyorum.

• quote:

S6,s7 ile aynı olacak diye biliyorum (saat widget i haric) erken yollamalari şaşırttı doğrusu(aslinda baya bekledik) Güya Mayıs diyorlardı,nisan ayında diyorlardı bugün geldi. Umarım kasmalari gitmiş,ekran süresi artmış ve yeni Tw ile antutu dan 55.000 alacak kıvama gelmiştir. Biraz hayal gibi ama %45 ihtimal veriyorum.

Hocam siz bi ara yeni touchwiz falan gelmeyebilir diyordunuz :) s7 edgenin o müthiş arayüzü gelecek demekki. ALLAH BE

• Lokontacı kullanıcısına yanıt
    Youtube da beta kullanan Azeri bir kullanıcı var onda S7 beyaz uygulama butonu S6 rehber ve telefon uygulaması galeri S6 fakat ayarlar menüsü s5ti. Kendisi ile konuştum; bana bilidrim çubuğunun beyaz olduğunu ,(güncellemeler ile beta içinde ara sıra geliyormuş.Videodan sonra güncelleme gelmiş.)şarjı ve hızı önceki haline göre bayağı bir iyi hal aldığını söyledi.

• Arkadaşlar telefonumu alalı 2 ay oldu. Sizde şu sorun var mı

Telefonda biri ile konuşurken telefonu hoparlör e aldığım zaman karşı tarafa sesim net gitmiyor. Yani beni anlamıyorlar. Ama hoparlör den çıkardığım zaman sesin iyi geliyor diyorlar. Bu sorun neyden olabilir. Yazilmsal olabilirmi

• quote:

Marshmallow bombardıman gibi geliyor hazır olun hocam;) beyaz bildirim çubuğu S6 arayüzü ve kitkat a göre bile çok hızlı ve şarjı iyi giden bir S5 geliyor! !!!

Hadi inşallah :) Yazılım işini kotarırlarsa gerçekten çok güzel cihaz S5. Bu arada mutlu yıllar, inşallah o kadar beklemenize ve doğum gününüze denk getirmelerine değer bu güncelleme :)

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

ben de güncelledim hiç bir sorun yok hala aynı şekilde kullanıyorum hatta son zamanlarda donma yapabiliyordu telefon o bile kesildi yaptığımdan beri

Doğrudur tabii ki genel konuşmak zor bu konuda çünkü sonuçlar değişebiliyor. Ben ilk Lollipop ile geldiğinden beri kullanıyordum ve hiç güncellememiştim, birden tüm güncelleştirmeleri yapınca cihaz şaşmış olabilir :) Aynısını Windows güncellerken de yaşamıştım. Önceki stok romlara dönüyorum ama düzelmiyor. En son çare root yaparım galiba.

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.