Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devre disi birakiyorum ama bir sekilde tekrar aktif oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok net bir soru soruyorum : LG G3 mü, S5 mi ?
    Tarafsız yorum yaparsanız sevinirim. Konuyu kirletmek gibi olmasın da her ikisinin de artısı eksisi nedir? Kim kime neden ustundur kısaca özetlerseniz birini alacağım bugün?

• carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Kiyas.la burdan bak karari kendin ver derim ama ben s5 derim.

Olay birazda senin kullanma amacına istediğin özelliklere ve hoşuna gidip gitmemesine bakar mesela ben su gecirmesini istemem dersen zaten direk s5 al onun haricinde aşırı farklılıkları yok lg biraz kullanımda degisiklik yapmış diyorlar gidip incele bak hoşuna gidiyor mu zaten aynı işlemci aynı ram var lg de ekstra 32 gb sinde 3 gb ram var artık hangisi işine gelirse

• quote:

Orijinalden alıntı: Ranesss

Olay birazda senin kullanma amacına istediğin özelliklere ve hoşuna gidip gitmemesine bakar mesela ben su gecirmesini istemem dersen zaten direk s5 al onun haricinde aşırı farklılıkları yok lg biraz kullanımda degisiklik yapmış diyorlar gidip incele bak hoşuna gidiyor mu zaten aynı işlemci aynı ram var lg de ekstra 32 gb sinde 3 gb ram var artık hangisi işine gelirse

Hocam teşekkür ederim cevaplarınız için. Su geçirmemesi güzel bir özellik tabii. Malzeme kalitesi olarqk karşılaştırınca kim önde? Ben genelde internete girerim oyun çok fazla aramam. Oynasam da candy crush tarzı oyunlar oynarım. Bana dayanıklı sorunsuz bir cihaz lazım. Bir de şarjı iyi gitmeli. En azından yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarmalı. Sanırım bu konuda s5 daha önde?

• Bir de elektronik şansım hiç yok. Tüm kronik sorunlu cihazların sorunlusu illa bana denk gelir. Dün xperia m2 aldım cihaz sim okumadı :D iade ettim. Ben de böyle yüksek modellere yöneldim. Kronik sorun konusunda s5 de böyle bir sıkıntı yok sanırım. Lg de kapanma problemi yaşanıyormuş mutlaka bana denk gelir:D

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

quote:

Orijinalden alıntı: Ranesss

Hocam teşekkür ederim cevaplarınız için. Su geçirmemesi güzel bir özellik tabii. Malzeme kalitesi olarqk karşılaştırınca kim önde? Ben genelde internete girerim oyun çok fazla aramam. Oynasam da candy crush tarzı oyunlar oynarım. Bana dayanıklı sorunsuz bir cihaz lazım. Bir de şarjı iyi gitmeli. En azından yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarmalı. Sanırım bu konuda s5 daha önde?

S5 sarj konusunda en iyi telefonlardan biridir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar agir cekim modu varmiydi varsa nasil kullaniyoruz ?

• Herkese iyi günler. 3 hafta önce s3 ten s5 e geçtim s3ü bayağı kurcalıyordum rom olayları falan. S5 aldığımdan beri yoğun olduğum için araştıramadım. G900F alacaktım developer desteği çok olduğu için ama Amerikada bulunduğum yerde sadece G900H bulabildim. Tavsiyelerinizi görüşlerinizi alabilir miyim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Arkadaşlar çok net bir soru soruyorum : LG G3 mü, S5 mi ?
    Tarafsız yorum yaparsanız sevinirim. Konuyu kirletmek gibi olmasın da her ikisinin de artısı eksisi nedir? Kim kime neden ustundur kısaca özetlerseniz birini alacağım bugün?

G3 kullanmadım ama sorun yaşayanlar çokça takip edebildiğim kadarıyla. S5 sorunsuzluk anlamında sanırım en iyi cihazlardan biri. Htc m8'de tavsiye ederim mesela. Fotoğraf kalitesi çok önemli değil dersen m8 şarj ve malzeme kalitesi anlamında daha da iyi. Ben onu da kullandım ve o da çok iyidir. Ele de daha iyi geliyor. Ben gear saat aldığım için s5 yada note 3 ile takas düşünüyordum ve s5 denk geldiği için buna geçtim ve memnunum. su geçirmemesi güzel, geçen gün balığa gittim mesela ve ellerim ıslakken çekim yapabildim mesela.

• Bende s5 siparişimi verdim , hala araştırıyorum hep g3 ve z2 yi onermisler s5 kasasına plastik diye kotulemisler ama gittim baktım s5 in kasası daha güzel taşıma açısından biraz daha küçük , g3 un arkası eğri z2 de dar ve uzun duruyor , ekranlarına baktım en net ve parlak s5 geldi gözüme
    Hala değiştirme fırsatım var telefon gelmedi , git g3 al diyen varmı?

• Valla biri de aklıma note 3 soktu öyle kaldım ben. Note 3 de çok büyük geliyor gözüme. Hatlar çok keskin olunca sevmedim sanırkm. Kararsız kaldım bir şey alamadım. Bakalım biraz daha araştırıp öyle alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: adindar16

Arkadaslar agir cekim modu varmiydi varsa nasil kullaniyoruz ?

Kamera nin icinde ki ayarlardan kayit moduna basarak yavas hareketi secerek yapabilirsiniz ama ağir cekimde ses yok

• Şu s5 e nasıl root atıcaz arkadaslar bi baksaniz. Eski telime recovery moddan atiyordum bu biraz farkli galiba. Towelroot denedim desteklemiyoruz bu telefonu dedi falan filan yardim

• quote:

Orijinalden alıntı: ReisimÇetin

Şu s5 e nasıl root atıcaz arkadaslar bi baksaniz. Eski telime recovery moddan atiyordum bu biraz farkli galiba. Towelroot denedim desteklemiyoruz bu telefonu dedi falan filan yardim

Bildiğim kadarıyla yeni yazılımda towelroot çalışmıyor. Diğeri ile root yaparsan sayaç artıyor garantide sıkıntı olabilir garanti problem değil dersen xda da dosyası var odin ile yazılım yükler gibi rootlıyabilirsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReisimÇetin

Şu s5 e nasıl root atıcaz arkadaslar bi baksaniz. Eski telime recovery moddan atiyordum bu biraz farkli galiba. Towelroot denedim desteklemiyoruz bu telefonu dedi falan filan yardim

Aynen ya söyle bir root ve rom rehberi kurulması lazım anlayan arkadaşlardan yardim bekliyoruz

• Arkadaşlar
    Telefonu yurt dışı olanlar yada sayacın artmasını önemsemeyenler.
    https://mega.co.nz/#!ukgF1ChD!xrrn0ncHq5FFXVC5P7AHqf8y4IZyhYZN4IxHAqJlgoc
    Bu dosyayı indirip zipten çıkarıp download modda odin ile yüklerseniz telefonunuz rootlanır.5 saniyelik ve çok basit bir işlem ama eskisi gibi sayacı sıfırlıyamıyoruz onun için garantiniz kalkabilir.Ben önemsemedim ve hem rootladım hemde CWM yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar
    Telefonu yurt dışı olanlar yada sayacın artmasını önemsemeyenler.
    https://mega.co.nz/#!ukgF1ChD!xrrn0ncHq5FFXVC5P7AHqf8y4IZyhYZN4IxHAqJlgoc
    Bu dosyayı indirip zipten çıkarıp download modda odin ile yüklerseniz telefonunuz rootlanır.5 saniyelik ve çok basit bir işlem ama eskisi gibi sayacı sıfırlıyamıyoruz onun için garantiniz kalkabilir.Ben önemsemedim ve hem rootladım hemde CWM yükledim.

S5 için cyanogenmod mevcut mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sanpagos

quote:

Orijinalden alıntı: AgentAlaikit

S5 te Scrapbook uygulamasını nasıl kullanıyoruz bile var mı?

Bir de telefonumu İstanbul Bilişim den aldım. Telefon hoparlörünü kullandığında ara sıra cızırtı yapıyor. Sizde de böyle bir durum söz konusu mu acaba? Tuhaftır telefonumu aldığım sırada başka bir adam da aynı sorunun LG G2 sinden geldiğini şikayet ediyordu reyonda.

Nasil kullanildigini cozebildiniz mi? Ben cozemedim.

Bende de tık yok.
    İkisinide malzeme kalitesi aynı supheniz olmasin sadece verdikleri his farklı kimisi G3 un verdiği hissi sever kimisi s5 i bence ikiside güzel hele eski plasiklere göre çok çok güzel oda biraz kendi tercihin şarj konusunda da bir sitede ikisininde aynı olduğunu gördüm hatta sıralama yapmışlar 1. G3 10 dakika farkla 2. S5 3. Z2 görünüyordu neye göre yapmışlar bilmiyorum ama aralarında 10 dakika vardı iki telefonda sizi şarj konusunda Üzmez ama ultra güç tasarruf olayı s5 i biraz daha one geçirebilir diyebilirim G3 de bunun benzeri birsey yoksa

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.