Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışı cihazlarda bütün dil desteği mevcuttur kutu içeriği aynı. Yurtdışı Xperia Z2de dock veriyor. Herşey aynı sadece pasaportun varsa telefonu kayıt ettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zaman once s4 ten ayrilip Note 3 ve sonrasinda S5 e gecmistim. Dun s5 in ustune 1000tl alarak tekrar s4 e dondum. S4 e 4.4.2 almanya black edition surumunu yukleyip antutu ile test ettikten sonra cok mantikli bir is yaptigimi anladim.. s5 kotu demiyorum her konuda s4 ten ustun ama Screenshot lara bakin arada 1000 tl fark varmi kendiniz karar verin..
    EDIT:Bu arada s4 e donus sebebim guncelleme gelmesine ve ilk s5 e gelecek denmesine ragmen s4 e gelen knox 2.0 in hala s5 e gelememesidir.belki turkiye cihazlari icin durum bu ayrintisini ogrenemedim.Ayrica s5 kullandigim surede forumda mobil surumde resimler gorunmuyordu forumda sorun var saniyordum ama su an hersey normal..
     ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdontKnoWw -- 5 Temmuz 2014; 7:12:53 >

• Arkadaşlar merhaba s5 cihazimizin ekrani kirildi.Tahmini degisim ucreti kaca patlar bize?

Servis cok ister heralde sizin saglam onerebileceginiz uygun fiyata yapcak bir yer var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar
    1-2 sene evvel operatör değiştirerek avea ya geçmiştim ama ilk ay tekrar vazgeçmiştim.1 gb internetimin 50 mb ını kullanamamıştım yani bağlanmada çok bekliyordum.
    Şindi vodafonedeyim ve 49 lira veriyorum ama yeni geçenlere verdikleri avantajlı fiatı bize uygulamadıkları için bende kızıp operatör değiştirmeyi düşünüyorum.
    aveada cazip tarifeler var ama internet ve şebekede problemler devam ediyormu yoksa düzeldimi.Kullanan arkadaşların fikirlerine göre karar vereceğim.

Hicbir sorun yok cok hizli samsun merkezdeyim ayrica pro 600 tarifesindeki 4gb internet cift tasiyicili tavsiye ederim s5 le muthis hizli oldu

• Arkadaşlar biraz sıradışı bir soru olacak ama cihaza Exchange Activesync kurduğumuzda, parmak izi okuyucu ile ekran kilidini açabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar
    1-2 sene evvel operatör değiştirerek avea ya geçmiştim ama ilk ay tekrar vazgeçmiştim.1 gb internetimin 50 mb ını kullanamamıştım yani bağlanmada çok bekliyordum.
    Şindi vodafonedeyim ve 49 lira veriyorum ama yeni geçenlere verdikleri avantajlı fiatı bize uygulamadıkları için bende kızıp operatör değiştirmeyi düşünüyorum.
    aveada cazip tarifeler var ama internet ve şebekede problemler devam ediyormu yoksa düzeldimi.Kullanan arkadaşların fikirlerine göre karar vereceğim.

Hicbir sorun yok cok hizli samsun merkezdeyim ayrica pro 600 tarifesindeki 4gb internet cift tasiyicili tavsiye ederim s5 le muthis hizli oldu

Sağolasın,gerçi ben atakumdayım ve bulunduğum yerde sinyal sanki zayıf gibi ama olmazsa bir ay kontratsız kullanıp denerim olmazsa başka operatöre geçerim.

• Arkadaşlar imza neden işe yaramıyor.
    çözümü varmı
    teşekkürler
  • Antutu test sonucum 36311

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★
  • Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugün almanyadan Galaxy S5 getirttim simi taktım açıldı ancak geçersiz sim kartı uyarısı veriyor , sanırım bu bölgesel sim kilidi dedikleri olayy , bunu aşmanın bi yöntemi varmıdır ? Root yapsak oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaydee

Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugün almanyadan Galaxy S5 getirttim simi taktım açıldı ancak geçersiz sim kartı uyarısı veriyor , sanırım bu bölgesel sim kilidi dedikleri olayy , bunu aşmanın bi yöntemi varmıdır ? Root yapsak oluyormu ?

bildiğim kadarıyla almanyadan bide geçici hat alman lazımdı onunla 5 dakika görüşünce kilit kalkıyor telefon free oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 5 Temmuz 2014; 17:05:21 >
  • Arkadaşlar bende Gear fit almk istiyorum telefonum hafaya gelecek ne yapmali nereye basvurmaliym ? Sizce gecmi kaldim ??

• Johhan J kullanıcısına yanıt
    Geç kaldın. Babalar gününe özel bir kampanyaydı

• Arkadaşlar telefon çok iyi ama bi sorum olucak ön kamerası cidden çok kötü çekiyor benim kameramdamı sorun yoksa bi ayarımı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omereyiz12 kullanıcısına yanıt
    Ön kamerası benim içinde hayal kırıklığı malesef. Eski Galaxy S2 telefonum daha iyi çekiyor sanki :)

• Arkadaşlar telefonu Türkiye garantili olarak en ucuz nasıl alabiliriz acaba?
  • mebrar kullanıcısına yanıt
    Bozdurma cihaz bulursan fiyat uygun olur ebrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Bozdurma cihaz bulursan fiyat uygun olur ebrar

Tamamdır abi biraz araştırayım bulurum inşallah.
  • mebrar kullanıcısına yanıt
    Telefoncularda kesin vardır...

1600-1700 civarı da bir fiyatı var..

fazla da verme..
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Pekâlâ abi, pazartesi bi' Sıhhıye'ye uğramak lazım o zaman.
  • Antutu
     ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.