Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atarlı imam

Antutu puanı 34789 çıktı
    Parmak izi tarayıcı gayet hızlı çalışıyo tek sorun azıcık hızlı yapınca okumuyo

Antutu bende 31384 çıktı, nedeni ne olabilir.
  • arkadaşlar gear 2 alacağımdan dolayı

GEAR FIT siyah kutusu açılmamıs olarak piyasa fıyatından daha aşağıya satıyorum. ılgılenen arkadaşlar mesaj atabilir
  • sayrin S kullanıcısına yanıt
    Güç tasarrufunda olabilir cihaz veya ısınmış. 35.000 civarı bir puan almış olması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADASLAR HERKESE SELAMLAR ONCELIKLE,
    EGER BU SORUNUMU HALLEDEMEZSEN NERDEYSE KIZ ARKADASIMLA AYRILICAZ :))
    EVDE WI-FI DAN INTERNETE BAGLANDIGIMDA UYGULAMALARA OTOMATIK BAGLANIYOR VE BILDIRIMLER UYGULAMAYA GIRMEDEN ANINDA GELIYOR FAKAT DISARI CIKTIGIMDA HATTIMIN INTERNETINI KULLANIRKEN BILDIRIMLER ANCAK UYGULAMAYA GIRERSEM GELIYOR VE BU YUZDEN WHATS APPA GIRDIGIMDE UYGULAMAYA BAGLANIYOR VE GORUYORUM ORNEGIN MESAJIN GELDIGINI,SORUNU NASIL HALLEDEBILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre347

ARKADASLAR HERKESE SELAMLAR ONCELIKLE,
    EVDE WI-FI DAN INTERNETE BAGLANDIGIMDA UYGULAMALARA OTOMATIK BAGLANIYOR VE BILDIRIMLER UYGULAMAYA GIRMEDEN ANINDA GELIYOR FAKAT DISARI CIKTIGIMDA HATTIMIN INTERNETINI KULLANIRKEN BILDIRIMLER ANCAK UYGULAMAYA GIRERSEM GELIYOR VE BU YUZDEN WHATS APPA GIRDIGIMDE UYGULAMAYA BAGLANIYOR VE GORUYORUM ORNEGIN MESAJIN GELDIGINI,SORUNU NASIL HALLEDEBILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.

Kız arkadaşınla oturup açıkça konuşabilirsin bu sorunu. Ona durumu açık açık anlat. Anlayacaktır seni, eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrs303

quote:

Orijinalden alıntı: emre347

ARKADASLAR HERKESE SELAMLAR ONCELIKLE,

Kız arkadaşınla oturup açıkça konuşabilirsin bu sorunu. Ona durumu açık açık anlat. Anlayacaktır seni, eminim.

cok aciklayici olmus tesekkur ederim yardim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: sayrin

quote:

Orijinalden alıntı: atarlı imam

Antutu puanı 34789 çıktı
    Parmak izi tarayıcı gayet hızlı çalışıyo tek sorun azıcık hızlı yapınca okumuyo

Antutu bende 31384 çıktı, nedeni ne olabilir.

Güç tasarrufunu açıp test yapmış olabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

M7 kullanmıştım arayüz akıcı ama bunun sebebi inanılmaz boş olması. Iphone gibi sağ sol hareketi başka birşey yok. Farklı arayüz ile cihaz eski halini aratıyor. M8 fena değil ama S5 halen en alınabilir üst düzey cihaz bence.

Bir arayüzden beklentiniz nedir? Yani ne aradınız da bulamadınız boş bir arayüz diyorsunuz. İki üç göz sensörü müdür yani cihazı bu kadar şişiren ve arayüzü hantallaştıran? Yapmayın hocam işlevsel özellikleri koruduktan sonra daha ne istenir ki bir arayüzden. Bence asıl sorgulanması gereken unsur samsung nasıl başarıyor bu rami bu kadar doldurmayı? Diğer samsung serilerine göre S5 daha iyi ama arayüz ve hız konusunda onun hakkını yiyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chevanton -- 4 Temmuz 2014; 18:33:16 >
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Çoklu pencere inanılmaz çok kullandığım bir özellik. Ekranın gözle takibi her zaman açıktır bende gereksiz yere kapanmıyor ve çok işime yarıyor. Tüm ekranın tek elle kullanılması da yine çok işime yarayan bir özellik. Ekranı avuç içi ile yakalama ve video durdurma yine çok kullanışlı. Air view çok kullanmasam da bazen işe yarıyor. Htc boş bir cihaz ve Samsung un dolu olması rahatsız etmeyi bırakın çok işime yarıyor. Lg de samsung gibi özellikler koymaya başladı ve oda bence doğru yolda. Htc çok boş sony bile ona kıyasla bir iki ek özelliği var. (Küçük uygulama pencereleri gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Çoklu pencere inanılmaz çok kullandığım bir özellik. Ekranın gözle takibi her zaman açıktır bende gereksiz yere kapanmıyor ve çok işime yarıyor. Tüm ekranın tek elle kullanılması da yine çok işime yarayan bir özellik. Ekranı avuç içi ile yakalama ve video durdurma yine çok kullanışlı. Air view çok kullanmasam da bazen işe yarıyor. Htc boş bir cihaz ve Samsung un dolu olması rahatsız etmeyi bırakın çok işime yarıyor. Lg de samsung gibi özellikler koymaya başladı ve oda bence doğru yolda. Htc çok boş sony bile ona kıyasla bir iki ek özelliği var. (Küçük uygulama pencereleri gibi)

Maşallah her özelliğini de kullanıyormuşsunuz ne diyeyim saygılar hocam :). Ama emin olun sizin gibi on kullanıcı zor çıkar buradan tüm bu eklentileri efektif olarak kullanan ve memnun olan. O yüzden bence fazla gereksiz gözle takip olayları falan ama tabiki saygı duyarım. Herkes ihtiyaçlarına beklentilerine göre telefon alıp kullanıyor sonuçta haklısınız.

• chevanton kullanıcısına yanıt
    En azından çoklu pencere olsa çok iyi olur. LG direkt özelliği kopyaladı ve onda da gayet kullanışlı çalışıyor. Mailleri okurken gelen bir mesaja anında cevap yazıp maillere kaldığım yerden devam edebiliyorum. Bu sadece bir örnek. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar
    1-2 sene evvel operatör değiştirerek avea ya geçmiştim ama ilk ay tekrar vazgeçmiştim.1 gb internetimin 50 mb ını kullanamamıştım yani bağlanmada çok bekliyordum.
    Şindi vodafonedeyim ve 49 lira veriyorum ama yeni geçenlere verdikleri avantajlı fiatı bize uygulamadıkları için bende kızıp operatör değiştirmeyi düşünüyorum.
    aveada cazip tarifeler var ama internet ve şebekede problemler devam ediyormu yoksa düzeldimi.Kullanan arkadaşların fikirlerine göre karar vereceğim.

Gurol abi Turkcell veya Vadofone'den sasmam acikcasi..Turkcell'i arastirdin mi fiyatlarini vs

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Turkcell de bana uyan paket 59 lira aveada 30 lira vodafonda 49 lira yeni geçene 39 olunca bende kızıyorum

• quote:

Turkcell de bana uyan paket 59 lira aveada 30 lira vodafonda 49 lira yeni geçene 39 olunca bende kızıyorum

Anladim abi de, Avea cekim gucu ve internet hizinda en gerise bana sorarsan..Kullanan arkadaslardan biliyorum az cok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Anladim abi de, Avea cekim gucu ve internet hizinda en gerise bana sorarsan..Kullanan arkadaslardan biliyorum az cok..

Bende onun için tereddüt ediyorum.Daha evvel denediğimde bir ay zor durmuştum.Belki düzelmiştir diye sordum.Olmazsa 10 lira fazla verip yine türkcelle geçeceğim.
  • Sevgili sayfa yöneticisi imza'da sanırım problem var.
  • Hayirli sahurlar arkadaslar az once jolla launcheri yukledim kurdum yanliz acmaya calisirken jolla durduruldu diye bir ibare cikiyor daha sonra arastirdim android 4.3 vr uzeri cihazlarda calisiyomus benim cihazimda 4.2 tum guncellemeler mevcut arti dunde wipe yaptim telde isinma sorunu kalkti arti sanki sarji birazdaha tutarli gibime geldi wipe oncesiyle kiyaslarsam yani daha iyi telefon rahatlamis gibi suanda ben simdi 4.3 yapmam icin nasil bir yol takip etmeliyim bana yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

• Ben bu cihazı yurtdışından getirtiyorum. Bir kaç sorum var.
    1- Samsung yurtdışı olan ürünlere güncelleme vermiyormuş doğru mu ?
    2- Samsung yeni telefonlarına sadece alınan bölgenin operatörünü kullanılması için sim kilidi varmış onu nasıl çözeceğiz ?
    3- Yurtdışından alıp bir sorun yaşayan oldu mu ?
    Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkCiksy

Ben bu cihazı yurtdışından getirtiyorum. Bir kaç sorum var.
    1- Samsung yurtdışı olan ürünlere güncelleme vermiyormuş doğru mu ?
    2- Samsung yeni telefonlarına sadece alınan bölgenin operatörünü kullanılması için sim kilidi varmış onu nasıl çözeceğiz ?
    3- Yurtdışından alıp bir sorun yaşayan oldu mu ?
    Şimdiden teşekkürler

Yurdisindan alsan problem olmaz. Samsung güncelleme desteği veriyor. Yurtdışı, Türkiye önemli değil.

• anlakpnrr kullanıcısına yanıt
    Peki bi sıkıntı olmaz diyorsunuz yani dil desteği filan hepsi aynı değil mi ? Bu arada kutu içeriği aynı mı bi bilginiz varsa söylerseniz sevinirim. Sony Xperia Z2 de yaptığı gibi bir olay yok değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.