Şimdi Ara

★★★SAMSUNG GALAXY S5 MİNİ ANA KONU★★★ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
12
Favori
47.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem güncellemesi geldi bugün; hatalar, kararlılık vs. vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar s5 mini de kasma takılma oluyormu gm 4g var takas yapıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: teknolog71

Hayırlı akşamlar arkadaşlar s5 mini de kasma takılma oluyormu gm 4g var takas yapıcam

Kasma vs.. yok gayet iyi..bence isabetli karar
  • Gencler android 6.0.1 guncellemesi cikti hayirli olsun

• Arkadaşlar Cihaz güncellemesi menüsünden 6.0. için 815 MB lık güncelleme geldi yükleyen var mı ?

EDİT : 5.1.1 Güncellemesi gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilla9292 -- 2 Aralık 2016; 20:7:38 >

• Arkadaşlar güncellemeyi yaptım.ilk görüşlerimi paylaşıyım sizlerle.

ilk olarak 5.1.1 sürümü geliyor yarım saat civarı kullandım çok performanslı gelmedi bana ayrıca ram 1.0 Gb olarak gözüküyordu.

Ardından 851 MB lık 6.0.1 Güncellemesi geldi. Telefonda gerçekten gözle görünür derece hızlanma oldu ,uygulamalar daha stabil çalışıyor.Genel olarak başlıca yenilikler 6.0.1 da her uygulamaya ayrı izin veriyorsunuz.Uygulamalar kurulum yaparken değil Kurduktan sonra işlem yaparken tek tek sizden izin istiyor.(örnk: Whatsapp Rehberinize erişim istiyor)

Pil konusunda geliştirmeler var hangi uygulama ne kadar pil kullanıyor detaylı görebiliyorusunuz.Ayrıca istemediğiniz uygulamaları kısıtlayabiliyorsunuz. Smart manager menüsü eklenmiş.Ram ,pil ve depolamayı daha detaylı görebilirsiniz.Ekstra olarak cihaz güvenligi bölümü gelmiş zarar yazılımları tarayarak tespit ediyor.

Görsel olarak menüler yenilenmiş şık ve stabil olmuş arayüz.Son olarak kamera uygulamasında ufak geliştirmeler var .Düşük ışıkı otomatik algılayıp daha net fotoğraf çekmenize olanak sağlıyor.Kurulumdan sonra hard format Recovery yaptım,temiz kurulum açısından tavsiye ederim.Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilla9292 -- 3 Aralık 2016; 21:33:6 >

• Hocam ben de güncelleme yapacağım. resim videolar ve rehber siliniyor mu acaba?

• Ben yükledim güncellemeyi, dosyalar ve rehber silinmiyor. Yapan arkadşalara benim de bi sorum olacak, güncelleme sonrası ekranın üstünde mesajları önizleme yapamıorum, bi çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcyerli -- 5 Aralık 2016; 16:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamusa63

Hocam ben de güncelleme yapacağım. resim videolar ve rehber siliniyor mu acaba?

Rehber silinmiyor ama yinede tavsiyem Rehber-Ayarlar-Kişiler-Kişileri dışa aktar deyip hafıza kartınıza yedekleyin. Güncellemeden sonra format atarsanız telefona daha verimli çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcyerli

Ben yükledim güncellemeyi, dosyalar ve rehber silinmiyor. Yapan arkadşalara benim de bi sorum olacak, güncelleme sonrası ekranın üstünde mesajları önizleme yapamıorum, bi çözümü var mı?

İlk güncellemede 5.1.1 sürümü geliyor ardından 6.0.1 güncellemesi onu yüklediniz mi ? 6.0.1 yüklediyseniz dosyalarınız yedekleyip wipe data factory reset atmanızı tavsiye ederim.
  • atilla9292 A kullanıcısına yanıt
    Evet 6.0.1'i de yükledim, wipe data factory reset hakknda pek bi bilgim yok, kısa bi bilgi verirseniz yada bi link verirseniz sevinirim.
  • Slm arkadaşlar cıhazda sikinti var garanti bitmesi son ay servıse verıcem telı ıst da servıs tavsıye edermisiniz Anadolu yakasında tercihim dır

• blackcyerli kullanıcısına yanıt
    Videodan wipe data factory reseti izleyebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=E3VrmT1sMSo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilla9292 -- 7 Aralık 2016; 12:41:41 >
  • arkadaşlar aramada benim senin karşıya gitmiyor onun senin bana gelmiyor sadece konuşma süresi gözüküyor nedenini bilen var mı? Güncelleme sonrası oldu

• Benim telefonum rootlu. Ve güncelleme yapamıyorum.
    Ben nasıl geçebilirim android 6'ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: berden

Benim telefonum rootlu. Ve güncelleme yapamıyorum.
    Ben nasıl geçebilirim android 6'ya?

Odin ile flashlayarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g800hq yani memleketimize özel bu cihazda, otg desteği var mı? (harici hafıza, mouse klavye takma falan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

g800hq yani memleketimize özel bu cihazda, otg desteği var mı? (harici hafıza, mouse klavye takma falan)

yok hocam otg desteği
  • gğzel
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    anladım. S4 te olup, g800h da olup, türkiye ye özgü model de olmayıp, yenilen bu kazığa karsı bu telefonun ikinci elleri ne civarlarda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.