Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 Kilit Ekranı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kullandığım galaxy s5 de bazen şöyle bir sorun oluyor:

Ekranı yandan kitlediğiniz zaman ortadaki tuşa basarak ekrana görüntü gelsin istediğinizda kapasitif tuşlar yanıyor fakat ekran gelmiyor. Tekrar kilit tuşuna basıp orta tuşa ve ya kilit tuşuna basınca tekrar geri geliyor.

Yabacı forumlarda bir çok kullanıcıda buna benzer sorunlar okudum, bir çok çözüm önermişler denedim düzelmedi. Başına gelen çözüm üretebilen var mı?

• Aynı sorun bende de var....çözüm bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafıza kartındaki oyunları telefon hafızasına kopyalayınca çok nadir olmaya başladı.
  • Aynı sorun bendede var sorunun çözümü nedir Home tuşuna basıyorum kapasitif tuşların ışıkları yanıyor ekran görüntüsü yok ama ekrana dokunduğumda dokunmatik sesi geliyor tuş kilidini açıyor ama görüntü yok Power tuşuna basıyorum tuş kilitleniyor tekrar Home tuşuna bastığımda görüntü geliyor bu dediğim olayı 30-40 seferde bir yapıyor çözümü nedir
    Sürüm 4.4.2 hiç root yapılmadı programlardan desem telefonu formatladın bom boşken yine yaptı

bu işin çözümü nedir sizlerde varmı böyle bir sorun çok sinir olmaya başladım
  • Merhaba,

Ben aşağıdaki ayarı yaptıktan sonra sorun düzeldi.

Settings > Security > Trust agents > Smart Lock (Google)-Off (its on by default) and Pin Windows --off

Geliştirici seçeneklerini de kapalı tutun bence ben onu da kapattım.
  • Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Tablete reset atınca ekran yine geliyor ama tuşu kitleyince ekran bir daha gelmiyor. Gelmesi için tekrardan reset atmam gerekiyor. Konudaki arkadaşlar nasıl çözdu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.