Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 için geri sayım başladı. İşte ilk 'Unpacked' videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
4
Favori
7.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S5 için geri sayım başladı. İşte ilk 'Unpacked' videosu

Ve geri sayım resmen başladı, Samsung Galaxy S5'in lanse edileceği Unpacked etkinliğinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Haberimizin hemen altında yer alan videodan da anlaşılabileceği üzere, "5" vurgusu yeni nesil Galaxy telefon için geri sayımın başladığını ifade ediyor.

Samsung'un uzun süredir merakla beklenen telefonu, 5.24-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Kullandığı işlemci platformu ve hitap ettiği pazara göre 2K ve/veya Full HD ekran çözünürlüğü ile gelecek olan telefon, yine 3G veya LTE desteğine göre Samsung'un kendi geliştirdiği yeni nesil Exynos işlemcisi veya Snapdragon 800AC işlemcisini kullanacak. 

RAM kapasitesinin 3GB'a yükseltildiği akıllı telefon aynı zamanda 16MP ya da 20MP çözünürlüğünde yenilikçi ISOCELL kamera iler karşımıza çıkacak. 3000mAh+ büyüklüğünde pil ile güçlendirildiği ifade edilen telefona, Android 4.4 işletim sistemi ve pek çok detayı baştan tasarlanan TouchWIZ arayüzü eşlik edecek. İspanya'daki Mobil Dünya Kongresi'nde lanse edilecek telefonla ilgili olarak haber ve videolarımız devam edecek. 

• Bekliyoruz bakalım.
  • Bence Çok Acele Olmuş Rekabet İçin Olsa Gerek

Samsung'a Güvenimiz Sonsuz
  • Parmak izi okuyucusu ve 64Bit işlemci ile geliyormuş. Bi de çift flaş eklenirse..
  • Kim ne derse dedin apple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aaa slo-mo hahaha tesekkurler Samsung. Yine ve herzaman ki gibi Apple'dan sonra bir seyi sundun bize. -leyeceksiniz de, arkadas ise yarar bir teknolojiyi once sunsa ya Samsung? ne sundu? gozle takip mi? samimi olarak soyluyorum, kiz arkadasimin telefonunda denedim calistirabilmek icin gobegim catladi. en son gozlerim problemli heralde diyerek sucu kendimde buldum. yazik. another trash is coming.

• quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

apple'a her yıl model çıkartıyor diye çemkiren arkadaşlar vardı. bakalım aynısını samsung için diyecekler mi.

samsung yılda birden fazla model çıkarıyor zaten.iyimisin sen?
  • Samsung bu defa yeni segment cihazını ilk tanıtan firma olarak Sabırsız kullanıcıları çekmek istiyor. Geçen sene geç çıkış yaparak çok kullanıcı kaybetti.
    Umarım bu aceleci yaklaşım cihazı eksiklerle çıkarmalarına neden olmaz.

• artık samsungun yeni amiral gemileride dahil beni heycanlandırmıyor galaxy serisi sonlanmalı

• SAMSUNG ALDI BAŞINI GİDİYOR

EDİT: SAMSUNG'DAN HIZLISI MEZARDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodello -- 21 Şubat 2014; 14:15:30 >
  • bakalım
  • Samsung beni hiç heyecanlandırmıyor ya. Plastik çöplüğü

• önemli olan yazılım bea samsung anlayamadınız.... ram artırmayla olmaz bu işler
  • Hayret bu sene pek sızdırma olmadı tasarım olarak.
    Gerçi s3 ve s4 den sonra neye benzediğini herkes tahmin edebiliyor

• umarım bu sefer biraz yenilik getirirler
    s4un upgrade versiyonunu kim napsın

tanıtım tarihi ne zaman bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 21 Şubat 2014; 14:20:14 >
  • Telefon büyük ihtimalle iki versiyon ile gelecek resimden de anlaşıldığı üzere.

Samsung Galaxy S5 için geri sayım başladı. İşte ilk 'Unpacked' videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeYaBaN. -- 21 Şubat 2014; 14:22:35 >
  • Fiyatı ve malzeme kalitesi rekabetçi olabilecek mi asıl önemli olan bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley

aaa slo-mo hahaha tesekkurler Samsung. Yine ve herzaman ki gibi Apple'dan sonra bir seyi sundun bize. -leyeceksiniz de, arkadas ise yarar bir teknolojiyi once sunsa ya Samsung? ne sundu? gozle takip mi? samimi olarak soyluyorum, kiz arkadasimin telefonunda denedim calistirabilmek icin gobegim catladi. en son gozlerim problemli heralde diyerek sucu kendimde buldum. yazik. another trash is coming.

Slow motion cekim samsung telefonlarda zaten var. GUNAYDIN

• Nexus varken
  • Satilik S4. Daha 7 ay once alindi. Ama eskidi. Eskittiler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.