Şimdi Ara

Samsung galaxy s5 aliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Gm discovery 16 gb beyaz modeli kullaniyorum. Yarim saat once annem aradi, universiteyi kazandigim icin bana surpriz yapmak istemis. Iphone 5s mi galaxy s5 mi istersin diye sordu. Uzun suredir telefon sektorunu arastirmiyordum. Arkadaslarin 5s ini de s5 ini de kullandim onceden. Iphone cok rahat ama bana uygun degil. Ekrani kucuk ve ios mukemmel oldugu halde cok sade. S5 kullandigimda mukemmel bir android deneyimi yasamistim. Kamerasi ve ekrani da mukemmeldi. Biraz akıl karisikligi yasasam da galaxy s5 siyah 16 gb modeli sectim. Eski telefonu da kardesime vericekmisim. Sizce dogru bir secim mi yaptim? Telefon aksama geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S5 daha iyileri olmasına rağmen güzel Üzmez bence

• Hala 5s secme sansim var fikirlerinizi paylasin arkadaslar lutfen

• Hocam illa samsung alacaksanız note 3 daha iyi bir telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

S5 daha iyileri olmasına rağmen güzel Üzmez bence

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Hocam illa samsung alacaksanız note 3 daha iyi bir telefon

Vodafone iş ortagim dan aliyormus, sadece yazdigim model telefonlar mevcut su anda. Ayrica note 3 guzel telefon ama cok buyuk, sevmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Abazzers

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Hocam illa samsung alacaksanız note 3 daha iyi bir telefon

Vodafone iş ortagim dan aliyormus, sadece yazdigim model telefonlar mevcut su anda. Ayrica note 3 guzel telefon ama cok buyuk, sevmiyorum

Şarj ve iosla ilgili sorunun yoksa 5s almalısın.üniversite bitene kadar güncel kalır o telefon.stabilliğini dememe gerek yok zaten.

• Z2 ve G3 yoksa S5 alacaksın mecbur. 5S ekranı küçük.
  • quote:

Merhaba arkadaslar. Gm discovery 16 gb beyaz modeli kullaniyorum. Yarim saat once annem aradi, universiteyi kazandigim icin bana surpriz yapmak istemis. Iphone 5s mi galaxy s5 mi istersin diye sordu. Uzun suredir telefon sektorunu arastirmiyordum. Arkadaslarin 5s ini de s5 ini de kullandim onceden. Iphone cok rahat ama bana uygun degil. Ekrani kucuk ve ios mukemmel oldugu halde cok sade. S5 kullandigimda mukemmel bir android deneyimi yasamistim. Kamerasi ve ekrani da mukemmeldi. Biraz akıl karisikligi yasasam da galaxy s5 siyah 16 gb modeli sectim. Eski telefonu da kardesime vericekmisim. Sizce dogru bir secim mi yaptim? Telefon aksama geliyor

Değiştirme şansın yoksa geçmiş olsun.

• quote:

Hala 5s secme sansim var fikirlerinizi paylasin arkadaslar lutfen

Bende sizin gibi bir durum yasamistim. Android her zaman ozgurluktur. Ios stabilligine birsey diyemem ama sizde benim gibi dusunuyorsunuz. S5 siyah modeli cok şık bir telefondur. Hayirli olsun dogru secim !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.